اختصاص ۱۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های فاضلاب تهران

معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران گفت: امسال حدود ۱۴هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های فاضلاب استان تهران در نظر گرفته شده است.مطالب مرتبط

تخصیص ۴۲.۳ میلیارد تومان برای طرح مطالعات آبفای تهران

مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از اختصاص ۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حفظ زنجیره تولید

رئیس سازمان امور عشایرکشور اعلام کرد: برای حفظ زنجیره تولید ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است که برای استان‌ها سقف خاصی ندارد.

اختصاص 600 میلیارد تومان اعتبار جدید برای احیا دریاچه ارومیه + فیلم

بنا بر اعلام دولتمردان در آذربایجان غربی به‌تازگی 600 میلیارد تومان اعتبار برای ادامه اجرای عملیات‌های آب‌رسانی به دریاچه ارومیه اختصاص داده شده تا روزهای خوش کنونی آن ادامه یابد.

۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب تهران

مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از 423 میلیارد ریال اعتبار طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.]]>

اختصاص ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به زاهدان

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از اختصاص اعتبار ۵۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه و تکمیل شبکه گازرسانی زاهدان تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

اختصاص ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به زاهدان

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از اختصاص اعتبار ۵۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه و تکمیل شبکه گازرسانی زاهدان تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

اختصاص 45 میلیارد تومان برای حذف تمام بخاری های نفتی

۴۵ میلیارد تومان اعتبار در دیدار استاندار خراسان جنوبی با دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، برای حذف تمام بخاری های نفتی این استان اختصاص یافت.

10 میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه بهتر با ملخ اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای دیده بانی بهتر و مبارزه با ملخ صحرایی فردا یکشنبه به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز تا این مبلغ در شهرهای درگیر این آفت خطرناک توزیع شود.

شریعتمداری: 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی اختصاص می یابد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب برنامه اشتغال سال جاری در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه توسط رییس جمهوری، 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تول

10 میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه بهتر با ملخ اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای دیده بانی بهتر و مبارزه با ملخ صحرایی فردا یکشنبه به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز تا این مبلغ در شهرهای درگیر این آفت خطرناک توزیع شود.

اختصاص بیش از۱۴۳ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اختصاص بیش از ۱۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال ۹۸ خبر داد.

اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار کمک بلاعوض به سیل زدگان پل دختر

تاکنون 50 میلیارد تومان اعتبار کمکهای بلاعوض به سیل زدگان پل دختر اختصاص یافته است.

همدان| 204 میلیارد تومان اعتبار برای تامین شبکه و آب شرب عشایر تخصیص داده شد

رئیس سازمان امور عشایری کشور گفت: امسال برای تامین شبکه و آب شرب عشایر کشور 204 میلیارد‌ تومان اعتبار مصوب و اختصاص داده شده است.

۳۰۰ میلیارد تومان برای آبرسانی مناطق عشایری اختصاص داده می شود

قزوین- رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین منابع آبی و ۲۶۰ میلیارد تومان برای تقویت زنجیره تولید عشایر اختصاص داده می شود.

9 میلیارد تومان صرف تکمیل پروژه های عمرانی میبد شد

یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت : در سال 97، 18 میلیارد و 800 میلیون تومان به اجرای 200 پروژه شهرستان میبد از محل اعتبار استانی اختصاص یافت که 9 میلیارد تومان آن تخصیص داده شد.

اختصاص 162 میلیارد تومان برای تامین خسارات سیل به کشاورزان آذربایجان شرقی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: برای تأمین خسارات سیل به کشاورزان و بهره برداران استان آذربایجان شرقی اعتبار تسهیلاتی بالغ بر 162 میلیارد و 200 میلیون تومان با بهره کم اختصاص یافته است.

اختصاص ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه روستاهای کشور

افزایش وام‌ اشتغال‌زایی کمیته امداد به 50 میلیون تومان/ اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار به هرمزگان

111میلیارد تومان به شیلات استان بوشهراختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- معاون برنامه ریزی و منابع اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: از 2هزار و 35 میلیارد تومان اعتبار دور دوم سفر رئیس جمهوری برای اجرای 60 پروژه در استان، 111 میلیارد تومان به تقویت زیرساختهای شیلاتی در استان اختصاص یافته است.

اختصاص بیش از ۱۳ میلیارد تومان به گلخانه‌های استان

۱۳ و نیم میلیون تومان اعتبار به توسعه و افزایش سطح زیرکشت گلخانه‌های استان کردستان اختصاص یافته است.