استاندار فارس: حمایت فرمانداران از کاندیدای خاص منجر به عزل آنها می شود

شیراز -ایرنا- استاندار فارس، با تاکید بر لزوم رعایت تمام جوانب قانونی توسط کارگزاران وزارت کشور، گفت: چنانچه هر یک از فرمانداران و بخشداران این استان در انتخابات پیش رو (دوم اسفند 98) شائبه حمایت از کاندیدایی خاص را ایجاد کرده و یا از قانون عبور کنند به سمطالب مرتبط

استاندار فارس: حمایت فرمانداران از کاندیدای خاص منجر به عزل آنها می شود

شیراز -ایرنا- استاندار فارس، با تاکید بر لزوم رعایت تمام جوانب قانونی توسط کارگزاران وزارت کشور، گفت: چنانچه هر یک از فرمانداران و بخشداران این استان در انتخابات پیش رو (دوم اسفند 98) شائبه حمایت از کاندیدایی خاص را ایجاد کرده و یا از قانون عبور کنند به س

حمایت فرماندار یا بخشدار از کاندیدای انتخابات باعث برکناری می شود

شیراز _ استاندار فارس گفت: هر یک از فرمانداران یا بخشداران استان فارس که شائبه حمایت از کاندیدای خاصی ایجاد کنند در اسرع وقت عزل می شوند و به سیاه نمایان علیه دولت نیز پاسخ داده می شود.

استاندار فارس: بهترین حمایت از مددجویان کمیته امداد، توانمندسازی آنهاست

شیراز-ایرنا- استاندار فارس، اقدام ماندگار امام راحل در تشکیل کمیته امداد را زمینه ساز ترویج تفکر حمایت از نیازمندان جامعه دانست و گفت: توانمند سازی مددجویان زیر پوشش این نهاد، موثرترین گام برای حمایت از آنهاست.

استاندار گیلان: حذف ارز دولتی چای، منجر به رونق بازار آن شد

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: حذف اختصاص ارز دولتی در محصول چای و حمایت‌های دولت منجر به رونق بازار چای شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل: فرمانداران جابجا نمی شوند

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل گفت: جابجایی و تغییر فرمانداران استان در دستور کار قرار ندارد و برخی اظهار نظرها و اخبار در این مورد گمانه زنی بوده و تکذیب می شود.

استاندار همدان: فرمانداران در دست یک جریان فردی نباشند

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تبیین خط مشی دولت دوازدهم بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شایسته سالاری است و فرمانداران ما باید برای خدمت به مردم تلاش کنند و در دست یک جریان و سیاست فردی نباشند.

استاندار فارس:فرماندار یا بخشداری که شائبه حمایت از کاندیدا ایجاد کند، عزل می‌شود

معاون وزیر کشور: اختیارات فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در 300 بند افزیش می‌یابد

گروه ا‌ستان‌ها ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: اختیارات فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در استان‌ها در قالب 300 بند اضافه می‌شود و اختیارات زیادی به آنها تفویض می‌شود.

فرمانداران خوزستان نسبت به «بازآفرینی شهری» متعهد باشند

اهواز - استاندار خوزستان گفت: فرمانداران این استان نسبت به برگزاری ماهانه ستاد بازآفرینی شهری در سطح شهرستان‌ها متعهد باشند و جدیت به خرج دهند.

فرمانداران باید تمام امکانات را برای اهداف توسعه فراهم کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه حفظ حرمت ارباب رجوع و خدمت صادقانه و بی منت را بزرگترین وظیفه مدیران و مسئولان دانست و تاکید کرد: فرمانداران بعنوان مدیران توسعه و موتور محرکه شهرستانها لازم است که تمام امکانات را برای اهدا

عرب: برانکو قرارداد دارد و می‌ماند / بازیکنان و تمامی اعضای باشگاه جسورانه جنگیدند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است. آنها سرمایه باشگاه هستند و من از آنها تشکر می‌کنم که در گرما و سرما از پرسپولیس حمایت کردند. ما سال سختی پشت سر گذاشتیم و آنها همراه ما بودند و این جام را به آنها هدیه می‌کنیم.]]>

تولید در صنایع متاثر از تحریم نفتی در گرو حمایت دولت است

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: حفظ تولید در صنایع خوزستان که تحریم های نفتی بر آنها تاثیر می گذارد، در گرو حمایت و همکاری دولت است.

سپاه استان فارس از اقدامات دستگاه قضایی به صورت همه جانبه حمایت می‌کند

فرمانده سپاه استان فارس با بیان اینکه همکاری و تعامل بسیار خوبی بین سپاه و نهاد قضایی در استان فارس برقرار است، گفت: سپاه استان فارس از اقدامات دستگاه قضایی به صورت همه جانبه حمایت می‌کند.

کناره گیری کاندیدای حزب چپ دموکراتیک ترکیه از انتخابات استانبول

کاندیدای حزب اپوزیسیون ترکیه اعلام کرد، وی از کاندیداتوری در انتخابات محلی در استانبول که قرار است در ۲۳ ماه ژوئن برگزار شود، کناره‌گیری می‌کند.

معاون استانداری فارس: دولت واحدهای تولیدی خرد را حمایت می کند

شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به شعار سالجاری گفت : دولت برای تقویت تولید حمایت از واحدهای تولیدی خرد را در دستور کار دارد.

استاندار بوشهر: صدرا حمایت می شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا) به عنوان یک ظرفیت قابل توجه در حوزه های تولید و اشتغال مورد حمایت جدی مسئولان این استان است.

استاندار فارس: تکمیل طرح های با 70 درصد پیشرفت در اولویت باشد

شیراز-ایرنا- استاندار فارس، با اشاره به غیر قابل پیش بینی بودن میزان تحقق درآمدها در سال 98 گفت: به همین سبب باید تکمیل طرح های با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در اولویت تامین اعتبار و اجرایی شدن قرار گیرند.

افزایش اختیارات فرمانداران

اختیارات فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ۳۰۰ بند افزایش می‌یابد

«امضاء زوری» مدیران کل استانها از روسای هیات‌ها به نفع نامزد خاص!

برخی مدیران کل ورزش استان‌ها روسای هیات های کشتی را تحت فشار قرار داده اند تا برای انتخابات پیش روی فدراسیون نامه ای را در جهت حمایت از یک کاندیدای خاص امضا کنند.

۴۷ درصد مرگ ها در فارس مرتبط با فشار خون است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اهمیت شناسایی و آگاهی مردم از فشار خون تصریح کرد: ۴۷ درصد مرگ های استان فارس مرتبط با فشار خون است که منجر به ایجاد سکته مغزی، سکته قلبی و نارسایی کلیه می شود.]]>