«کالبدشکافی» در تماشاخانه انتظامی/ اجرا از مرداد آغاز می‌شود

نمایش «کالبدشکافی» به طراحی و کارگردانی سامان ارسطو قرار است مرداد ماه در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه برود.مطالب مرتبط

«کالبدشکافی» در تماشاخانه انتظامی/ اجرا از مرداد آغاز می‌شود

نمایش «کالبدشکافی» به طراحی و کارگردانی سامان ارسطو قرار است مرداد ماه در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه برود.

سیاه‌بازی در تماشاخانه استاد مشایخی

«مجلس خواستگاری مبارک» به کارگردانی کامران پورناجی در ایام رمضان در تماشاخانه مشایخی اجرا می‌شود.

آخرین آمار داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی/آغاز توزیع کارت از ۱۰ مرداد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از ۲۶۴ هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: این آزمون ۱۱ مرداد ماه جاری برگزار می شود.

نمایش‌های سنگلج یک روز اجرا نمی‌شوند

دو نمایش در حال اجرای تماشاخانه «سنگلج» به علت همزمانی با وفات حضرت خدیجه (س) هر کدام در تاریخ 25 و 26 اردیبهشت ماه یک روز اجرا نمی‌شوند.

آغاز اجرای «شهر ما» در تماشاخانه ایرانشهر

نمایش«شهر ما» به کارگردانی محمدحسن معجونی با استقبال قابل‌توجه مخاطبان اجرای عمومی خود را آغاز کرد.

همایش بین المللی شمس، 23 مرداد در خوی

همزمان با دهه ولایت پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا 23 مرداد در خوی برگزار خواهد شد.

اهدای تندیس انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران به مهدی شفیعی

انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران در ضیافت افطاری که به میزبانی عمارت نوفل‌لوشاتو برپا شده بود، تندیس و لوح تقدیری را به مهدی شفیعی به پاس تلاش‌های او در رشد و توسعه فعالیت تماشاخانه‌های غیردولتی اهدا کرد.

طرح دوچرخه های هوشمند در شیراز اجرا می شود

هزار دوچرخه هوشمند مرداد ماه در اختیار ناوگان غیرموتوری شیراز قرار می‌گیرد.

تماشاخانه ایرانشهر در 2 ماه میزبان 16 هزار مخاطب شد

تهران_ ایرنا_ آمار مخاطبان و فروش چهار نمایش در اجراهای فروردین و اردیبهشت سال 98 تماشاخانه ایرانشهر از میزبانی 16 هزار مخاطب در این مجموعه تئاتری حکایت دارد.

پاکستان تا مرداد باید تکلیف قرارداد واردات گاز ایران را تعیین کند

رئیس شرکت انرژی پاکستان با اشاره به توانایی ایران برای به دادگاه کشاندن اسلام آباد به خاطر نقض قرارداد واردات گاز گفت اسلام آباد تا ماه اوت(مرداد) فرصت دارد پاسخی قانونی به ایران بدهد و موضوع را از طریق مذاکره حل کند.

طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس در زنجا ن اجرا می شود

زنجان-فرمانده انتظامی استان زنجان بابیان اینکه برای روز جهانی قدس پلیس تمهیدات امنیتی و ترافیکی را پیش‌بینی کرده است، گفت: طرح ویژه امنیتی راهپیمایی روز قدس درزنجا ن اجرا می شود.

«آبی مایل به صورتی» بالاخره تماشاخانه سپند می‌رود

«آبی مایل به صورتی» پس از کش‌وقوس‌های طولانی در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

بازگشت «ماربازی» به ایرانشهر

نمایش «ماربازی» به کارگردانی سعید دشتی بعد از وقفه ای چند روزه اجرای عمومی خود را از ۲۳ اردیبهشت ماه در تماشاخانه ایرانشهر آغاز می کند.

انتقاد تماشاخانه‌های غیردولتی از تمامیت خواهی خانه تئاتر

رییس هیأت مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران با تقدیر از مدیرکل پیشین هنرهای نمایشی از برخی تمامیت خواهی‌ها در خانه تئاتر انتقاد کرد.‌

اعلام آمار مخاطبان تماشاخانه «ایرانشهر»

نمایش‌های «غلامرضا لبخندی» با ۳ هزار و ۷۶۰ مخاطب، «اکوان دیو» با ۲ هزار و ۵۳۰ مخاطب، «یک ساعت آرامش» با ۶ هزار ۵۰۰ مخاطب و «آلفرد» با ۲ هزار ۹۰۰ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

آمار فروش تماشاخانه‌های ارشاد در سومین هفته اردیبهشت ۹۸

آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره‌کل هنرهای نمایشی در سومین هفته اردیبهشت سال ۹۸ مشخص شد.

طرح رسیدگی الکترونیکی در 500 بیمارستان اجرا می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت یکی از برنامه های بیمه سلامت را رسیدگی الکترونیک به اسناد بخش بستری بیمارستان های دولتی دانست و گفت: این طرح اکنون در 60 بیمارستان آغاز شده است و تا پایان سال در 500 بیمارستان دیگر اجرا می شود.

آغاز طرح ملی بسیج کنترل پرفشاری خون در استان فارس

طرح ملی بسیج کنترل پرفشاری خون از امروز تا ۱۵ تیر در استان فارس اجرا می شود. این طرح با هدف شناسایی افراد بالای ۳۰ سال که مبتلا و یا در معرض خطر پرفشاری خون هستند، اجرا می‌شود.

"کوپنی شدن کالاها" مقطعی و شفاف اجرا شود

یک کارشناس مسائل اقتصادی معتقد است، اگر قرار است کوپنی شدن کالاهای اساسی را اجرا کنیم این طرح باید به صورت کوتاه مدت و البته شفاف اجرا شود.

ساماندهی 1000 کارگاه سوزن دوزی در چابهار آغاز شد

با اجرا و آغاز به کار طرح ملی ساماندهی هزار واحد کارگاهی سوزن دوزی و سبک زندگی ایرانی، هر سوزن دوز و فاخردوز زن چابهاری می تواند معادل 2 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشد.