ساخت یک طرح خدماتی با حضور استاندار قزوین در آبیک آغاز شد

قزوین - ایرنا - عملیات احداث یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی عصر یکشنبه با حضور استاندار قزوین در آبیک آغاز و کلنگ آن به زمین زده شد.مطالب مرتبط

ساخت یک طرح خدماتی با حضور استاندار قزوین در آبیک آغاز شد

قزوین - ایرنا - عملیات احداث یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی عصر یکشنبه با حضور استاندار قزوین در آبیک آغاز و کلنگ آن به زمین زده شد.

ساخت ۳۸ مجتمع خدماتی رفاهی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: ساخت و ساز ۱۴ مجتمع خدماتی و رفاهی در کرمانشاه آغاز شده ومجوزساخت ۲۴ مجتمع خدماتی رفاهی دیگر نیز صادر شده و به زودی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز خواهد شد.

بخش دیالیز بیمارستان شهدا آبیک راه اندازی شد

قزوین - ایرنا - بخش دیالیز بیمارستان شهدا آبیک عصر یکشنبه با حضور استاندار قزوین راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

بازدید استاندار قزوین از یک واحد تولیدی

استاندار قزوین از یک واحد صنعتی فعال در زمینه تولید قطعات خودرو در شهرستان آبیک بازدید کرد.

انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار قزوین با انتخاب مدیری کارآمد و توانمند به سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری،آرامش را به استان هدیه کرد.

3 طرح خدماتی عمرانی در محمدیه به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - 3 طرح عمرانی و خدماتی شهرداری محمدیه روز یکشنبه در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری قزوین و فرماندار البرز مورد بهره برداری قرار گرفت.

کلنگ طرح توسعه یک مجتمع خدماتی و رفاهی در آبیک زمین زده شد

کلنگ احداث طرح توسعه یک مجتمع خدماتی و رفاهی واقع در اتوبان شهرستان آبیک زمین زده شد.]]>

ساخت استادیوم ۱۵ هزار نفری قزوین بدون مطالعه بوده است

قزوین- استاندار قزوین گفت: ساخت مجموعه ۱۵ هزار نفری قزوین از جمله طرح‌های بدون مطالعه است که هزینه‌های سنگینی را به استان تحمیل کرده و امروز باید برای استفاده بهینه از آن برنامه ریزی کنیم.

ساخت و ساز در بستر رودخانه های قزوین متوقف شود

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای کاهش خسارات ناشی از سیل در مواقع بحرانی باید از ساخت و ساز در حریم رودخانه‌های قزوین بشدت جلوگیری شود.

طرح توسعه واحد گلخانه گل رز در آبیک افتتاح می شود

قزوین - ایرنا - فرماندار آبیک گفت:طرح توسعه یک واحد گلخانه تولیدکننده انواع گل رز هلندی مستقر در این شهرستان همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

آغاز ساخت جاده دسترسی مهرگان به قزوین

ساخت جاده دسترسی مهرگان به قزوین به طول ۵ کیلومتر آغاز شد.

دور جدید مرمت بقعه امامزاده حسین (ع) قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - دور جدید عملیات مرمت و بازسازی بقعه متبرکه امامزاده حسین (ع) قزوین روز دوشنبه به مناسبت هفته میراث فرهنگی با حضور مسئولان استانی آغاز شد.

ساخت یک واحد آموزشی با 12 کلاس درس در مهریز آغاز شد

یزد- ایرنا- ساخت یک مدرسه با 12 کلاس درس شامگاه پنجشنبه با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس و جمعی از فرهنگیان در شهرک امام خمینی (ره) مهریز آغاز شد.

کاراته کاران قزوین از شانس های کسب مدال در المپیک 2020 هستند

قزوین – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: کاراته کاران قزوین از شانس های کسب مدال در المپیک 2020 هستند و باید زمینه حضور و درخشش آنها را در این رقابت ها فراهم ساخت.

آغاز فاز دوم گازرسانی به بخش آسارا با حضور استاندار البرز

فاز دوم گازرسانی به روستا‌های بخش آسارا، عصر امروز با حضور استاندار البرز و جمعی از مسئولان و مردم آغاز شد.

عملیات اجرایی ساخت واحدهای آسیب دیده از سیل هفته آینده آغاز شود

بیرجند-معاون استاندار خراسان‌جنوبی گفت: عملیات اجرایی ساخت واحدهای آسیب دیده از سیل تا شنبه آغاز شود.

عملیات احداث محور فاریاب به ارزوئیه آغاز شد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل راه و شهر سازی جنوب کرمان گفت: عملیات اجرایی ساخت محور شهرستان فاریاب به ارزوئیه به طول 53 کیلومتر در جنوب کرمان با حضور معاون عمرانی استاندار کرمان آغاز شد.

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

قزوین - ایرنا - سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

38 مجتمع خدماتی رفاهی جدید در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: 38 مجتمع خدماتی رفاهی جدید در استان کرمانشاه ساخته می‌شود که در مرحله دریافت مجوز و ساخت و ساز قرار دارند.

نمایندگان و مدیران سابق قزوین در فضای مجازی تخریب نشوند

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ممکن است یک مدیر و نماینده سابق استان هم اکنون سمتی نداشته باشد ولی توان خدمت دارد و نباید در فضای مجازی مورد هجمه و تخریب قرار گیرد.