استارت آپ های حوزه دریایی تجاری سازی می شوند

تهران- ایرنا- با حمایت گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعدادی از استارتاپ های حوزه دریایی در مسیر تجاری شدن قرار گرفته اند.مطالب مرتبط

استارت آپ های حوزه دریایی تجاری سازی می شوند

تهران- ایرنا- با حمایت گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعدادی از استارتاپ های حوزه دریایی در مسیر تجاری شدن قرار گرفته اند.

پانسمان نانویی، از چالش نوآوری و فناوری تا تجاری سازی محصول

تهران – ایرنا – یک استارت آپ‌ نانویی موفق به تولید پانسمانی برای درمان زخم‌های دیابتی و سوختگی با راندمان بالا شده است.

درخواست رییسی از دانشگاهیان برای متناسب سازی در حوزه قضای اسلامی

رئیس قوه قضاییه از صاحبنظران حوزه علمی و دانشگاهی خواست که برای متناسب سازی قالب و محتوای قضای اسلامی وارد عمل شوند و در گام دوم انقلاب جهت تحقق این امر به دستگاه قضایی کمک کنند.

نقش استارت‌آپ‌ها در بازار سلولی/ سلول بنیادی دستخوش نوآوری می‌شود

سلولهای بنیادی از حوزه‌های مهم علمی هستند که همواره مورد تأکید رهبری قرار دارند و اکنون با ورود استارت‌آپ‌ها علاوه بر مقاله، در عرصه تولید نیز دستخوش نوآوری شده‌اند.

استارت آپ ها بزرگترین سنگر مقابله با تحریم

کرمانشاه- ایرنا- استارت آپ ها اگر با مدل بومی ایرانی فعالیت کنند می توانند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد، این نظر کارشناسان و اساتیدی است که در زمینه شرکت های نوپا یا همان استارت آپ ها فعالیت می کنند.

استارت آپ ها بزرگترین سنگر مقابله با تحریم

کرمانشاه- ایرنا- استارت آپ ها اگر با مدل بومی ایرانی فعالیت کنند می توانند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد، این نظر صاحب نظران و اساتیدی است که در زمینه شرکت های نوپا یا همان استارت آپ ها فعالیت می کنند.

تجاری سازی داروی ضد سرطان کبد

به همت دانشمندان سازمان انرژی اتمی ایران داروی ضد سرطان کبد تجاری سازی شد.

تمدید مهلت ثبت طرح فراخوان سوم نانومچ

تهران - ایرنا- ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با هدف شناسایی و حمایت از تجاری‌سازی طرح‌های صنعتی، هفتمین دوره برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو موسوم به نانومچ را در دستور کار خود قرار داد.

اختصاص بودجه 38.5 میلیون دلاری برای تجاری‌سازی ساخت DNA

یک شرکت فرانسوی قصد دارد فناوری ساخت DNA را برای نخستین بار به حوزه تجارت وارد کند.

تخصیص بسته‌های حمایتی بین‌المللی برای تجاری‌سازی دانش‌بنیان‌ها

تهران- ایرنا- معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق در راستای حمایت‌های توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان برای تشویق تجاری‌سازی دستاوردهای خود، بسته‌های حمایتی متنوع داخلی و بین‌المللی در نظر گرفته است.

خودروهای کف کارخانه مانده، تجاری می شوند

تهران- ایرنا- رئیس هیات‌مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: همه خودروهای دارای کسری قطعات پیشرفته در این مجموعه، درحال تکمیل شدن است و به‌محض رسیدن به مرحله تجاری به بازار عرضه خواهند شد.

دریادار رستگاری: سازمان صنایع دریایی با تمام توان از یگان مرزبانی، حمایت می‌کند

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: سازمان صنایع دریایی آمادگی دارد با تمام توان تعمیرات و پشتیبانی از شناورهای مرزبانی نیروی انتظامی را در حوزه رانش و بدنه در بندر عباس، بندر انزلی و بندر خرمشهر به انجام رساند.

مهمترین رخدادهای هرمزگان در هفته ای که گذشت

بندرعباس- ایرنا- سرمایه گذاری یک هزار و 143 میلیاردی در حوزه دریایی ، متلاشی سازی باند پولشویی، راه اندازی شرکت هواپیمایی، راهپیمایی مردم در حمایت از تصمیم شورای عالی امنیت ملی و دولت و کمک 20 میلیاردی مردم به سیل زدگان از جمله مهمترین اخبار هرمزگان در هف

آمادگی صنایع دریایی وزارت دفاع برای پشتیبانی از شناور‌های مرزبانی

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع: سازمان صنایع دریایی آمادگی دارد با تمام توان تعمیرات و پشتیبانی از شناور‌های مرزبانی نیروی انتظامی را در حوزه رانش و بدنه در بندر عباس، بندر انزلی و بندر خرمشهر انجام دهد

استارت آپ ها راه مناسب برای تولید ثروت است

زنجان- ایرنا- فرماندار ایجرود گفت: به جای اعطای تسهیلات باید به سمت تولید ثروت از راههای مناسبی همچون راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان و استارت آپ ها حرکت کنیم.

درآمد ۲۰ میلیارد تومانی دانشگاه پیام نور از منابع غیرشهریه‌ای

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اعلام کرد که سال گذشته میزان در آمدهای شهریه‌ای این دانشگاه ۲۰ میلیاد تومان بود که از حوزه آموزش‌های آزاد و تجاری سازی تحقیقات به دست آمد. این مبلغ تا سال آینده به ۲ برابر خواهد رسید تا بتوانیم هزینه جاری مراکز

پیگیری طرح فعال سازی مجدد شرکت تاسیسات دریایی خرمشهر

مصدومیت ۸تکاور نیروی دریایی در حادثه رانندگی آبادان

واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

طرح‌های ویژه در حوزه آسیب‌های اجتماعی حمایت مالی می‌شوند

یزد ـ مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: طرح‌های ویژه در حوزه آسیب‌های اجتماعی با محوریت پیشگیری و مقابله در زمان وقوع، حمایت مالی می شوند.

وقتی تک‌تک سلول‌ها مهم می‌شوند

پژوهشگران سعی دارند با کمک مدل‌سازی سلول‌ها، روش کارآمدی برای شخصی‌سازی درمان ارائه دهند.