چگونه می‌توان جلوی تکرار کشتار کرایست‌چرچ را گرفت؟

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند در یادداشتی پیش از کنفرانس پاریس برای جلوگیری از انتشار آنلاین مطالب تروریستی، تاکید کرد: شبکه‌های اجتماعی نیاز به اصلاح دارند.مطالب مرتبط

چگونه می‌توان جلوی تکرار کشتار کرایست‌چرچ را گرفت؟

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند در یادداشتی پیش از کنفرانس پاریس برای جلوگیری از انتشار آنلاین مطالب تروریستی، تاکید کرد: شبکه‌های اجتماعی نیاز به اصلاح دارند.

سازمان استاندارد جلوی فروش سیلندرهای معیوب CNG را گرفت

نثر داستانی جدید فارسی چگونه شکل گرفت؟

حاکمان طبق اسناد تاریخی برای زاینده‌رود چه دستوری دادند+فیلم

آنچه موجب می‌شود یک جامعه و حتی یک ملت از تکرار و تکرار و تکرار دور بماند و بتواند مسیر پیشرفت خود را به درستی طی کند، بررسی و پژوهش بر روی اسناد ملی و میراث مکتوبشان است.

آغاز روند حقوقی تحقیقات درباره کشتار مساجد نیوزیلند

در جریان تحقیقات درباره تیراندازی‌های مرگبار در مساجد کرایست‌چرچ، امروز (دوشنبه) جلسه بررسی مدارک آغاز شد و همزمان نخست‌وزیر نیوزیلند قصد دارد در نشست فرانسه برای جلب حمایت جهانی برای مقابله با خشونت آنلاین شرکت کند.

روایت مرگ و خشکی باغات انجیر پلدختر

خرم آباد - ایرنا - 'آب مایه حیات است'، جمله ای که بارها و بارها تکرار شده تا همه بدانیم خشکسالی و کم آبی چگونه حیات بشر را با خطر مواجه می کند، اما نوروز امسال به دلایلی از جمله عدم پیشگیری های بلندمدت، آب به نشانه ای از نیستی و ویرانگری در لرستان تبدیل ش

کشتار و ویرانی و غارت یمن و در نهایت اهانت با 10 قرص نان! + عکس

بعد از گذشت چهار سال از کشتار زنان و کودکان و شکنجه یمنی ها و تخریب ساختار زیربنایی آنها، دولت امارات راه جدیدی را برای اهانت به ملت یمن ابداع کرده است.

عوامل دستیابی به صلح پایدار/ انسان گرایی به معنای نفی خدا نیست

عماد افروغ گفت: من با این دیدگاه که خدا و انسان قابل جمع نیستند، مقابله می‌کنم. چگونه با نفی ظرفیت های خدا بنیاد انسانی می توان از مسئولیت و شدن انسان سخن به میان آورد؟

«ال مثل الویس» جلوی دوربین رفت

فیلم کوتاه «ال مثل الویس» به کارگردانی سپیده میرحسینی جلوی دوربین رفت.

پرهیز از کشتار دام به شیوه سنتی

رئیس دامپزشکی شهرستان کهگیلویه به مردم توصیه کرد از کشتار دام به شیوه سنتی پرهیز کنند.

واحدهای غیرمجاز کشتار دام در تنگاری و دشت روم پلمپ می شوند

یاسوج- مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای کشتار دام در تنگاری و دشت روم در صورت عدم تمکین به قانون پلمپ می شوند.

شعرآیینی توان هدایت فکری و فرهنگی جامعه را دارد

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج بابیان اینکه شعر آیینی توانایی جریان سازی دارد، گفت: با شعر آیینی می‌توان هدایت فکری و فرهنگی جامعه را در دست گرفت.

چگونه می توان بین فلسفه تحلیلی و اسلامی تعامل برقرار کرد؟

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: کار تاریخی درست و فراگیری آموزش‌های لازم در سنت دو کار ضروری است که فرد با این دو می‌تواند کار معنی داری در داد و ستد فلسفه تحلیلی و اسلامی انجام دهد.

موقعیت سوریه نباید برای ایران تکرار شود

عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان در گفتگویی تاکید کرد که نباید اجازه دهیم آنچه که در سوریه روی داده درباره ایران نیز تکرار شود.

روزنامه پاکستانی: جهان جلوی ماجراجویی های آمریکا را بگیرد

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی «بیزینس رکوردر» سیاست های تحریک آمیز دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا را خطرناک خواند و از جامعه جهانی خواست تا جلوی ماجراجویی های جدید آمریکا در منطقه را بگیرد.

رئیس اوقاف شوش: جلوی روزه خواری در فاتحه خوانی ها گرفته شود

دزفول - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش گفت: طبق گزارش های دریافتی در برخی مراسم فاتحه خوانی در مساجد شوش از میهمانان با چای، غذا و سیگار پذیرایی می شود که باید جلوی این روزه خواری گرفته شود.

«قرارگاه رمضان» در جنگ تحمیلی چگونه شکل گرفت؟

شکار شدن تاکتیک‌های غافلگیرکننده خودی علیه موانع دشمن برای عراقی‌ها، گره‌خوردن صحنه نبرد در جبهه جنوب و زمین‌گیر شدن قوای منظم در عملیات رمضان، نقطه عطفی شد تا به‌سرعت، فعالیت جنگ‌های نامنظم به‌طور جدی‌تری مورد توجه قرار گیرد.

۸ اشتباهی که نباید با ویلموتس تکرار بشود

سرمربی اسبق تیم ملی بلژیک حالا سرمربی یوزهای ایرانی است. اگر قرار باشد تجربه‌محور باشیم، اشتباهاتی در دوران کی‌روش رخ داد که نباید در عصر ویلموتس تکرار شود. دقیقاً از چه تصمیم‌های غلطی صحبت می‌کنیم؟

نامه 215 نفر از علمای اهل‌سنت به سازمان ملل در محکومیت کشتار شیعیان

دویست نفر از علمای شاخص اهل سنت کشور طی نامه‌ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد، ضمن محکومیت کشتار شیعیان عربستان، خواستار موضع‌گیری موثر سازمان ملل متحد شدند.

خودکفایی در تولید گندم تکرار می شود

مشاور وزیر ‌و مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی با مطلوب خواندن سطح زیر کشت این محصول گفت: امسال نیز خودکفایی گندم تکرار شده و نیاز کشور از محل تولید داخلی تامین می شود.