ماه رمضان فرصتی مناسب برای جلوگیری از هدررفت منابع

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودداری از اسراف در تدارک و مصرف مواد غذایی، جلوگیری از هدر رفت منابع و به‌طور کلی توجه به محیط زیست است.مطالب مرتبط

ماه رمضان فرصتی مناسب برای جلوگیری از هدررفت منابع

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودداری از اسراف در تدارک و مصرف مواد غذایی، جلوگیری از هدررفت منابع و به‌طور کلی توجه به محیط زیست است.

ماه رمضان فرصتی مناسب برای جلوگیری از هدررفت منابع

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودداری از اسراف در تدارک و مصرف مواد غذایی، جلوگیری از هدر رفت منابع و به‌طور کلی توجه به محیط زیست است.

ماه رمضان فرصتی مناسب برای جلوگیری از هدر رفت منابع

مدیرکل محیط ریست و توسعه پایدار شهرداری تهران، گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودداری از اسراف در تدارک و مصرف مواد غذایی، جلوگیری از هدر رفت منابع و به‌طور کلی توجه به محیط زیست است.

با اصول تغذیه مناسب در ماه رمضان آشنا شوید

ماه رمضان فرصتی مناسب برای تصحیح عادات غلط غذایی، رعایت اصول تغذیه سالم و همچنین دفع سموم بدن است.

ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب جهت اصلاح الگوی مصرف است

گزارش/ نمایشگاه "جشن رمضان" فرصتی برای خرید‌ و آسمانی شدن + تصاویر

ماه مبارک رمضان فرصتی است برای دستگیری از فقرا، نیازمندان و ایتام، و اینک کمیته امداد با برگزاری نمایشگاه "جشن رمضان" این فرصت را فراهم کرده است تا خیرین و نیکوکاران بتوانند آرزوهای کوچک ایتام را برآورده کنند.

اویاقلیق: رمضان؛ فرصتی برای علی شناسی

تبریز - ایرنا - پایگاه خبری اویاقلیق یاداشتی به قلم زهرا عبداله میرزائی با عنوان «رمضان؛ فرصتی برای علی شناسی» نوشته است.

مصرف نوشیدنی های مناسب برای وعده های سحر و افطار

مصرف نوشیدنی های مناسب برای وعده های سحر و افطار راهکاری است که روزه داران در روزهایء طولانی ماه مبارک رمضان برای جلوگیری از تشنگی می توانند انجام دهند.

برنامه های فرهنگی متناسب با شئونات رمضان برگزار می شود

شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای بهره گیری از هنر به منظور ارتباط با خداوند است و از همین رو برنامه های مختلف فرهنگی متناسب با شئونات این ماه برای هنردوستان برگزار می شود.

هشت حلقه چاه غیرمجاز در خرم آباد پر شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر منابع آب شهرستان خرم آباد گفت: هشت حلقه چاه غیرمجاز به منظور جلوگیری از هدررفت و ذخیره آب در روستای صفرآباد بخش زاغه شهرستان خرم آباد پر و مسلوب المنفعه شد.

ماموستا خدایی: روزه‌گرفتن سبب پاکی دل‌ها و دفع وسوسه‌های شیطانی می‌شود؛ ماه رمضان فرصتی برای غباررویی دل‌هاست

امام جمعه سنندج با بیان اینکه ماه رمضان فرصتی برای غباررویی دل‌هاست، گفت: روزه گرفتن سبب پاکی دل‌ها و دفع وسوسه‌های شیطانی در وجود انسان می‌شود.

تبلیغات مناسب می‌توانست شرایط را در گیشه تغییر دهد

رئیس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تبلیغات مناسب برای طرح‌های اکران ماه رمضان انجام نشده است، بیان کرد: بهتر بود طرح نیم بها بلیت سینماها در ایام ماه رمضان از افطار تا سحر اجرا می‌شد زیرا در این زمان مخاطبان بیشتری به سینما مراجعه می‌کردند.

تبلیغات مناسب می‌توانست شرایط را گیشه تغییر دهد

رئیس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تبلیغات مناسب برای طرح‌های اکران ماه رمضان انجام نشده است، بیان کرد: بهتر بود طرح نیم بها بلیت سینماها در ایام ماه رمضان از افطار تا سحر اجرا می‌شد زیرا در این زمان مخاطبان بیشتری به سینما مراجعه می‌کردند.

تقویت اخلاق در ماه رمضان

ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند برای تقویت فضائل اخلاقی و اثبات بندگی خداست.

روز جهانی موزه فرصتی برای آشتی با موزه هاست

تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: روز جهانی موزه و گرامیداشت هفته میراث فرهنگی فرصتی مناسب برای جلب توجه مردم و افکار عمومی نسبت به اهمیت و جایگاه موزه هاست.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان: 28 پایگاه حامی یابی در سمنان برپا می‌شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای نزدیکی دل‌ ها و دستگیری از نیازمندان است و از این رو 28 پایگاه حامی ‌یابی در ماه رمضان در این استان برپا می ‌شود.

رمضان فرصتی برای خودسازی

شرح دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان آمده است: «غذاهای حلال در استجابت دعا تأثیرگذار است. در طول سال انواع غذاهای حرام و شبهه‌ناک را خورده‌ایم و «ماه رمضان» فرصتی برای شست‌وشوی باطنی است.»

ماه رمضان فرصتی برای رونق اقتصاد شب

نوشهر - ایرنا - ماه رمضان می تواند فرصت بسیار خوبی برای رونق اقتصاد شب در استان های گردشگرپذیر بویژه مازندران باشد؛ در صورتی که دستگاههای اجرایی با برنامه ریزی دقیق و هدفمند در جذب حداکثری مسافران و گردشگران گام بردارند .

غذاهای مخصوص ماه رمضان چیست؟

یک مدرس دانشگاه در کردستان، گفت: شله‌زرد، فرنی و شیربرنج غذای مخصوص ماه رمضان بوده و مناسب برای شروع افطار است.