اجرای ۳۰ برنامه با رویکرد تعلیم و تربیت تمام‌ساحتی
مطالب مرتبط

اجرای ۳۰ برنامه با رویکرد تعلیم و تربیت تمام‌ساحتی

دین زدایی برنامه دشمن در حوزه تعلیم و تربیت است/ بحران فضای مجازی

بابل - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه دین زدایی مهمترین برنامه دشمن در حوزه تعلیم و تربیت است بر ضرورت نظارت بیشتر دستگاه های فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش تاکید کرد.

مدارس به شادی‌های کودکانه جهت دهند

یک کارشناس تعلیم و تربیت با بیان اینکه مدرسه نتوانسته همپای سرعت شبکه‌های مجازی، برای تربیت دانش آموزان حرکت کند و چیزی تحت عنوان برنامه شاد در کلاس‌ها تعریف نشده است تاکید کرد که باید به شادی‌های کودکانه جهت داده شود و برنامه‌های مفرحی با حفظ اصول تربیتی

نظام تعلیم و تربیت باید مسیرش را تصحیح کند

نظام تعلیم و تربیت باید مسیرش را تصحیح کند و از حافظه محوری فاصله بگیرد.

اجرای طرح تحول و رویکرد پلتفرمی در شرکت ملی پست

تهران- ایرنا- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با اعلام اینکه با اجرای تغییرات در بدنه مدیران شبکه، اهداف و برنامه های تعیین شده با سرعت بیشتری محقق می شود، از اجرای طرح تحول و رویکرد پلتفرمی (سکوی ارائه خدمات) در این مجموعه در آینده نزدیک خبر داد.

رسالت اصلی نظام تعلیم و تربیت مأنوس کردن دانش آموزان با قرآن است

سنندج - مدیرکل آموزش و پرورش کردستان مأنوس کردن دانش آموزان با قرآن و نماز را رسالت اصلی نظام تعلیم و تربیت دانست و گفت: این اقدام زمینه ارتقای اخلاق و معنویت دانش آموزان را فراهم می‌کند.

فضای آموزش و پرورش را باید به فضای واقعی تعلیم و تربیت تبدیل کرد

امام جمعه کرمان با بیان اینکه با بیان اینکه معلم باید کانون امید و حرکت بوده و به کانون اخلاص مسلح باشد گفت: فضای آموزش و پرورش را باید به فضای واقعی تعلیم و تربیت تبدیل کرد و افراد شایسته، متعهد و استاد دیده را در آن به کار گرفته شود.

اوقات فراغت فرصتی برای تعلیم نوجوانان است

بجنورد- مدیرکل آموزش پرورش خراسان شمالی گفت: اوقات فراغت فرصتی برای تعلیم و تربیت نوجوانان است.

3 گروه مانع اجرای سند تحول؛ معدل علمی معلمان بالاتر از کارشناسان آموزش و‌پرورش است

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت با اشاره به اینکه سه گروه مانع اجرای سند تحول بنیادین می‌شوند، گفت: هم‌اکنون معدل علمی و تجربه معلمان بالاتر از کارشناسان ستاد آموزش و‌پرورش است.

دستگاه تعلیم و تربیت محل رقص و انحراف فرزندان نیست/لزوم برخورد قاطع با مدیران خاطی

سازمان دانش‌آموزی جزو بزرگترین تشکل ها در پیشبرد تعلیم وتربیت است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان دانش آموزی گفت: این سازمان با بیش از یک میلیون و 500 هزار عضو که یکی از بزرگترین تشکل ها و شبکه های درون سازمانی محسوب می شود، در جهت پیشبرد و تحقق تعلیم و تربیت دانش آموزان گام برمی دارد.

تعهد پدرانه یک معلم

رسالت تعلیم و تربیت در شرایطی که هجمه‌های فرهنگی در کمین دانش آموزان است اصل مهمی که بر دوش همه‌ی ماست.

برنامه‌های عبادی؛ نجات‌بخش انسان/ رمضان ماه تربیت است

ماه رمضان ماه تربیت است؛ ماه تعویض حال و روش و ماه تصمیم و عزم و همّت است.

۱۵ هزار نفر برای هوش‌ مصنوعی تعلیم می‌بینند!

مایکروسافت قصد دارد به منظور توسعه کارکرد نرم‌افزارهای خود تا سال ۲۰۲۲ میلادی، بالغ بر ۱۵ هزار نفر را در زمینه هوش مصنوعی آموزش و تعلیم دهد.

رویکرد اصلی برنامه های فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به مفاخر استان است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رویکرد اصلی برنامه های امسال این اداره کل توجه به مفاخر و مشاهیر ملی استان و برپایی آیین های بزرگداشت برای آنها است.

رویکرد جدید ستاد امر به معروف کاری سخت اما گرانقدر است

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رویکرد جدید ستاد امر به معروف کاری سخت اما گرانقدر است و باید با آگاهی و آموزش تمام مسئولان امر به معروف شوند تا فضایی پر از شادابی و پاکی جامعه را فرا گیرد.

اجرای طرح تحول و رویکرد پلتفرمی در شرکت ملی پست

آمارهایی که محرمانه می‌مانند

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از ویرایش نهایی «سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده» خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی این سند براساس برنامه‌ریزی مشارکتی است و معاونت در برنامه‌ریزی تدوین آن، رویکرد «مدیریت نتیجه محور» داشته است

تیم های تخصصی و فنی برای انتخاب مدیران درمدارس البرز فعال شد

کرج - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: تیم های تخصصی و فنی برای انتخاب شایسته مدیران مدارس در سال تحصیلی 99-98 با هدف تحول در نظام تعلیم و تربیت در این استان فعال شد.

آغاز اجرای برنامه‌ پنج ساله احیای جنگل‌های زاگرس

دبیر ستاد ملی زاگرس با اشاره به تدوین و اجرای برنامه‌ای پنج ساله برای حفاظت و مقابله با خشکیدگی جنگل‌های زاگرس گفت: توسعه عملیات آبخیزداری، افزایش رطوبت خاک، کاداستر اراضی، پیشگیری از آفات و امراض و آتش‌سوزی در اولویت این برنامه هستند.