بازدید هیات ویژه گزارش ملی سیلاب‌ از مناطق سیل‌زده گلستان

هیات ویژه گزارش ملی سیلاب‌های کشور به سرپرستی دکتر محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران به منظور بررسی میدانی مناطق آسیب‌دیده از سیل، در شهرستان‌های گمیشان و آق قلا حضور یافتند.مطالب مرتبط

لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های امسال به صورت بی‌طرف

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها در بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان، بر لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های سال جاری به صورت بی‌طرف تاکید و تدوین درس آموخته‌ها و ارائه راهبردها را از جمله اهداف این گزارش توصیف کرد. 

اصلاح قوانین و ساختارها برای بهبود مدیریت سیل ضروری است

گنبدکاووس - ایرنا - عضو کارگروه مهندسی رودخانه و سازه های هیدرولیکی هیات ویژه تهیه گزارش ملی سیلاب نهاد ریاست جمهوری می گوید که برای بهبود مدیریت سیل در کشور بایستی برخی قوانین و ساختار ها اصلاح شود.

خطر سیلاب گلستان را تهدید نمی‌کند/ افزایش ۵ درجه‌ای دمای هوا

گرگان - مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: سیلاب در استان خراسان شمالی رخ داده و خطر وقوع آن گلستان را تهدید نمی کند.

گزارش موبایلی معصومی نژاد از مدرسه موش‌ها در رم

تردد موش‌ها در برخی از مناطق به ویژه در خیابان‌های مرکزی شهر رم به امری عادی تبدیل شده و شهروندان رمی سالهاست که دیگر از دیدن موش‌ها در خیابان‌ها و به ویژه در کنار سطل‌های بزرگ زباله تعجب نمی‌کنند.

توزیع 1000 بسته غذایی ویژه ماه رمضان در مناطق سیل‌زده گلستان

مدیر موکب علی بن موسی الرضا(ع) استان گلستان گفت: طی سه سال گذشته 132 هزار نفر اسکان در مقر این موکب در کربلای معلی داشتیم و در این مدت 539 هزار پرس غذای گرم نیز در اختیار زوار ابا عبدالله الحسین (ع)در کربلا قرار گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق سیل‌زده مازندران بازدید کرد

سردار غیب‌پرور دقایقی پیش به همراه مسئولان استانی از مناطق سیل‌زده مازندران در شهرستان سیمرغ بازدید کرد.

تداوم خدمت رسانی سپاه و بسیج در مناطق سیل زده گلستان

گرگان - ایرنا - سازندگی و تلاش برای رفع آلام مردم مناطق سیل زده گلستان همچنان ادامه دارد و یکی از ارگان های فعال در این مناطق، سپاه و بسیج است.

بازدید دوباره سردار غیب پرور از مناطق سیل زده/ مرمت ۲۶۰ مسکن

سیمرغ - سردار غلامحسین غیب پور رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور برای دومین بار در سال جاری از مناطق سیل زده مازندران در سیمرغ بازدید کرد.

ورود پرنده های مکانیکی به بخش کشاورزی گلستان + گزارش

پیشرفت تکنولوژی پای پهپادها را به عرصه کشاورزی گلستان هم باز کرده و هم اکنون از این پرنده مکانیکی برای سمپاشی در مزارع گلستان استفاده می شود.

ورود پرنده‌های مکانیکی به بخش کشاورزی گلستان + گزارش

پیشرفت تکنولوژی پای پهپاد‌ها را به عرصه کشاورزی گلستان هم باز کرده و هم اکنون از این پرنده مکانیکی برای سمپاشی در مزارع گلستان استفاده می‌شود.

بسیج سازندگی 1600 واحدمسکونی را در مناطق سیل‌زده گلستان نوسازی و بازسازی می‌کند

مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: بسیج سازندگی در قالب طرح جهادهمبستگی ملی و کمک به بازسازی مناطق سیل‌زده، یک‌هزار و 600 واحد مسکونی را در استان گلستان نوسازی و بازسازی می‌کند.

تگرگ و سیلاب بیش از 12 میلیارد ریال به کشاورزان کلاله خسارت زد

گنبدکاووس – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی کلاله اعلام کرد: بارش تگرگ و جاری شدن محدود سیلاب به کشاورزان مناطق کوهستانی به خصوص روستاهای سوار بالا،وسط و پایین از توابع بخش پیشکمراین شهرستان واقع در شرق گلستان، 12میلیارد و 300 میلیون ریال خسارت وارد کرد.

استاندار خراسان جنوبی از مناطق سیل زده سربیشه بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پی بارش رگباری باران و وقوع سیل در این استان عصر چهارشنبه از مناطق سیل زده شیرگ آقا از توابع شهرستان سربیشه بازدید کرد.

استاندار خراسان جنوبی از مناطق سیل زده سربیشه بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پی بارش رگباری و وقوع سیل در این استان عصر چهارشنبه از مناطق سیل زده شیرگ آقا از توابع شهرستان سربیشه بازدید کرد.

همدلی و اتحاد در مناطق سیل‌ زده گلستان قاب های ماندگار آفرید

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همدلی و اتحاد در مناطق سیل‌ زده گلستان قاب های ماندگار آفرید.

زدودن آثار سیلاب در آق قلا + گزارش

آثار سیلاب در آق قلا همچنان مشهود است و تلاش ها برای پاکسازی آن ادامه دارد.

واردات تجهیزات خط تولید به مناطق ویژه اقتصادی سلفچگان سخت شده است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم گفت: مهم‌ترین مشکل امروز منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان واردات تجهیزات خط تولید است که نیازمند ثبت سفارش و پرداخت عوارض گمرکی بوده در حالی‌ که طبق قانون مناطق ویژه از هر گونه ثبت سفارش مبرا هستند.

شهردار مشهد از مناطق سیل زده کلات بازدید کرد

در پی بارش های اخیر وبا هدف بررسی چگونگی کمک مدیریت شهری مشهد به سیل زدگان کلات شهردار مشهد از مناطق سیل زده کلات بازدید کرد.]]>

عملکرد مناطق ویژه علم و فناوری زیر ذره بین شورای عتف/کریدرهای فناوری ملغی نمی‌شوند

دبیر شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) با تاکید بر اینکه عملکرد مناطق ویژه علم و فناوری با آیین نامه‌های اجرایی آن انطباق ندارد گفت: بررسی عملکرد آنها رضایت بخش نیست از این رو افدام به بازنگری این مناطق خواهد شد.

بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعضای کمیته اطلاع رسانی مناطق سیلزده از پلدختر

خرم آباد - ایرنا - علی آقامحمدی مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین اعضای کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده امروز از مناطق حادثه دیده پلدختر و معمولان بازدید کردند.