طرح بازدید کمیسیون کشاورزی مجلس از پروژه‌های آبخیزداری

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از طرح بازدید اعضای کمیسیون از پروژه‌های آبخیزداری جهت حمایت و نظارت بیشتر کمیسیون خبر داد.مطالب مرتبط

بازدید اعضای کمسیون کشاورزی مجلس از وضع کنترل ملخ ها

رئیس و اعضای کمیسیون آب ، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مناطق آلوده به ملخ صحرایی در منطقه کهیر کنارک بازدید کردند. 

بازدید اعضای کمیسیون عمران از پروژه مرکز پژوهش زلزله شناسی و مهندسی زلزله

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از پروژه مرکز پژوهش زلزله شناسی و مهندسی زلزله خبر داد.

بررسی گزارش «مبارزه با ملخ‌های صحرایی» در کمیسیون کشاورزی مجلس

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توجه به قدرت آسیب بالای ملخ، به منظور جلوگیری از خسارات زراعی، دولت باید نسبت به اختصاص تجهیزات، منابع مالی و سموم مورد نیاز اقدامات جدی‌تری به عمل آورد.

خسارت ملخ به کشاورزی سیستان و بلوچستان بیشتر از سیل است

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت ملخ های صحرایی به کشاورزی، طبیعت و مراتع سیستان و بلوچستان بویژه مناطق چابهار و کنارک بیشتر از سیل و زلزله است.

اجرای طرح های آبخیزداری در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- دهها پروژه آبخیزداری در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است.

خسارت ملخ به کشاورزی سیستان و بلوچستان بیشتر از سیل است

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت ملخ های صحرایی به کشاورزی، طبیعت و مراتع سیستان و بلوچستان بویژه مناطق چابهار و کنارک بیشتر از سیل و زلزله است.

تجمع مالباختگان پروژه مسکونی مجلس در مقابل مجلس

تعدادی از متقاضیان پروژه مسکونی مجلس نور و یاس سوهانک مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

۳ دلیل کمیسیون کشاورزی مجلس برای رد کلیات طرح تشکیل وزارت بازرگانی

چرا مازندران در فصل کشاورزی دچار کمبود آب می‌شود؟

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با اشاره به اینکه می‌توان با استفاده از پروژه‌های تغذیه مصنوعی، آب را در سفره‌های زیر زمینی ذخیره کرد، گفت: پروژه‌هایی چون آب بندان‌ها و اصلاح و بهبود آنها می‌تواند کمک شایانی به ذخیره آب در زمان بارند

32 پروژه سد معیشتی و کشاورزی استان اردبیل تعیین تکلیف می شود

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 32 پروژه احداث سد معیشتی و کشاورزی نیمه کاره رها شده در مناطق مختلف این استان تعیین تکلیف می شوند.

96 طرح کشاورزی در خلخال اجرا شد

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خلخال از اجرای 69 طرح و پروژه و ایجاد زمینه اشتغال 150 نفر در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

بازدید معاون وزیر راه از پروژه های راه سازی

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی از چند پروژه راه سازی شهرستان های کوثر و خلخال بازدید و در خصوص جاده جایگزین گیوی-خلخال ,در محدوده جاده رانش شده آبگرم گیوی گفت:

استقبال نمایندگان مجلس از شفاف سازی لیست دریافت تسهیلات اشتغال

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه، مسئله شفافیت یکی از حلقه‌های مفقوده ای است که در اقتصاد کشور وجود دارد، گفت: این شفاف سازی باید به عنوان یک الگوی موفق باشد.

اولویت امسال ؛ توسعه آبخیزداری و کشت گلخانه ای

استاندار سمنان : اولویت بخش کشاورزی این استان در سال 98 ، آبخیزداری ، آبخوان داری و توسعه کشت های گلخانه ای است.

ماموریت مطهری به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای آزمون کنکور ۹۸ در استان‌های سیل زده

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در پیشنهادی خواستار تشکیل کمیته مشترک کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، نمایندگان استان‌های سیل‌زده و وزارتخانه‌های تصمیم گیر در امر آزمون کنکور سراسری شد و مطهری نیز پیشنهاد وی را در قالب ماموریتی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مج

جزئیات فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی

دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در استان گیلان، ضمن بازدید از فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی، با کارشناسان این پروژه گفت‌وگو کرد.

دستورکار کمیسیون‌های تخصصی مجلس

کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی روز‌های شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۴ بعد از ظهر با حضور برخی از وزرا و مسؤولان اجرایی سازمان‌ها و نهاد‌ها تشکیل جلسه خواهد داد

استیضاح وزیر ورزش به صحن مجلس می رود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نمایندگان از توضیحات وزیر ورزش و امور جوانان در نشست امروز این کمیسیون قانع نشده اند، گفت: استیضاح وزیر در صحن علنی مجلس بررسی می شود.

بررسی و ارزیابی اثرات اقتصادی و اجتماعی ‍پروژه حبله رود فیروزکوه

کارشناسان سازمان جنگلها ومراتع کشورو منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با حضور در روستای لزور ازنزدیک پروژه ملی حبله رود فیروزکوه(شرکت تعاونی ریزبرگ البرز )را مورد بررسی وارزیابی قرار دادند.

اعضای ‌کمیسیون عمران مجلس در واکنش به اوضاع وخیم بازار مسکن به ‌رئیس جمهور نامه نوشتند

عضو کمیسیون عمران مجلس از ارسال نامه این کمیسیون به دولت در باب لزوم ساماندهی بازار مسکن خبر داد و گفت:‌ بسیاری از اقشار مختلف جامعه در شرایط فعلی قادر به تهیه مسکن و سرپناه نیستند.