اعلام آمادگی اساتید برای نقش آفرینی در تحول جهادی در قوه قضاییه

معاون حقوقی دولت یازدهم در حاشیه جلسه هم اندیشی ریاست قوه قضائیه با جمعی از حقوقدانان کشور در ارتباط با اهمیت برگزاری این جلسه گفت: آیت الله رئیسی جزو معدود مسئولینی هستند که در حوزه مأموریتی که برای این دستگاه تعریف شده، نشستی را با اساتید دانشگاهی داشتهمطالب مرتبط

اعلام آمادگی اساتید برای نقش آفرینی در تحول جهادی در قوه قضاییه

معاون حقوقی دولت یازدهم در حاشیه جلسه هم اندیشی ریاست قوه قضائیه با جمعی از حقوقدانان کشور در ارتباط با اهمیت برگزاری این جلسه گفت: آیت الله رئیسی جزو معدود مسئولینی هستند که در حوزه مأموریتی که برای این دستگاه تعریف شده، نشستی را با اساتید دانشگاهی داشته

قوه قضاییه نیاز به اصلاح جدی دارد

معاون راهبردی قوه قضاییه گفت: طرح تحول قوه قضاییه بدون همکاری مجلس قابل اجرا نیست.

رفتار رئیس قوه قضاییه نشان از جدیت در تحول دارد

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در رابطه با دیدار رییس قوه قضائیه با حقوقدانان، با اشاره به رفتار متواضعانه حجت‌الاسلام رئیسی در گوش دادن به نظرات اساتید حقوق گفت: منش رئیس قوه قضائیه نشان از جدیت در تحول دارد.

گلستان| قله‌های دانش در گام دوم انقلاب با روحیه جهادی دست‌یافتنی می‌شود

رئیس سازمان بسیج اساتید گلستان گفت: عنصر مدیریتی و خودباوری نقش مهمی در پیشرفت کشور دارد و در گام دوم تنها با روحیه جهادی می‌توان به قله‌های دانش دست یافت.

ذوالقدر:طرح تحول قوه قضاییه بدون همکاری مجلس قابل اجرا نیست

ترویج مهارت آموزی توسط بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای

رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: با مشارکت اساتید کارآفرین و متخصص در عرصه اشتغال دانشگاه فنی و حرفه‌ای کارگروه فرهنگ کار و مهارت با هدف ترویج مهارت آموزی راه اندازی می شود.

رئیس جمهور جدیداوکراین برای مذاکره با روسیه اعلام آمادگی کرد

مسکو - ایرنا- رئیس جمهوری منتخب اوکراین برای مذاکره با روسیه در مورد مناقشه دونباس (منطقه ای در شرق اوکراین) اعلام آمادگی کرد.

گروه‌های جهادی واکنش سریع در همه شهر‌ها تشکیل می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در هر شهرستان اعلام شده است هر قشری گروه جهادی واکنش سریعش را اعلام کند. قرار است شبکه‌ای ایجاد شود که از تمام 22 قشر گروه‌هایی با این عنوان در آن حضور داشته باشند.

کرملین: آمریکا همچنان به فکر تنش آفرینی در برجام است

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: روسیه از ادامه تنش ها پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که اقدامات آمریکا منجر به آن می شود، متاسف است و شاهد ادامه تنش آفرینی در این زمینه از سوی ایالات متحده است.

آمادگی رفع مشکلات پس از سیل را در خوزستان داریم

اهواز – ایرنا – رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: آمادگی رفع مشکلات به وجود آمده از سیل را در خوزستان داریم و در کنار دیگر دستگاه های اجرایی تلاش می کنیم که مردم به زندگی عادی خود برگردند.

نشست اساتید طرح ملی تلاوت با اساتید قرآن سوریه برگزار شد/ تأکید بر همکاری بیشتر

زمینه را برای نقش آفرینی مردم در همه حوزه ها فراهم کنیم

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: باید از روحیه خیرمندانه مردم در کمک به مناطق سیل زده و در جاهایی که حضور آنها نیاز بوده قدردانی کرد و زمینه ها و فرصت ها را برای مشارکت و نقش آفرینی آنها در همه حوزه ها فراهم آورد.

کار خوب اساتید دانشگاه تبریز برای ایتام

جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز در اقدامی خیرخواهانه به مناسبت ماه مبارک رمضان، در قالب طرح سفره‌های آسمانی برای جمعی از ایتام در آذربایجان شرقی، غذای گرم و افطاری می‌دهند.

ارائه امتیاز فرهنگی به اساتید شرکت کننده در مراسم اعتکاف

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که اساتید شرکت کننده در مراسم اعتکاف رمضانیه می توانند از امتیاز فرهنگی مورد نظر جهت ارتقا بهره مند شوند.

الزام گذراندن فرصت مطالعاتی در صنعت برای اساتید زن

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: اساتید خانمی که از سال ۹۸ به مجموعه آموزش عالی می پیوندند ملزم به طی فرصت مطالعاتی در صنعت هستند.

روحانی: حکومت جمهوری اسلامی ایران حکومت قانون است

رئیس‌جمهور گفت: بهره‌گیری از نظر قضات، وکلا و اساتید حقوقی و همچنین حضور یکی از اساتید حقوقی دانشکده حقوق برای دفاع از ملت در مجامع بین‌المللی، مایه فخر و مباهات دولت است.

فوتبال جهان| اعلام آمادگی منچستریونایتد برای حمایت مالی از سولسشایر

فوتبال جهان - مدیراجرایی باشگاه منچستریونایتد از آمادگی این باشگاه برای تحقق خواسته‌های سرمربی شیاطین سرخ سخن گفت.

ضرر ۲۳۰۰ میلیاردی بیمه‌ها از طرح تحول سلامت

با گذشت چند سال از آغاز طرح تحول سلامت و آشکار شدن زوایای مختلف آن، یک عضو سندیکای بیمه‌گران ایران از ضرر و زیان ۲۳۰۰ میلیارد تومانی صنعت بیمه از اجرای طرح تحول سلامت خبر داد.

اجرای طرح تحول و رویکرد پلتفرمی در شرکت ملی پست

تهران- ایرنا- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با اعلام اینکه با اجرای تغییرات در بدنه مدیران شبکه، اهداف و برنامه های تعیین شده با سرعت بیشتری محقق می شود، از اجرای طرح تحول و رویکرد پلتفرمی (سکوی ارائه خدمات) در این مجموعه در آینده نزدیک خبر داد.

مهمترین سرمایه برای توسعه، مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست

روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان گفت: هر جا نسل جوان حضور یافت، از تنگناها عبور کردیم و مهمترین سرمایه برای توسعه مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست.