صرفه‌جویی سالانه 2 میلیون یورو با تامین فیبرهای دیالیز جدید

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال ‌احمر از تامین فیبرهای دیالیز جدید از سوی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد.مطالب مرتبط

خودکفایی ایران در طراحی و ساخت مخازن گاز مایع/ صرفه‌جویی ارزی 7 میلیون یورویی

سازندگان ایرانی موفق به صرفه‌جویی 7 میلیون یورویی در ساخت هر یک از مخازن استراتژیک ذخیره گاز مایع در پروژه‌های میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به مشابه خارجی این مخازن شده‌اند.

امکان صرفه‌جویی یکصد میلیون لیتری بنزین با فیلترهوای نانویی

تهران-ایرنا- مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فیلترهای صنعتی خودروهای سبک گفت: در صورت ورود تمام ظرفیت خط تولید فیلتر هوای نانویی این شرکت به بازار شاهد صرفه‌جویی صدمیلیون لیتربنزین خواهیم بود.

امکان صرفه‌جویی صدمیلیون لیتر بنزین با فیلتر هوای نانویی

تهران- ایرنا- مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فیلترهای صنعتی خودروهای سبک گفت: در صورت ورود تمام ظرفیت خط تولید فیلتر هوای نانویی این شرکت به بازار، شاهد صرفه‌جویی صدمیلیون لیتربنزین خواهیم بود.

صرفه‌جویی درهزینه‌ها ومحرومیت‌زدایی را در آستان قدس دنبال می‌کنیم

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: صرفه‌جویی در هزینه‌ها، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را در آستان قدس دنبال می‌کنیم.

رویکرد آستان قدس رضوی صرفه جویی و پرهیز از اسراف است

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: در حوزه‌ های مختلف این آستان مقدس، صرفه جویی در هزینه ها و پرهیز از اسراف را پیگیری می کنیم.

ضرورت رفع سوء مدیریت ها و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر ضرورت رفع سوء مدیریت در امور و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود کشور تاکید کرد.

استاندار بوشهر خواستار اجرایی شدن سامانه بازچرخانی آب در واحدهای معدنی استان شد

استاندار بوشهر با تاکید بر صرفه‌جویی آب آشامیدنی در اجرای طرح‌های معدنی گفت: معدن‌کاران استان بوشهر در راستای صرفه‌جویی آب بازچرخانی آب را در واحدهای معدنی خود اجرایی کنند.

مجموعه خبری 25 اردیبهشت 98

در این مجموعه خبری به تقدیر رئیس کل دادگستری استان از همکاری سپاه در تامین امنیت کشور،اختصاص برق 20ساعته رایگان به کشاورزان به شرط صرفه جویی، برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی شنا در اردبیل و چند گزارش دیگر پرداخت شده است./

ایران در جمع شش کشور تولید کننده قطعات صنعت نفت.

با دانش بومی متخصصان داخلی کشورمان ، هزار قطعه از قطعات نفت را بومی سازی کردند - که چهارده میلیارد وهشتصد میلیون تومان صرفه جویی ارزی در پی داشت.

در فصل گرما صرفه‌جویی آب مورد توجه قرار گیرد

بخشنامه صرفه‌جویی در سازمان برنامه و بودجه كشور ابلاغ شد

لیست خروجی زیدان مشخص شد

انتظار می‌رود رئال مادرید در تابستان پیش رو فعال‌تر از سال‌های پیش باشد. آنها امیدوارند که 200 میلیون یورو از فروش بازیکنان به دست بیاورند و همچنین به اندازه 300 میلیون یورو بازیکن بخرند.]]>

جزئیات تامین واکسن هاری انسانی/ هزینه هر نوبت تزریق ۷ یورو

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: سالانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دوز واکسن هاری انسانی، نیاز کشور است.

هزینه 7.5 میلیارد تومانی 15 هزار دیالیز برای خزانه کشور در هر روز

مدیرکل بیماری‌های پیوند و بیماری‌های خاص وزارت بهداشت از انجام روزانه 15 هزار دیالیز در 565 مرکز دیالیز در کشور خبر داد و گفت: هر وعده دیالیز حدود 500 هزار تومان برای خزانه‌ دولت هزینه دارد! (معادل 7.5 میلیارد تومان در هر روز).

راه اندازی کمپین مبارزه با اسراف در فرانسه

در فرانسه، کمپینی راه اندازی شده تا از دورریز سالانه 10 میلیون تن مواد غذایی قابل مصرف به ارزش 16 میلیارد یورو سهم این کشور از اسراف، جلوگیری شود.

امکان صرفه‌جویی 100 میلیون لیتر بنزین با نانو فیلتر ایرانی

تهران- ایرنا- محققان موفق به تولید فیلترهای هوای خودرو با فناوری نانو شدند که در کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین تأثیر به سزایی دارد. سال گذشته بیش از 100 هزار فیلتر نانویی توسط یک شرکت دانش‌بنیان در خودروهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.

جایگزینی برای نفت و فرآوردهای نفتی ایران نداریم/ تاجران ایرانی برای استفاده از امتیازات تعرفه‌ای افغانستان زعفران‌شان را به اسم ما صادر می‌کنند

رئیس اتاق بازرگانی و صنعت افغانستان گفت: سالانه سه میلیون بشکه نفت خام در افغانستان مصرف می‌شود که یک میلیون آن از طریق ایران تامین می‌شود. در شش ماه اخیر ما شاهد افزایش واردات نفت از سمت ایران بودیم.]]>

آغاز فعالیت‌های مصرف بهینه برق برای پیک تابستان

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت با اقدام‌های مدیریت مصرف در سال گذشته ۱.۵ برابر درآمد برق کشور صرفه‌جویی شده است.

اصفهان| تولید ریل ملی مانع خروج سالانه 150 میلیون دلار ارز از کشور می‌شود

مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن گفت: ریل از جمله محصولاتی است که سالانه حدود 150 میلیون دلار ارز از کشور خارج می‌کرد و تولید این محصول در ذوب‌آهن علاوه بر جلوگیری از خروج ارز توطئه دشمن برای وابستگی کشور به این‌گونه محصولات را از بین برد.

صرفه جویی ۶۵۲ هزار متر مربعی منابع آبی استان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان، از انسداد ۴۱ حلقه چاه غیر مجاز در استان همدان خبر داد.