کشف دالان مخفی قصر امپراتور «نرون»‌ پس از ۲۰۰۰ سال

کارشناسان در جریان بازسازی قصر عظیم امپراتور «‌نرون»  که در رم قرار دارد، به دالان مخفی منقش به تصاویر موجودات افسانه‌ای همچون قنطورس و ابوالهول برخوردند.مطالب مرتبط

کشف دالان مخفی قصر امپراتور «نرون»‌ پس از ۲۰۰۰ سال

کارشناسان در جریان بازسازی قصر عظیم امپراتور «‌نرون»  که در رم قرار دارد، به دالان مخفی منقش به تصاویر موجودات افسانه‌ای همچون قنطورس و ابوالهول برخوردند.

احیای نیمی از تالاب بیشه دالان بروجرد

بارش‎های أخیر باعث احیای ۴۵۰ هکتار از تالاب بیشه دالان بروجرد شد.

طرح واگذاری تالاب بیشه دالان با هدف رونق گردشگری انجام می شود

بروجرد - ایرنا - معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری لرستان گفت: طرح واگذاری تالاب بیشه دالان به محیط زیست با هدف رونق گردشگری و مشارکت جوامع محلی انجام می شود.

واگذاری مدیریت تالاب «بیشه دالان» به محیط‌زیست

بروجرد- واگذاری مدیریت تالاب «بیشه دالان» به اداره کل حفاظت محیط زیست، راهکار جدید حفاظت و احیای این تالاب است که در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

الشرق:دبیرکل شورای همکاری مخفی شده است

تهران - ایرنا - روزنامه قطری 'الشرق' در سرمقاله خود نوشت: این روزها خبری از دبیرکل شورای همکاری (خلیج فارس) نیست، گویی وی مخفی شده و فقط گاهی برای حمایت از ریاض و ابوظبی کنج عزلت خود را ترک می کند.

امکان پرداخت قبوض با سامانه ۲۰۰۰

پرداخت تمامی قبض‌های آب، برق، گاز و تلفن، با سامانه ۲۰۰۰ شرکت مخابرات امکان پذیر شد.

2000 قلم داروی قاچاق در مرز مهران کشف شد

فرمانده انتظامی استان ایلام، از کشف 2000 قلم داروی قاچاق در مرز مهران خبر داد.

ظرفیت خالی ۲۰۰۰ واحد تولیدی امسال احیا می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هدف‌گذاری احیای ظرفیت خالی ۲۰۰۰ واحد تولیدی در سال ۹۸، از ترغیب سرمایه‌گذاران جدید برای احیای واحدهای راکد، تعطیل و با ظرفیت پایین خبر داد.

آثار فرهنگی و هنری فاخر در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تولید شود

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر گفت: این کنگره امسال با شکوه هرچه تمامتر برگزار می‌شود که تولید آثار و برنامه هنری، فرهنگی از جمله فیلم سینمایی باید مورد توجه قرار بگیرد.

گره زنان بر تار و پود زندگی عشایری

بروجرد - ایرنا - از تالاب بیشه دالان که به سمت آبسرده بروجرد می گذری به «مله تخت» که همان زمگه بهاری عشایر است می رسی، محلی درمیان تپه های سرسبز اردیبهشتی که نمادی از تولید با نقش اساسی زنان را به نمایش می گذارد.

قهرمانان جام حذفى انگلیس از سال ٢٠٠٠ به روایت عکس

گره زنان بر تار و پود زندگی عشایری

بروجرد- ایرنا - از تالاب بیشه دالان که به سمت آبسرده بروجرد می گذری به ' مله تخت ' که همان زمگه بهاری عشایر بروجرد است می رسی، محلی درمیان تپه های سرسبز اردیبهشتی که نمادی از تولید با نقش اساسی زنان را به نمایش می گذارد.

اهدای بیش از 2000 واحد خون مردم گیلان در ماه مبارک رمضان

سناتور جمهوری خواه آمریکا از مخفی کاری دولت آمریکا انتقاد کرد

«بذرهای نابودی»؛ روایتی از پشت پرده محصولات تراریخته در جهان

«بذرهای نابودی» با روایتی از برنامه مخفی دستکاری ژنتیکی نوشته اف . ویلیام انگدال از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.

معاون صدر اعظم اتریش استعفا کرد

معاون صدر اعظم اتریش به دنبال رسوایی انتشار ویدیویی ضبط شده با دوربین مخفی از نشست او با یک تاجر زن روسی در سال ۲۰۱۷ به منظور زد و بند با او به هدف پیروزی در انتخابات پارلمانی همان سال، اعلام کرد که از سمتش استعفا می کند.

انتشار یک ویدیو برای معاون صدر اعظم اتریش رسوایی به بار آورد

دو رسانه آلمانی گزارش دادند که به فایل ویدیویی ضبط شده از طریق دوربین مخفی دست پیدا کرده‌اند که بر اساس محتوای آن، معاون صدراعظم اتریش در سال ۲۰۱۷ چند ماه قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی به دیدار یک تاجر زن روس رفته و در این دیدار به او پیشنهاد معاملات و

انتقاد چهره‌های اپوزیسیون از ادعای نخست‌وزیر هند مبنی بر استفاده از ابرها علیه پاکستان

پس از آنکه نخست وزیر هند اعلام کرد هواپیماهای هندی برای حمله به پاکستان در بین ابرها مخفی شده بودند، احزاب اپوزیسیون به این سخن وی واکنش نشان دادند.

کشف ۲۰۰۰ قلم داروی خارجی قاچاق در مهران

فرمانده انتظامی شهرستان مهران از کشف ۲ هزار داروی غیر مجاز و تعداد ۶۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق خبر داد.

پارسال منفی؛ امسال ۱۸۰ درجه مثبت

۴۲ روز ابتدایی سال گذشته و امسال در بورس تهران شرایط متفاوتی تجربه شده است؛ به‌گونه‌ای که نماگر اصلی بازار سرمایه در یک ماه و نیم ابتدایی امسال ۳۲ هزار واحد رشد کرده اما در مدت مشابه پارسال ۲۰۰۰ واحد با افت مواجه شده بود.