امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.مطالب مرتبط

امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.

بارش تگرگ به 12 روستای تکاب خسارت زد

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: بارش شدید باران و تگرگ به باغات، اراضی کشاورزی و اماکن دامی 12 روستای تکاب خسارت وارد کرد.

رانش جاده در محور تکاب - شاهیندژ خطر ساز شد

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: رانش جاده در هفت کیلومتری محور تکاب - شاهیندژ در محدوده روستای چهارقلعه خطرساز شد و لازم است رانندگان خودروها و وسایل نقلیه با احتیاط کامل و سرعت پایین در محل حادثه دیده تردد کنند.

راه دسترسی محور «عربشاه اوریات» تکاب بازسازی شد

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: راه دسترسی محور دورافتاده و سخت گذر «عربشاه اوریات» از توابع بخش تخت سلیمان این شهرستان که بر اثر رانش جاده تخریب و مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازسازی شد.

بی ثباتی مدیریت شهری در تکاب قابل قبول نیست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با اشاره به تغییر پی در پی سرپرست شهرداری این شهر گفت: نبود ثبات مدیریتی در این حوزه مطلوب نیست و شورای شهر و شهرداری تکاب باید در پیشبرد امور عمرانی منسجم تر و هماهنگ تر عمل کنند.

تکاب رتبه سوم مدیریت مصرف برق در آذربایجان غربی را داراست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: این شهرستان رتبه سوم مدیریت مصرف برق در میان شهرستان های آذربایجان غربی را بعد از سلماس و شاهین دژ به خود اختصاص داد.

۱۵ خرداد زمان موعود برای آغاز کشت تابستانه در خوزستان/ ثبت ۸۱۱ پرونده خسارت کشاورزی در سامانه سجاد و عدم تخصیص بودجه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: همه امکانات و ماشین آلات بسیج شده اند تا اراضی کشاورزان برای کشت تابستانه در ۱۵ خرداد ماه سال جاری آماده شود.]]>

فرمانداران پنج نفر را به عنوان«بحران یار» انتخاب کنند

یاسوج- مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای مدیریت صحیح در بحرانها هر فرماندار باید پنج نفر را به عنوان بحران یار انتخاب کند.

توضیح سازمان مدیریت بحران درباره ملخ‌های مشاهده شده در استان تهران/ ملخ‌ها مهاجم نیستند

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه ملخ‌های مشاهده شده در جنوب استان تهران بومی و مشهور به شکم بادمجانی هستند، گفت: این ملخ‌ها آفتی برای کشاورزی محسوب نشده و مخاطره‌ای برای مناطق مسکونی ایجاد نمی‌کند.]]>

شهرداری امکانات را برای خود نگه می‌دارد

وزیر آموزش و‌پرورش با اشاره به اینکه تشکل‌های دانش‌آموزی اگر امکانات لازم را نداشته باشند با سخنرانی کردن اتفاقی نمی‌افتد، گفت: متاسفانه شاهدیم که دستگاه‌های بزرگ و شهرداری امکانات را برای خودشان نگه می‌دارند.

نشست شواری هماهنگی مدیریت بحران خوزستان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان بر لزوم پیشگیری ومقابله با آتش سوزی درمراتع تاکید کرد

هشدار اداره کل مدیریت بحران برای بارش رگبار در استان کرمان

با ادامه ناپایداری هوا در مناطق مختلف استان کرمان ، اداره کل مدیریت بحران از هم استانی های عزیز خواست مراقب سیلابهای ناگهانی در مناطق کوهستانی باشند.

نحوه مشارکت شهروندان در مدیریت بحران شهری سازماندهی می شود

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از تهیه «آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری و تعیین نقش و مسئولیت آنها در قالب سلسله مراتب شهری و فرآیند مدیریت بحران» و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.

آمادگی ستاد مدیریت بحران برای مبارزه با آفت ملخ

ستاد مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد برای مبارزه با آفت ملخ آمادگی دارد.

آمادگی ستاد مدیریت بحران برای مبارزه با آفت ملخ

ستاد مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد برای مبارزه با آفت ملخ آمادگی دارد.

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

دکتر بجانی: ورزش در مدارس به بحران رسیده است/ با کمبود امکانات در مدارس مواجهیم

دکترای مدیریت ورزش معتقد است که در زمینه ورزش مدارس، تلاش‌ها کافی نبوده و نیازمند تلاش‌های بیشتر هستیم.

برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران چرام

به منظور ارتقاء سطح آمادگی ادارات چرام، جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.