ابطال بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان
مطالب مرتبط

170هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان باطل شده است

زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 170 هزار کارت سوخت مهاجر از سال گذشته تاکنون با هدف نظارت و کنترل سوخت و همچنین جلوگیری از ایجاد صفوف طولانی در جایگاه های سوخت در این استان باطل شده است.

آغاز طرح نظارتی و پایشی کارت‌های سوخت در سیستان و بلوچستان

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طرح نظارتی و پایشی از امروز شنبه در سیستان و بلوچستان آغاز و کارت‌هایی که به صورت غیر مجاز سوخت دریافت می‌کنند، شناسایی و باطل می‌شوند.

بیش از 558 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 558 هزار لیتر سوخت قاچاق در هفته گذشته در این استان کشف شده است.

قاچاق سوخت، معضل بزرگ سیستان و بلوچستان

30 هزار خودرو سبک و سنگین در سیستان و بلوچستان، سوخت قاچاق می کنند.

پلیس در مبارزه با قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان مظلوم است/ اقدامات قاچاقچیان سوخت محکوم شود+فیلم

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انتظامی سیستان و بلوچستان در مبارزه با قاچاق سوخت مظلوم است، گفت: حل این معضل نیازمند عظم ملی و همکاری دولت و ورود وزات نفت و وزارت امور خارجه است است.

کشف بیش از 558 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ،از کشف بیش از 558 هزار لیتر سوخت قاچاق طی یک هفته گذشته خبر داد.

5 هزار داوطلب اهداء عضو در سیستان و بلوچستان + گزارش

پنج هزار کارت اهداء عضو در سیستان و بلوچستان صادر شده است.

هزار و 105 فرهنگی سیستان و بلوچستان جابجا می شوند

زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امسال با نقل و انتقال هزار و 105 فرهنگی این استان به مقاصد مورد نظر موافقت شد.

قاچاق سوخت به افغانستان معضل جدی سیستان و بلوچستان است

رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل گفت: اکثر پرونده‌های تشکیل شده در حوزه قاچاق کالا و ارز در حوزه سیستان مربوط به قاچاق سوخت به کشور افغانستان است.

وجود بیش از ۸ هزار پرونده دارای مشکل هویتی در سیستان و بلوچستان

‌مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: عدم ثبت به موقع وقایع حیاتی در زمان قانونی، سبب شده تا بیش از ۸ هزار پرونده دارای مشکلات هویتی در استان داشته باشیم که با رسیدگی به ۷ هزار پرونده از این تعداد، حدود ۳۰ هزار نفر شناسنامه دار شدند.

برداشت 70 هزار تن پیاز در سیستان و بلوچستان

تاکنون 70 هزار تن پیاز از سطح 2 هزار هکتار از زمین های کشاورزی سیستان و بلوچستان برداشت و روانه بازار مصرف شد.

70 هزار تن پیاز در سیستان و بلوچستان برداشت شد

زاهدان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 70 هزار تن پیاز تاکنون از سطح 2 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این استان برداشت و روانه بازار مصرف شد.

42 هزار تن گندم در سیستان و بلوچستان برداشت شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 42 هزار تن گندم از سطح 13 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این استان تا کنون برداشت شده است.

۴۲ هزار تن گندم در سیستان و بلوچستان برداشت شد

زاهدان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: ۴۲ هزار تن گندم از سطح ۱۳ هزار هکتار از زمین های کشاورزی این استان تا کنون برداشت شده است.

بیش از 8 هزار نانوایی در سیستان و بلوچستان بازرسی شدند

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته 8 هزار و 223 بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح استان انجام که این امر منجر به تشکیل 361 پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون ریال شده است.

#از_تسنیم_بپرسید: پاسخ به 4 سوال جدید درباره کارت سوخت

در این گزارش به تازه‌ترین سوالات مخاطبان خبرگزاری تسنیم در خصوص کارت سوخت پاسخ داده شده است.

برداشت ۴۲ هزار تن گندم در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: ۴۲ هزار تن گندم از سطح ۱۳ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی این استان تا کنون برداشت شده است.

برگزاری اولین جلسه ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان

تدابیرلازم برای فعالیت 2 هزار شعبه اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سیستان و بلوچستان اندیشیده می‌شود.

بیش از 21 هزار لیتر روغن احتکار شده در سیستان و بلوچستان کشف شد

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس آگاهی یک انبار دپوی کالاهای احتکار شده در شهر زابل شناسایی و بیش از 21 هزار لیتر روغن خوراکی کشف شد.

۳۴ نفر بر اثر غرق شدگی در سیستان و بلوچستان فوت کردند

زاهدان - مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته، ۳۴ نفر بر اثر غرق‌شدگی در سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.