نرخ بیکاری کشور تا پایان سال گذشته ۱۲ درصد بوده است

گرمسار-معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه نرخ بیکاری در کشور تا پایان سال گذشته ۱۲ درصد بوده است، گفت: در سمنان نرخ بیکاری طی این بازه زمانی ۷.۲ درصد محاسبه می شود.مطالب مرتبط

نرخ بیکاری کشور تا پایان سال گذشته ۱۲ درصد بوده است

گرمسار-معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه نرخ بیکاری در کشور تا پایان سال گذشته ۱۲ درصد بوده است، گفت: در سمنان نرخ بیکاری طی این بازه زمانی ۷.۲ درصد محاسبه می شود.

نرخ بیکاری در سال گذشته ۱۲ درصد بود/ همدلی برای رفع مشکلات

شیراز _ معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در سال ۹۷ به ۴۰.۵ درصد افزایش و نرخ بیکاری نیز به ۱۲ درصد رسید.

چرا نرخ بیکاری ایران 3 برابر چین است؟

نرخ بیکاری کشور چین با یک میلیارد و 380 میلیون نفر جمعیت 4.4 درصد است، اما نرخ بیکاری ایران با 80 میلیون جمعیت، 12 درصد است. چرا؟

افزایش بیکاری در ترکیه

سازمان آمار ترکیه اعلام کرد: نرخ بیکاری در بین افراد بالای 15 سال با یک میلیون و 376 نفر افزایش به چهار میلیون و 730 هزار نفر رسیده که این میزان در 10 سال گذشته بی سابقه بوده است. 

نرخ بیکاری شهری استان تهران 12.6 درصد اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ بیکاری شهری این استان در سال 97 را 12.6 درصد و نرخ بیکاری روستایی را 7.2 درصد اعلام کرد.

نرخ بیکاری شهری استان تهران 12.6 درصد اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ بیکاری شهری این استان در سال 97 را 12.6 درصد و نرخ بیکاری روستایی را 7.2 درصد اعلام کرد.

ایتالیا هرطور شده نرخ بیکاری را به ۵ درصد می‌رساند/ پشتِ پایِ وزیر ِکشور به تکالیف اتحادیه اروپا

وزیر کشور ایتالیا با بی‌اهمیت خواندن سیاست‌های اتحادیه اروپا تاکید کرد که دولت تلاش می‌کند، با افزایش سقف کسری بودجه و سقف بدهی، نرخ بیکاری را به ۵ درصد برساند.]]>

۱۵ استان کشور سال گذشته با افزایش بیکاری و ۱۵ استان با کاهش بیکاری مواجه بودند

38.5 درصد علت فوت در قزوین بیماری های قلبی بوده است

قزوین - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال قزوین گفت: سال گذشته بیماری های قلبی و عروقی،سرطان ها و تومورها و نقص دستگاه تنفسی به ترتیب با 38.5 ، 12 و 8.2 درصد سه علت عمده فوت در استان بوده اند.

نرخ بیکاری در کشور به ۱۲ درصد رسیده است

اصلاحات کار در فرانسه موجب کاهش بیکاری شد

آمار بیکاری در فرانسه طی 10 سال گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده و این آمار حاکی از موفقیت اصلاحات کار در این کشور است.

نرخ بیکاری فرانسه در پایین‌ترین سطح ۱۰ سال اخیر

نرخ بیکاری فرانسه به ۸.۷ درصد کاهش یافت.

معاون استاندار: برنامه ریزی دستگاه های فارس برای تحقق نرخ بیکاری پنج درصد باشد

شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به میزان بیکاری هشت و 9 دهم درصدی این استان گفت: برنامه ریزی و تلاش همه دستگاه ها باید برای رساندن این نرخ به پنج درصد باشد.

تهران سال گذشته 564 هزار و 695 نفر بیکار داشت

تعداد افراد بیکار در استان تهران در سال گذشته 564 هزار و 695 نفر (12.2 درصد) و افراد شاغل 4 میلیون و 48 هزار و 324 نفر (87.8 درصد) بوده است. ]]>

افزایش 45 درصدی بارش‌ها در استان زنجان

سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه افزایش بارش باران در کل کشور 111 درصد و در استان زنجان 45 درصد بوده است گفت: میانگین بلند مدت افزایش بارش در کل کشور در سال جاری 40 درصد و در استان 33 درصد است.

تغییرات قیمت محصولات کشاورزی در زمستان ۹۷

در زمستان سال گذشته قیمت فروش یک کیلوگرم گوسفند و بره زنده در کل کشور ۴۱۶ هزار و ۵۸۹ ریال بوده است. قیمت فروش این محصول در مقایسه با فصل مشابه سال ۹۶ معادل ۱۵۰/۱ درصد افزایش داشته است.

جامعه آمریکایی در آستانه فروپاشی با نامشروع بودن 50 درصد نوزادان + جدول

در حالیکه نرخ تولد نوزادان ناشی از ارتباط‌هایی خارج از ازدواج در سال 1960 تنها 5 درصد بوده، در سال 1995 به رقم 32 درصد و در سال 2008 به رقم حیرت‌انگیز 41 درصد و بنابر برخی آمار در دو سال 2007 و 2008 به 51 درصد نیز رسیده است!

افزایش نرخ بیکاری استان تهران در سال ۹۷

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: تعداد افراد بیکار در استان تهران در سال گذشته ۵۶۴ هزار و ۶۹۵ نفر و افراد شاغل ۴ میلیون و ۴۸ هزار و ۳۲۴ نفر بوده است.

نرخ بیکاری استان تهران در سال قبل ۱۲.۶ درصد شد

معیشت و بیکاری مشکل عمده مردم سیل‌زده؛ پرداخت بیمه بیکاری برای کارگرانی که به‌واسطه سیل بیکار شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه دغدغه اصلی مردم مناطق سیل زده معیشت و بیکاری است گفت: کارگرانی که به‌واسطه سیل بیکار شده‌اند بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.