لبنانی اخراج شده از کار در عربستان دست به دامن سید حسن نصرالله شد!

یک کارمند لبنانی در عربستان در پی اخراج از محل کار از سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان خواست در این موضوع مداخله کند.مطالب مرتبط

لبنانی اخراج شده از کار در عربستان دست به دامن سید حسن نصرالله شد!

یک کارمند لبنانی در عربستان در پی اخراج از محل کار از سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان خواست در این موضوع مداخله کند.

40 لبنانی و سوری در عربستان از محل کار خود اخراج شدند

تهران - ایرنا - تارنمای شبکه خبری 'سی ان ان' روز یکشنبه گزارش داد که به تازگی 40 لبنانی و سوری به علت ملیت و تابعیت خود از محل کارشان در عربستان اخراج شدند.

واکنش شخصیت‌های لبنانی به درگذشت اسقف اعظم سابق این کشور

شخصیت های لبنانی در پی درگذشت نصرالله پطرس صفیر اسقف سابق مارونی‌های لبنان ابراز تاسف و اندوه کرده و به مسیحیان این کشور تسلیت گفتند.

درخواست برای اخراج سفیر عربستان از سودان

یک گروه سودانی ناشناس خواهان اخراج سفیر عربستان در خارطوم به خاطر اظهارات اخیرش درباره سودان شد.

مشکلات گردشگران لبنانی در ایران

بیروت - ایرنا - هنگام عبور از برخی خیابان های لبنان می توان تابلوهای ال ای دی را مشاهده کرد که در بخش هایی از آنها جاذبه های گردشگری ایران برای جذب لبنانی ها برای سفر اعلام شده است.

ارایه خدمات به یکهزار و صد یتیم و نیازمند لبنانی

بیروت - ایرنا- خانم 'ربابه صدر' مسوول بخش دختران موسسات امام صدر گفت: یک هزار و صد دانش آموز مستمند و یتیم لبنانی در بخش های مختلف این موسسه تحت پوشش علمی، آموزشی و حمایتی هستند.

ویراست تازه‌ای از «چرا سوریه؟» سیدحسن نصرالله منتشر می‌شود

انتشارات کتاب جمکران ویرایش تازه‌ای از کتاب «چرا سوریه؟» شامل سخنرانی‌های سیدحسن نصرالله و گردآوری و ترجمه سیدحسین مرکبی را به زودی عرضه می‌کند.

امارات سه لبنانی را به حبس های طولانی مدت محکوم کرد

تهران – ایرنا – منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که دادگاه امارات متحده عربی سه شهروند لبنانی را به حبس ابد و حبس های طولانی مدت محکوم کرد.

نویسنده لبنانی: تهران با هوش راهبردی به مقابله آمریکا می رود

بیروت- ایرنا- تحلیلگر و نویسنده لبنانی تاکید کرد: ایران با صبر و هوش راهبردی خود در قبال دخالت های آمریکا در منطقه توانایی لازم را برای بازدارندگی واشنگتن دارد.

پنج شهروند لبنانی بازداشت شده در امارات آزاد شدند

منابع آگاه از آزادی پنج شهروند لبنانی بازداشت شده در امارات خبر دادند.

خاطرات سیدحسن نصرالله از آیت‌الله بهجت منتشر شد

 کتاب «پدر معنوی حزب الله» مجموعه خاطرات و تحلیل‌های سیدحسن نصرالله درباره آیت الله بهجت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

راهبرد غرب در خاورمیانه به گسترش خشونت ها دامن می زند

تهران-ایرنا- دیپلمات پیشین معقتد است: غرب به دنبال بازگرداندن پول خرید نفت در ازای فروش تسلیحات به خاورمیانه است و این راهبرد به گسترش خشونت و درگیری در این منطقه دامن می زند.

روزنامه نگار لبنانی : مردم در جهان عرب بیدار شده اند

تهران-ایرنا-«طلال سلمان» روزنامه نگار لبنانی در مقاله ای با انتقاد از نظام های دیکتاتوری در کشورهای عربی خیزش های مردمی و انقلاب در این کشورها را نشان دهنده آگاهی و بیداری آنها برای تغییر ساختارهای فعلی در این کشورها دانست.

نماینده مجلس: اظهارنظر غیرمسئولانه به مشکلات اقتصادی دامن می زند

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: اظهارنظرهای غیرمسئولانه و غیرکارشناسی برخی افراد خاص به افزایش مشکلات اقتصادی و فشارهای خارجی دامن می زند.

روایت سیدحسن نصرالله از بحران سوریه دوباره خواندنی شد

کتاب «چرا سوریه؟» روایت سیدحسن نصرالله از بحران سوریه است که با ویرایش جدید از سوی نشر کتاب جمکران منتشر می‌شود.

حماس: تشکیلات فلسطینی با تحریم غزه به رنج مردم دامن زده است

تهران – ایرنا – سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه شب تشکیلات خودگردان فلسطینی را متهم کرد که با اعمال تحریم ها علیه غزه به رنج های مردم در این باریکه دامن زده است.

می‌توانستند ازگزینه نظامی استفاده کننددست به دامن دیگران نمی شدند

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رهبر انقلاب فرمودند که جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نمی‌کنیم، شما مطمئن باشید اگر می‌توانستند از گزینه نظامی استفاده کنند دست به دامن دیگران نمی شدند.

ترامپ سرانجام جان بولتون را اخراج می‌کند

یک نشریه آمریکایی در گزارشی نوشته که ظاهراً رئیس جمهور آمریکا سرانجام خواهان اخراج جان بولتون جنگ طلب از دولتش شده است.

ظریف: برخی با خرابکاری‌های مشکوک به دنبال دامن زدن به تنش در منطقه هستند

وزیر خارجه ایران گفت که این نگرانی وجود دارد که برخی با اقدامات و خرابکاری‌های مشکوک به دنبال دامن زدن به تنش در منطقه هستند.

فورد آمریکا، هفت هزار کارمند خود را اخراج می کند

تهران- ایرنا- شرکت خودروسازی فورد آمریکا اعلام کرد که به منظور صرفه جویی در هزینه ها ده درصد معادل 7 هزار نفر را از کارمندان خود را اخراج می کند.