ظریف خطاب به ترامپ چه نوشت؟
مطالب مرتبط

ظریف خطاب به ترامپ چه نوشت؟

واکنش ظریف به پیشنهاد ترامپ برای تماس تلفنی با ایران

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی خطاب به ترامپ با اشاره به طرح جان بولتون و همدستانش درباره ایران نوشت: تنها تفاوت آن طرح این بود که شماره تلفن در آن گنجانده نشده بود.

ظریف : تیم 'ب' یک حرف می زند و ترامپ حرف دیگر

تهران-ایرنا- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در صحفه کاربری خود به اظهارات اخیر دونالد ترامپ واکنش نشان داد و گفت :وقتی تیم 'ب'یک حرف می‌زند و دونالد ترامپ حرف دیگری،کاملاً آشکار است که چه کسی نمی‌داند چه فکری کند.

ظریف: تیم ب چیزی انجام می‌دهد و ترامپ چیزی دیگری می‌گوید

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اختلافات در دولت آمریکا، نوشت، «تیم ب» چیزی انجام می‌دهد و ترامپ چیزی دیگری می‌گوید.

آذری جهرمی خطاب به ترامپ: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و موضوع اخبار جعلی و «فیک نیوز» نوشته است: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند.

آذری جهرمی خطاب به ترامپ؛ مشاورانت منشاء فیک نیوز هستند

تهران- ایرنا- «محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بامداد شنبه خطاب به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و موضوع اخبار جعلی و «فیک نیوز» نوشته است: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند.

تیم «ب» یک حرف می‌زند و ترامپ حرف دیگر

وزیر امور خارجه در تویئتر نوشت: تیم «ب» یک حرف می‌زند و دونالد ترامپ چیز دیگری می‌گوید، واضح است این ایالات متحده است که نمی‌داند چه فکری کند.

ترامپ بار دیگر رژیم سعودی را تحقیر کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از سعودی باج خواهی کرد و خطاب به سعودی ها گفت پول بدهید امنیت داشته باشید!

روزنامه چینی: ظریف خواستار حمایت چین و روسیه از برجام است

پکن-ایرنا- روزنامه ساوت چاینا چین نوشت که محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران خواستار آن است که چین و روسیه کاملا از برجام و برای حفظ توافق هسته ای حمایت کنند.

جهرمی خطاب به ترامپ: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند

وال‌استریت ژورنال: ترامپ تحت فشارهای سیسی و بن‌سلمان از حفتر حمایت کرد

یک روزنامه آمریکایی نوشت، دونالد ترامپ پس از فشارهای عربستان و مصر، از خلیفه حفتر، فرمانده نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" مستقر در شرق این کشور حمایت کرد.

پیامک ستاره مربع برای ترامپ

آذری جهرمی در پستی کنایه آمیز پیرامون کلافگی مردم از تماس تبلیغاتی نوشت :‌باز خوبه برای ترامپ پیامک ستاره مربع نفرستادن .

دولت ترامپ مردم آمریکا را از حقایق جنگ افغانستان آگاه کند

تهران - ایرنا - روزنامه 'نیویورک تایمز' در سرمقاله خود نوشت: دولت ترامپ بهتر است مردم آمریکا را از حقیقت جلا نخورده جنگ افغانستان مطلع کند.

بولتون و نظراتش درباره ایران آزمونی برای ترامپ است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه «اکسپرس تریبیون» پاکستان نوشت: باید دید دونالد ترامپ که همواره مدعی مخالفت با حضور گسترده نظامی آمریکا در خارج بود، چه پاسخی به توصیه های جنگ طلبانه جان بولتون درباره ایران می دهد.

روزنامه مصری: جنگ نخواهد شد، ترامپ مذاکره می خواهد

تهران - ایرنا - 'عمادالدین حسین' سردبیر روزنامه پرتیراژ «الشروق» مصر در مطلبی در خصوص تشدید تنش میان آمریکا و ایران و احتمال وقوع جنگ نوشت: جنگ نخواهد شد، ترامپ به دنبال اخذ امتیاز از ایران در میز مذاکره است.

درخواست کمک ترامپ از سوئیس برای توافق با ایران

نشریه سان انگلیس در گزارشی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آمریکا خواهان مذاکرات مستقیم با ایران است، نوشت: دونالد ترامپ از همتای سوئیسی خود برای حصول توافقی به منظور جلوگیری از آن‌چه وقوع درگیری با ایران عنوان شده، درخواست کمک کرده است.

دیلی تایمز: آمریکایی ها ترامپ را از ایجاد جنگ جدید برحذر کنند

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه «دیلی تایمز» پاکستان نوشت: آمریکایی ها دونالد ترامپ را متقاعد کنند که این کشور به جای جنگ جدید، باید به جنگ های غیرضروری در سراسر جهان پایان دهد.

ترامپ با بولتون و پمپئو درباره ایران دچار اختلاف شده است

تهران-ایرنا-روزنامه قطری العرب نوشت که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا که سیاست فشار حداکثری بر ایران بدون جنگ را دنبال می کند، با بالا گرفتن تنش ها و حساس شدن شرایط، با جنگ طلبان دولت خود همانند بولتون و پمپئو به اختلاف برخورده است.

رسانه سنگاپوری: ترامپ در قبال پیونگ یانگ نرمش نشان دهد

تهران- ایرنا- یک رسانه سنگاپوری نوشت ؛ چنانچه در رویکرد دولت 'دونالد ترامپ' در قبال کره شمالی تغییری اساسی ایجاد نشود، احتمال ازسرگیری رفتار قلدرمابانه پیونگ یانگ زیاد است.

رحیمی: آقای ترامپ منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید

تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس، مهلت دوماهه ایران برای محدود کردن اقدامات برجامی را هوشمندانه دانست و خطاب به ترامپ گفت: منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید، خودتان شماره چهار رقمی رییس جمهور روحانی را بگیرید تا از واقعیت ماجرا آگاه شوید.