مهمترین کار دستگاه قضایی، استفاده از سرمایه و ظرفیت در جای خود است
مطالب مرتبط

مهمترین کار دستگاه قضایی، استفاده از سرمایه و ظرفیت در جای خود است

دستگاه قضایی برای حمایت از سرمایه گذاران واقعی مصمم است

یاسوج- ایرنا- رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: دستگاه قضایی استان بر ضرورت ایجاد امنیت و حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاران واقعی همچنان مصمم است.

دستگاه قضایی تمام ظرفیت خود را برای رونق تولید و کسب و کار به کار خواهد گرفت

رئیس قوه قضاییه با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت ایران، همه مسئولان و دستگاه ها را موظف به حمایت تمام عیار از کارآفرینان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی دانست.]]>

برخی کارها خلاف شئون دستگاه قضائی و یک قاضی است

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه برخی از کارها خلاف شئون دستگاه قضایی و یک قاضی است، خواستار صیانت از شئون دستگاه قضایی شد و گفت: سرمایه اصلی این نهاد نیروی انسانی است که باید آن را از جنبه‌های مختلف صیانت کرد.

تاکید بر استفاده کامل از ظرفیت تهاتر در قانون بودجه فارس

دستگاه‌های اجرایی استان فارس با برنامه ریزی منسجم زمینه استفاده کامل از ظرفیت تهاتر که در قانون بودجه وجود دارد را فراهم کنند.

شناسایی ظرفیت دستگاه‌ها برای ارتقای روابط قزوین با روسیه

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان قزوین گفت: با توجه به برگزاری نشست کمیسیون دائمی همکاری‌های ایران و روسیه در ۲۷ خردادماه باید ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین برای ارتقای سطح روابط با این کشور شناسایی شود.

استفاده حداکثری از سرمایه انسانی کشور برای ساخت قطعات خودرو

وزیر صمت در ابلاغی بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور برای تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی خودرو تأکید کرد

تاکید بر استفاده کامل از ظرفیت تهاتر در قانون بودجه فارس

رحیمی استاندار فارس در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه فارس گفت: با توجه به اینکه دستگاه ها از ظرفیت تهاتر در بودجه ۹۷ نتوانسته اند به خوبی استفاده کنند از مسئولین خواسته می شود با برنامه ریزی منسجم تلاش کنند استان فارس در سال ۹۸ استان اول در این زمی

برنامه اجرایی استفاده از ظرفیت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان جنوبی ارائه شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی مرتبط باید برنامه عملیاتی خود را به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) حداکثر تا دو هفته آینده ارائه کنند.

اجرای عدالت فلسفه وجودی دستگاه قضایی است

ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران، اجرای عدالت را شرط کار و فلسفه وجودی دستگاه قضایی برشمرد و مسئولیت آنان را سنگین دانست.

دولت از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می کند

تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، رویکرد دولت را حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی اعلام کرد و گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای تحقق این امر به شکل مطلوب استفاده می شود.

ایجاد زیرساخت‌ها فرش قرمزی برای سرمایه‌گذاران است

معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت‌ها یک فرش قرمز برای سرمایه‌گذاران است گفت: باید از ظرفیت بخش خصوصی برای بالا بردن تولیدات استان استفاده شود. 

اوقاف اردبیل نیازمند کمک دستگاه قضایی در برخورد با متصرفان است

اردبیل – مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردببل تاکید کرد که این نهاد نیازمند کمک دستگاه قضایی و دادگستری در احیای موقوفات و برخورد با متصرفان است.

استفاده از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار اربعین حسینی

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه برای پایی موکب ها باید از مشارکت های مردمی بیشتر استفاده شود، گفت: در صورت لزوم از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار حسینی استفاده می شود.

شرکت های خودروساز متخلف به دستگاه قضایی معرفی شدند

تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این کمیسیون خبر داد و به نقل از وی گفت: 42 شرکت متخلف خودروسازی و واردکننده شناسایی و برخی از آنان به دستگاه قضایی معرفی شدند.

احیای همبستگی ملی و سرمایه اجتماعی مهمترین رهاورد سیل اخیر بود

رئیس شورای شهر مشهد گفت: احیای همبستگی ملی و سرمایه اجتماعی در جامعه تحریم شده ایران مهمترین رهاورد سیل اخیر بود.]]>

دادستان زاهدان: دستگاه قضایی با مفاسد اداری قاطعانه برخورد می کند

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه قضایی با تمام قوا با مفاسد اداری بویژه اختلاس گران، رشوه بگیران و مخلان اقتصادی برخورد قاطع و بدون اغماض خواهد کرد.

ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود

رودسر- پدر گردشگری ایران با اشاره به اینکه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور است، گفت: باید از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود.

از ظرفیت های ملی برای حمل چغندر قند خوزستان استفاده می شود

اهواز - ایرنا - مجری طرح چغندرقند و نیشکر وزارت جهادکشاورزی گفت:از ظرفیت های ملی در ناوگان حمل و نقل برای حمل چغندر قند خوزستان که هم اکنون در مزارع مانده، به کارخانه های قند کشور استفاده می شود.

از ظرفیت های ملی برای حمل چغندر قند خوزستان استفاده می شود

اهواز - ایرنا - مجری طرح چغندرقند و نیشکر وزارت جهادکشاورزی گفت : از ظرفیت های ملی در ناوگان حمل و نقل برای حمل چغندر قند خوزستان که هم اکنون در مزارع بر زمین مانده، به کارخانه های قند کشور استفاده می شود.