به‌کارگیری روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت در دستگاه‌های اجرایی

وزیر امور اقتصاد و دارایی بر به‌کارگیری روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در دستگاه‌های اجرایی کشور تأکید کرد.مطالب مرتبط

به‌کارگیری روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت در دستگاه‌های اجرایی

وزیر امور اقتصاد و دارایی بر به‌کارگیری روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در دستگاه‌های اجرایی کشور تأکید کرد.

400 طرح اشتغال‌زایی در اردبیل توسط بنیاد برکت اجرا شده است

نماینده‌ مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌‍‌ اشتغال‌زایی در مناطق محروم مناسب و قابل دفاع است.

استفاده از روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت در دستگاه‌های اجرایی

تسهیل‌گر بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی ایجاد کرد

ایجاد ۳۰۰ طرح اشتغال زایی در روستاهای محروم کهگیلویه

تسهیل گر برگزیده‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توانسته است در مدت کوتاه سه ماهه نزدیک به ۳۰۰ طرح اشتغال زایی در روستاهای محروم کهگیلویه ایجاد کند.

گامی برای اشتغال زایی

مراکز فنی و حرفه‌ای با مهارت آموزیی زمینه اشتغال زایی را فراهم می‌کنند.

توافق بنیاد شهید و میراث فرهنگی برای توسعه اشتغال‌زایی

معاون اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید ضمن برشمردن برنامه‌های این سازمان در حوزه توسعه اشتغال، به توافق با سازمان میراث فرهنگی برای حمایت از کارآفرینان اشاره کرد.

پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در فومن

هزار متقاضی برای ایجاد مشاغل خانگی در فومن تسهیلات اشتغال زایی دریافت کردند.

رکورد اشتغال‌زایی در کانادا زده شد

در ماه اوریل برای بیش از ۱۰۷ هزار نفر در کانادا اشتغال زایی شده است.

اجرای طرح های اشتغال زایی در بخش کشاورزی با جدیت پیگیری شود

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح های اشتغال زایی و دارای زنجیره ارزش افزوده در اولویت برنامه های مسوولان باشد زیرا هدف اصلی مدیریت بهینه منابع مالی این استان است.

دستگاه ها برای ارائه عملکرد اشتغال به وزارت کار تا فردا فرصت دارند

دستگاه های اجرایی تا فردا مهلت دارند که گزارش عملکرد میزان اشتغال ایجاد شده در فعالیت های مرتبط با دستگاه های خود را به وزارت کار اعلام کنند.

مهلت یک هفته‌ای دستگاه ها برای ارائه عملکرد اشتغال به وزارت کار

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دستگاه های اجرایی اعلام کرد که تا پایان اردیبهشت عملکرد اشتغال مربوط به سال ٩٧ را ارائه کنند.

استاندار گیلان: دستگاه‌های اجرایی ایجاد اشتغال را محور اصلی فعالیت خود قرار دهند

استاندار گیلان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان گیلان وظیفه دارند در معرفی طرح‌ها، ایجاد اشتغال را محور اصلی کار خود قرار دهند.

بسیج سازندگی به دنبال محرومیت‌زدایی با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی است

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: بسیج سازندگی به دنبال محرومیت‌زدایی با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی است و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده است.

حجت‌الاسلام مروی: محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را در آستان قدس دنبال می‌کنیم

گروه استان‌ها ـ تولیت آستان قدس رضوی موضوعاتی چون صرفه‌جویی در هزینه‌های آستان قدس رضوی، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را از موضوعاتی دانست که مورد توجه و پیگیری این نهاد است.

دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سال رونق تولید تمامی دستگاه‌ها باید به اشتغال و تولید استان کمک کنند، گفت: از مجموعه دیوان محاسبات انتظار داریم امسال نیز در راستای کمک به رفع موانع تولید، با یک نظارت سازنده به پرداخت مناسب و سریع تر وا

پرونده برنامه اشتغال ۹۸ باید تا پایان اردیبهشت ماه بسته شود

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه دستور داد که سازمانها و دستگاه‌های اجرایی برنامه اشتغال سال ۹۸ را تکمیل کنند.

کمیته امداد استان مرکزی برای به‌کارگیری مددجویان به کارفرما تسهیلات می‌دهد

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد درنظر دارد درراستای توانمندسازی اعضای تحت پوشش خود بستر اشتغال‌زایی و توانمندی آنها را فراهم آورد و در این راستا به کارفرمایانی که نسبت به جذب مددجویان اقدام کنند، تسهیلات ویژه پرداخت می‌کند.

گلایه دستگاه‌ها از عدم تخصیص منابع اشتغال ۹۷

نشست کمیسیون شورای عالی اشتغال در حالی با حضور نمایندگان دستگاه‌های مسئول در امر اشتغال برگزار شدکه به رغم گلایه دستگاه‌ها ازنحوه تخصیص اعتبارات،نماینده سازمان برنامه در این نشست حضور نداشت.

اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی منتشر شد

تهران- ایرنا- به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای شفافیت، اسامی افرادی که هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار را دریافت کرده بودند به تفکیک اشتغال مورد تعهد و دستگاه اجرایی هر استان منتشر شد.