30 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی ورامین تخریب شد

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان ورامین از تخریب 30 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستای ایجدان، از توابع بخش جوادآباد این شهرستان خبر داد.مطالب مرتبط

12 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در ورامین تخریب شد

تهران – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت : با تخریب 12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش جوادآباد ورامین، 25 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان آزاد شد.

100 ساخت و ساز غیرمجاز در پاکدشت تخریب شد

تهران – ایرنا- بخشدار مرکزی پاکدشت اعلام کرد: 100 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان تخریب و 40 هکتار از زمین های کشاورزی آزاد سازی شد.

166 ساخت و ساز غیرمجاز در فیروزکوه تخریب شد

تهران- ایرنا- فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: از ابتدای سال 97 تا پایان اردیبهشت امسال 166 مورد ساخت و ساز، دیوار کشی و فنس کشی غیرمجاز در سطح شهرستان تخریب و 714 هزار و 767 متر مربع از زمین های کشاورزی، ملی و حریم راه ها آزادسازی شد.

خط و نشان دستگاه قضا برای ساخت وسازهای غیر مجاز

ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه‌ها، باید تخریب شود.

روستاهای مشهد جولانگاه ساخت و ساز غیرمجاز

مشهد- ایرنا- افزایش قیمت مسکن و تمایل شهروندان کلانشهر مشهد به ساخت تفرجگاه های شخصی، روستاها و اراضی اطراف شهر را به جولانگاه ساخت و سازهای غیر مجاز تبدیل کرده است .

ساخت مراکز اقامتی غیر مجاز درکهگیلویه وبویراحمد متوقف می شود

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت و ساز مراکز اقامتی غیر مجاز در استان متوقف می شود و 32 واحد گردشگری نیمه کاره غیر مجاز تا تعیین تکلیف قانونی اجازه فعالیت ندارند.

هاشم‌زایی: شهرداری‌ها باید جلوی ساخت‌وسازهای غیر مجاز بایستند

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که شهرداری ها به عنوان متولیان ناظر بر ساخت و سازها وظیفه دارند تا در برابر ساخت و سازهای غیر مجاز بایستند، گفت: بنده اعتقاد دارم که ساختمان‌های بزرگ و نامتعارف جز با نفوذ و پرداخت حق حس

2 نفر از تخریب کنندگان اراضی ملی مریوان شناسایی شدند

سنندج - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان از شناسایی 2 نفر از عاملان تخریب اراضی ملی در یکی از روستاهای بخش خاومیرآباد این شهرستان خبر داد.

تهران| رشد قارچ‌گونه ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در احمدآباد مستوفی

در چند سال اخیر اراضی کشاورزی احمدآباد مستوفی مورد هجوم و تاخت‌ و تاز عده‌ای از افراد سودجو و فرصت‌طلب قرار گرفته که با تغییر کاربری‌ سبب برهم زدن اکوسیستم محیط و افزایش آلودگی هوای منطقه شده‌اند.

چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان گفت: چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف و ساخت و سازهای غیرمجاز در آن به مساحت 2.5 هکتار به طور کامل تخریب شد.

تخریب 26 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در کهریزک

گلستان| سیل به 21000 هکتار از اراضی کشاورزی گنبدکاووس خسارت زد

مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: سیل به 21 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شامل کلزا، گندم، جو، نخودفرنگی، چغندرقند، گوجه فرنگی و هندوانه در شهرستان خسارت زد.

آب بزرگترین مشکل کشاورزی استان زنجان است؛ قیمت تمام شده یک کیلو گندم 2200 تا 2300 تومان

نایب رئیس نظام صنفی کشاورزی استان زنجان گفت: ما موافق بسته شدن چاه‌های غیر مجاز هستیم ولی در برخی موارد چاه‌های مجاز بسته می‌شود که به ضرر کشاورز است.

ملخ های دشت ورامین بومی است و خطری برای مزارع ندارد

تهران – ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: ملخ هایی که طی روزهای اخیر در مناطق مختلف شهرستان دیده می شود بومی منطقه است و خطری برای کشاورزی به ویژه مزارع غلات ندارد.

کشت کتان در اراضی کشاورزی استان قزوین

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از کشت کتان در یک هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.

اینجا بهشت کشاورزی است

شرایط اقلیمی مساعد و اراضی کشاورزی مستعد در شهرستان ساوه به عنوان قطب کشاورزی استان مرکزی و کشور با تولید بیش از ۷۰ نوع محصول باغی و زراعی موجب شده است که جایگاه کشاورزی این خطه زرخیز در صدر استان قرار گیرد.

۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در گناوه تخریب شد

گناوه - دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت:صبح امروز ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به وسعت ۲۳ هزار مترمربع در حریم دره گپ گناوه تخریب شد.

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در گناوه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم دره گپ بندر گناوه خبر داد.

ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر رودها باید تخریب شود

قزوین - ایرنا - رئیس کل دادگستری قزوین گفت: ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه‌ها به دلیل آسیب پذیری در مقابل بلایای طبیعی و آسیب به محیط زیست باید تخریب شود.

هجوم ملخ به اراضی کشاورزی قرچک صحت ندارد

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در واکنش به شایعه هجوم ملخ‌ها در اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: هجوم ملخ‌ها در قرچک صحت ندارد.