نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است، بلکه حاصل نفوذ معنوی در قلب ملت‌هاست.مطالب مرتبط

نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است، بلکه حاصل نفوذ معنوی در قلب ملت‌هاست.

نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان با وزیر امور خارجه اسبق فرانسه دیدار کرد. ]]>

استاد آمریکایی:واشنگتن نمی تواند مانع نفوذ منطقه ای تهران شود

نیویورک – ایرنا- مدیر 'برنامه مدیریت جنگ' در مدرسه مطالعات پیشرفته بین المللی دانشگاه جان هاپکینز گفت: سیاست فشار همه جانبه دولت ترامپ به ایران نمی تواند مانعی در برابر نفوذ منطقه ای تهران به وجود آورد.

ظریف: منفعت واقعی کشورهای منطقه ترویج صلح، ثبات، همکاری و پیوند است

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد که کشورهای همانند ایران، هند و ترکمنستان خواهان افزایش صلح و ثبات در منطقه هستند.

راه ابریشم میراث مشترک ایران و کشورهای منطقه است

مشهد-ایرنا- رئیس موسسه فرهنگی اکو گفت: راه ابریشم نمادی از گفت وگوی درون تمدنی و جزء میراث مشترک ایران و کشورهای منطقه است.

ادامه تنش در روابط دوحه-ریاض/قطر به نشست‌های مکه دعوت نشد

قطر اعلام کرد که از این کشور برای حضور در دو نشست اضطراری کشورهای حوزه خلیج‌فارس و دیگر کشورهای عربی، که قرار است اواخر هفته آینده در مکه مکرمه برگزار شود، دعوت به‌عمل نیامده است.

تنها از طریق ارتباط با کشورهای منطقه می‌توان تحریم را دور زد

سفیر اسبق ایران در نروژ گفت: تنها جایی که می‌توانیم تحریم‌ها را دور بزنیم در ارتباط با کشورهای همسایه و منطقه است، کشورهایی که با ما مرز مشترک دارند.

علت بنیادین مخالفت چین با تحریم های نفتی ایران

چینی ها در ادبیات سیاسی خود ، ایران را یک قدرت منطقه ای می دانند و ان را سدی در مقابل نفوذ امریکا در خاورمیانه تلقی می کنند

ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه خواهد داد/ نفوذ منطقه‌ای ایران

حقی اویغور، معاون مرکز مطالعات ایران در آنکارا معتقد است که ترکیه همچنان از ایران نفت خواهد خرید، زیرا به دلایل فنی در کوتاه مدت امکان جایگزینی نفت ایران با نفت دیگری وجود ندارد.

تبعات منطقه‌ای مشروعیت‌بخشی آمریکا به اشغال صهیونیست‌ها بر جولان

تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی پیامدهای منطقه‌ای قابل توجهی بر کشورهای سوریه، لبنان و دیگر کشورهای منطقه داشته است.

تاجیکستان: داعش با هدف نفوذ در آسیای مرکزی به افغانستان انتقال می‌یابد

رئیس جمهور تاجیکستان اظهارداشت که گروه تروریستی داعش برای نفوذ و ایجاد ناامنی در کشورهای آسیای مرکزی در حال انتقال به افغانستان است.

ایران گفتگو بر پایه زور و تهدید را نمی پذیرد

تخت روانچی: بدنبال درگیری در همسایگی خود نیستیم چون هیچکس از چنین مناقشه ای در منطقه ما - جز عده معدودی در واشنگتن و برخی کشورهای منطقه - سود نخواهند برد.

حمل اسلحه در سوئیس ممنوع می‌شود

بیش از نیمی از مردم سوئیس در یک همه پرسی به ممنوعیت حمل اسلحه فردی رای دادند.

«بند به بند با گام دوم‌»‌‌ــ‌13| انقلاب اسلامی و کمک به استقلال کشورها؛ از لبنان تا جنوب آفریقا

پیروزی انقلاب اسلامی نه‌تنها امواجی از استقلال‌طلبی را در کشورهای منطقه ایجاد کرد بلکه سایر کشورهای تحت ستم نیز از انقلاب ایران تأثیر پذیرفتند.

سفیر جدید آمریکا در بغداد، نیامده ایران را تهدید کرد

نفوذ ناپذیری زمین و سیل

تهران- ایرنا- دخالت انسان در طبیعت و توسعه بی‌رویه شهرنشینی و حتی روستایی، موجب تخریب جنگل‌ها و مراتع شده که این مسئله توان نفوذپذیری خاک را کاهش داده، از سوی دیگر خشک‌سالی نیز لایه‌ای غیرقابل نفوذ یا بسیار کم نفوذ در سطح زمین ایجاد کرده که نتیجه آن وقوع

ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی دشمن مقاومت می کند

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز فشار اقتصادی دشمن زندگی و معیشت مردم ایران را با سختی مواجه کرده اما ملت ما همچون امت پیامبر (ص) ، در برابر توطئه های دشمن مقاومت می کند و اجازه نفوذ به دشمن را نخواهد داد.

سوریه: تشدید تنش در خلیج فارس به نفع کشورهای منطقه نیست

وزارت خارجه سوریه اعلام کردکه با هرگونه اقدامی که مانع از کشتی‌رانی در خلیج فارس شود، مخالف است و این اقدام بازتاب منفی به ویژه برای تمامی کشورهای منطقه دارد.

تبریک رییس منطقه شرقی سازمان WHO به ایران برای حذف سرخک و سرخچه

مدیر منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت (WHO) برای دریافت گواهی حذف سرخک و سرخچه توسط کشورهای ایران، بحرین و عمان به این کشورها تبریک گفت.

آغاز ساخت ساختمان مدیریت اسلحه در ماکو

با حضور استاندار آذربایجان غربی کلنگ احداث ساختمان مدیریت اسلحه و مهمات شهرستان ماکو به زمین زده شد.