ابزارهای متنوع بازار سرمایه، پشتوانه مطمئن تامین مالی بنگاه‌ها

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ابزارهای متنوع بازار سرمایه، پشتوانه مطمئن تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی است.مطالب مرتبط

ابزارهای متنوع بازار سرمایه، پشتوانه مطمئن تامین مالی بنگاه‌ها

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ابزارهای متنوع بازار سرمایه، پشتوانه مطمئن تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی است.

ابزارهای متنوع بازار سرمایه، پشتوانه مطمئن تامین مالی

شرایطی که هم اکنون از نظر اقتصادی پدید آمده است حتی ابزار‌های مصرفی هم تبدیل به ابزار‌های سرمایه‌ای شده اند که این موضوع به ضرر اقتصاد است

انتشار اوراق وکالت در دستور کار بازار سرمایه

اوراق وکالت، یکی از انواع ابزارهای مالی است که بر مبنای ضوابط عقد وکالت استوار است و دستورالمل انتشار آن در دستور کار قرار دارد.

بازارهای مالی

از بازار سرمایه همواره به عنوان آینه تمام نمای اقتصاد یاد می‌شود و این بازار بهترین محل برای ورود سرمایه‌های خرد مردم و هدایت آن به سمت تولید است

بانک ها سرمایه در گردش بنگاه های تولیدی را تامین می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی یکی از اولویت های مهم سیستم بانکی را به طور هدفمند تأمین نقدینگی بنگاه های تولیدی دانست و گفت: بانک ها با شناختی که از واحدهای تولیدی فعال و موثر کشور دارند، نسبت به پشتیبانی از آنها اقدام کنند.

ارائه تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط با همکاری بانک اشپارکاسه آلمان کلید خورد

پیرو تفاهمنامه همکاری امضا شده بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد بانک‌های پس‌انداز آلمان در فرودین ماه ۱۳۹۶ نمایندگان بنیاد مذکور (بانک اشپارکاسه) از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری پیرامون نحوه تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و با برگزاری کار

چرخه تامین مالی حوزه دانش‌بنیان تکمیل می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: یکی از اقدامات معاونت در حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان کشور، تکمیل چرخه تأمین مالی این حوزه است که این مهم با اقداماتی چون تسهیل مقدمات تأمین مالی و تدوین شیوه‌نامه ارزش‌گذ

وزیر انرژی عربستان: اوپک مطمئن نیست که بازار کمبود نفت دارد

وزیر انرژی عربستان گفت: اوپک پاسخگوی نیازهای بازار نفت است ولی مطمئن نیست که با کمبود نفت مواجه هستیم.

انتشار ۴۰۰ میلیارد تومان ابزارهای مالی در بورس انرژی

اصلی‌ترین ضعف شهر کرمان نداشتن پشتوانه مالی است

معدن حوزه مطمئن سرمایه گذاری/سود ۳۰ درصدی سرمایه گذاری معدنی

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: سود سرمایه گذاری در بخش معدن به طور متوسط بالای ۳۰ درصد است.

عبور از خط قرمزها، فرمول مطمئن سینمای کمدی

سینمای کمدی در جهان برای ارزش‌های جامعه احترام قائل است و شوخی‌هایش را با عرف همان جامعه تطابق می‌دهد. اما سینمای کمدی به این نتیجه رسیده که با عبور از خط قرمز‌ها می‌تواند مطمئن باشد که سرمایه‌اش با درصدی سود برمی‌گردد.

بازارهای مالی

بازار سرمایه هفته گذشته شاهد داد و ستد ۳۸۹ هزار خریدار و فروشنده بود که برگه‌های سهام خود را مبادله کردند

بازار سرمایه نسبت به خبرهای منفی واکنش ندارد

تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: بازار سرمایه خبرهای سیاسی منفی را که هفته گذشته منتشر شده بود، هضم کرده و دیگر نسبت به آنها واکنش منفی نشان نمی دهد.

روند بازار سرمایه همچنان متاثر از اخبار سیاسی است

تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با وجود اینکه دامنه تاثیرگذاری خبرها در بورس رو به کاهش است اما به نظر می رسد که همچنان روند بازار سرمایه متاثر از اخبار سیاسی باشد.

مشارکت گسترده مردم در انتتخابات پشتوانه مشروعیت نظام است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: مشارکت گسترده مردم، سرمایه اجتماعی و پشتوانه مشروعیت نظام است و دنیا همیشه چشم به انتخابات جمهوری اسلامی ایران داشته است. مردم نیز همیشه برحضور حداکثری خود، پشتیبانی خود را از نظام و کشور نشان داده اند.

رشد عرضه‌ها مانع از سو استفاده برخی بنگاه‌ها

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد، رشد عرضه کالاها را عاملی برای جلوگیری از سوءاستفاده برخی بنگاهها دانست و گفت: شفافیت باید بر معاملات حاکم شود تا مطمئن باشیم کالا به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

افزایش سهم بازار سرمایه در بخش مسکن

ابزار‌هایی را برای ورود بیشتر بخش مسکن به بازار سرمایه فراهم کردیم؛ امیدوارم تکلیف بسته رونق مسکن مشخص شود

مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند/برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس

سنندج - معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حضور حداکثری مردم شکل گرفت و به نوعی این مردم سرمایه های ماندگار امام راحل و انقلاب هستند.

ریزش شاخص بورس موقتی است

تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ریزش بازار سرمایه در روزهای اخیر، موقتی و ناشی از هیجانات سیاسی بوده است.