بی ثباتی مدیریت شهری در تکاب قابل قبول نیست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با اشاره به تغییر پی در پی سرپرست شهرداری این شهر گفت: نبود ثبات مدیریتی در این حوزه مطلوب نیست و شورای شهر و شهرداری تکاب باید در پیشبرد امور عمرانی منسجم تر و هماهنگ تر عمل کنند.مطالب مرتبط

بی ثباتی مدیریت شهری در تکاب قابل قبول نیست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با اشاره به تغییر پی در پی سرپرست شهرداری این شهر گفت: نبود ثبات مدیریتی در این حوزه مطلوب نیست و شورای شهر و شهرداری تکاب باید در پیشبرد امور عمرانی منسجم تر و هماهنگ تر عمل کنند.

پس رفت شهر اهواز مورد قبول شورا و مردم نیست

اهواز- عضو شورای شهر اهواز گفت: برای مردم و شورای شهر قابل قبول نیست که شهر اهواز نه تنها پیشرفت و رشد نداشته باشد، بلکه شاهد پس رفت آن باشیم.

سیاست های اشتغالزایی قابل قبول و روند خوبی را طی کرده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست‌های اشتغالزایی قابل قبول و روند خوبی را طی کرده است و برای مدیریت بازار کار کشور در سال ۱۳۹۸ باید بیشتر تلاش کنیم. ]]>

اخراج نیروهای بومی قشم به هر بهانه‌ای قابل قبول نیست

هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهرهای بزرگ، پرجمعیت، صنعتی و کلانشهرها در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد.

هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: هوای شهرهای بزرگ، صنعتی، پرجمعیت و کلان‌شهرها در شرایط پاک و قابل‌قبول قرار دارد.

بارش تگرگ به 12 روستای تکاب خسارت زد

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: بارش شدید باران و تگرگ به باغات، اراضی کشاورزی و اماکن دامی 12 روستای تکاب خسارت وارد کرد.

امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.

هوای تهران قابل قبول است/ مقایسه کیفیت هوای پایتخت با سال گذشته

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران اعلام کرد کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته در وضعیت قابل قبول بوده است.

کلیات استانی شدن انتخابات قابل قبول است/ رسیدگی هنوز ادامه دارد

سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با بررسی استانی شدن انتخابات در شواری نگهبان گفت: کلیات استانی شدن انتخابات قابل قبول است.

حکم قطعی افزایش حقوق کارمندان اعلام شد

یوسف نزاد عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با شبکه خبر گفت: دولت موظف به اجرای حکم قانونی است که در مجلس تصویب شده است و هیچ حکم دیگری در این خصوص قابل قبول نیست.

تکاب رتبه سوم مدیریت مصرف برق در آذربایجان غربی را داراست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: این شهرستان رتبه سوم مدیریت مصرف برق در میان شهرستان های آذربایجان غربی را بعد از سلماس و شاهین دژ به خود اختصاص داد.

لوایح زیربنایی مدیریت شهری بهتر است از طریق دولت به مجلس ارسال شود

شهردار تهران درخصوص بررسی طرح جامع مدیریت شهری در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است بازبینی قوانین مدیریت شهری با همکاری و هماهنگی دولت انجام شود.

خداکرمی: انتقال آرادکوه فقط یک مسأله مدیریت شهری نیست

نحوه مشارکت شهروندان در مدیریت بحران شهری سازماندهی می شود

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از تهیه «آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری و تعیین نقش و مسئولیت آنها در قالب سلسله مراتب شهری و فرآیند مدیریت بحران» و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.

انحصار در واردات نهاده‌های دامی قابل قبول نیست

استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از انحصار در واردات مواد اولیه و نهاده‌های دامی، از تولیدکنندگان استان خواست تا از ظرفیت‌های خود در این خصوص استفاده کرده و نیازهای خود را بدون واسطه تأمین کنند.

ترامپ به دنبال مذاکره قلدرانه است

تهران-ایرنا- دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ترامپ به دنبال مذاکره قلدرانه است، مفهوم مذاکره مجدد این است که به کمتر از آنچه در برجام بوده رضایت بدهیم که این رویکرد ذلت و خفت آور برای ملت به هیچ وجه قابل قبول نیست.

آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نیست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های نماز با اشاره به بد عهدی آمریکا در برجام گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه تاکید داشتند که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نیست.

زوم کست ویژه سریال Game of Thrones: یک قدم تا پایان، قابل قبول یا شتاب زده؟

اروپایی‌ها هم آمریکا را به عنوان «شریک قابل اعتماد» قبول ندارند