اتحاد برجامی

ابوالفضل زاهدی پور مدیرمسئول و سردبیر روزنامه زعفران سرمقاله روز یکشنبه 22 اردیبهشت این روزنامه را با عنوان «اتحاد برجامی» نوشت.مطالب مرتبط

بختیار: اتحاد و همدلی رمز پیروزی در شرایط کنونی کشور است

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اتحاد و همدلی رمز پیروزی است، گفت: با توجه به شرایطی که کشور در صحنه بین المللی دارد، باید اتحاد و انسجام درونی خود را تقویت کنیم.

جشنی به نشانه اتحاد دو ملت

جشن اتحاد ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها در شیراز برگزار شد.

علوی: اتحاد و تاب‌آوری مردم دشمن را از اهدافش مأیوس می‌سازد

یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که اتحاد در زمان زورگویی دشمنان از خصایص بارز ملت ایران است، گفت: اتحاد و تاب‌آوری مردم باعث شده تا دشمن قبل از آنکه در برابر نیروهای امنیتی تسلیم شود سر تسلیم در برابر مردم فرود آورد.

اتحاد و همبستگی موجب شکست دشمن

خطیب جمعه شهر لیکک اتحاد و همدلی را زمینه شکست دشمنان عنوان کرد. 

جشن اتحاد کف خیابان

ایرنا - شیراز - جشن لبخند برای کودکان افغانستانی و فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمیون با عنوان «اتحاد کف خیابان» عصر پنج شنبه در شیراز برگزار شد.*3*

اتحاد و ایستادگی رمز پیروزی بر دشمن در جنگ اقتصادی است

مهاباد- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: اتحاد، همدلی و ایستادگی مردم و مسوولان رمز پیروزی ملت ایران در جنگ اقتصادی است.

جشن اتحاد با آفرینش لبخند

شیراز – ایرنا- حضور ده ها نفر متشکل از خانواده ها و فرزندان مناطق کمتر توسعه یافته شیراز، جشنواره آفرینش لبخند در محله ده پیاله این شهر را با هدف اتحاد و برادری دو ملت ایران و افغانستان رقم زد.

جشن اتحاد با آفرینش لبخند

شیراز - ایرنا- حضور ده ها نفر متشکل از خانواده ها و فرزندان مناطق کمتر توسعه یافته شیراز، جشنواره آفرینش لبخند در محله ده پیاله این شهر را با هدف اتحاد و برادری دو ملت ایران و افغانستان رقم زد.

اتحاد و همدلی سبب سرفرازی ایران اسلامی است

یاسوج- امام جمعه شهر یاسوج گفت: با تقویت همدلی و اتحاد در کشور، ایران همیشه سرافراز است.

اصفهان| حلقه اتحاد سپاهانی‌ها پس از پایان فصل؛ کری‌خوانی هواداران برای پرسپولیس

در پایان بازی تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان همه عوامل تیم سپاهان در میانه زمین حضور پیدا کردند و حلقه اتحاد تشکیل دادند.

جو بایدن بر طبل اتحاد کوبید و ترامپ را به باد انتقاد گرفت

معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ تاکید کرد مهمترین هدفی که باید تکمیل شود "شکست دونالد ترامپ" است. بایدن همچنین خواستار اتحاد در سراسر کشورش شد.

اتحاد و وحدت رمز پیروزی ایران در مقابل تحریم دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه مراغه گفت: تنها رمز پیروزی مقابل تحرم و تهدید دشمنان اتحاد و وحدت بین مردم و مسئولان است.

صبر، استقامت، اتحاد و همدلی رزمندگان سبب آزادسازی خرمشهر شد

یاسوج- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: صبر، استقامت، اتحاد و همدلی رزمندگان و عنایت خداوند سب شد که خرمشهر مجدد به آغوش میهن برگردد.

اتحاد و همدلی رمز پیروزی کشور در برابر دشمنان است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اتحاد، همدلی و ایستادگی مردم با مسئولان رمز پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است.

بخش خصوصی به سود کم قانع باشد/ اتحاد راه برون رفت از مشکلات

شیراز _ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: در وضعیت کنونی بخش خصوصی باید به سود کم تولیدات قانع باشد تا با همدلی و اتحاد از این وضعیت عبور کنیم زیرا با شانه خالی کردن مشکلی حل نمی شود.

هراس دشمنان از اتحاد کشورهای اسلامی

دشمنان از اتحاد کشورهای اسلامی و وحدت دو کشور دوست و همسایه ایران و افغانستان احساس هراس دارند.

جشن لبخند بین اتباع افغانستان و ایرانی‌ها

شیراز – برنامه «اتحاد کف خیابان» برای اتحاد بین اتباع افغانستان و ایرانی ها برگزار شد تا همبستگی ناب اسلامی در شیراز جلوه گری کند.

افزایش تنش ایران و آمریکا در حزب اتحاد ملت بررسی شد

ایرنا - تهران - دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با برگزاری جلساتی موضوع افزایش تنش میان ایران و آمریکا را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

طباطبایی: اتحاد خانواده کاراته به موفقیت ختم می شود

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون کاراته با تمجید از عملکرد تیم ملی ایران در لیگ جهانی سری آ استانبول، گفت: ادامه داشتن اتحاد و همدلی خانواده بزرگ کاراته ایران به موفقیت و کسب سهمیه کامل حضور در المپیک ختم خواهد شد.

امروز، روز اتحاد ترکیه با ایران است

روزنامه ملی گازته ترکیه نوشت: امروز، روز اتحاد ترکیه با ایران است. تضمینی وجود ندارد که آنچه بر سر ایران می آورند بر ترکیه نیز تحمیل نکنند.