افتتاح پژوهشکده علوم انسانی در آینده نزدیک

رئیس جهاد دانشگاهی البرز گفت: در تلاشیم در آینده نزدیک پژوهشکده علوم انسانی جهاد دانشگاهی را راه اندازی کنیم تا کل استان از اثرات آن بهره‌مند شود.مطالب مرتبط

افتتاح پژوهشکده علوم انسانی در آینده نزدیک

رئیس جهاد دانشگاهی البرز گفت: در تلاشیم در آینده نزدیک پژوهشکده علوم انسانی جهاد دانشگاهی را راه اندازی کنیم تا کل استان از اثرات آن بهره‌مند شود.

همکاری دوجانبه پژوهشکده حج و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

رئیس پژوهشکده حج و زیارت از امضای تفاهم‌نامه دوجانبه میان پژوهشکده حج و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برای فعالیت‌های پژوهشی در حوزه‌های مرتبط خبر داد.

تشکیل هیئت اندیشه‌ورز به عنوان اتاق فکر علوم انسانی

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد از تشکیل هیئت اندیشه‌ورز برای تعالی علوم انسانی در واحدهای دانشگاهی مرکز استان به عنوان اتاق فکر علوم انسانی خبر داد.

ضرورت به روزرسانی آخرین دستاوردهای علمی در علوم انسانی و هنر

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد کشور : برای پیشرفت در علوم انسانی و هنر باید اخرین دستاوردهای علمی در این حوزه به روزرسانی شود.

آغاز ساخت خوابگاه ۷۰۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در آینده‌ نزدیک

‌معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: این دانشگاه تنها دانشگاهی است که ۱۰۰ درصد دانشجویان متقاضی را در خوابگاه‌های خود اسکان می‌دهدو در این راستا نیز ساخت خوابگاه ۷۰۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در آینده‌ نزدیک آغاز می‌شود.

تحول علوم انسانی با تعریف رشته‌های جدید و میان رشته‌ای

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با تعریف رشته‌های جدید و میان‌رشته‌ای که داوطلبان زیادی نیز دارد، می‌توانیم به رشد و تعالی علوم انسانی و تحول آن کمک کنیم.

تشکیل هیات اندیشه‌ورز به عنوان اتاق فکر علوم انسانی در لرستان

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حاصل کار دانشگاه باید تربیت دانشجوی کارآمد و توانمند در حل مشکلات جامعه باشد.

نخبگان علوم پزشکی در علوم انسانی ادامه تحصیل دهند

مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت گفت: دانشجویان استعداد درخشان علوم پزشکی در رشته دوم علوم انسانی تحصیل کنند.

«اخوان، فروغ شعر نو» به بازار کتاب می‌آید

​​​​​​​ میر شمس‌الدین فلاح هاشمی‌نسب نویسنده و پژوهشگر از انتشار کتاب تازه‌اش با عنوان «اخوان، فروغ شعر نو» توسط گروه ادب و هنر پژوهشکده فرهنگ و اندیشه اسلامی در آینده نزدیک خبر داد.

زیرساخت‎های کشور به علوم انسانی وابسته است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: زیرساخت‎های کشور به علوم انسانی وابسته است.

نمایشگاه علوم قرآنی در یزد افتتاح شد

یزد - ایرنا - هفتمین نمایشگاه علوم قرآنی روز چهارشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از مردم در حسینیه صاحب الزمان (عج) محله محمودآباد یزد افتتاح شد.

حمل و نقل جاده‌ای ایران و ترکمنستان گسترش می‌یابد

معاون وزیر راه نتایج مذاکرات صورت گرفته در زمینه توسعه همکاری‌های حمل و نقلی و ترانزیتی بین دو کشور را مثبت ارزیابی کرد و از افتتاح پل مرزی سرخس در آینده‌ای نزدیک خبر داد

تصمیم ماکرون برای دیدار با خلیفه حفتر در آینده‌ای نزدیک

وزیر خارجه فرانسه از تصمیم رئیس جمهوری این کشور برای دیدار با فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

افتتاح کارخانه کامیون سازی تا چند ماه آینده

استاندار اردبیل گفت: پروژه صنعتی کامیون سازی در بخش لاهرود تا چند ماه آینده آماده افتتاح می شود.

کنفرانس بین‌المللی علوم انسانی در جامعه تکنولوژیک برگزار می شود

کنفرانس بین‌المللی علوم انسانی در جامعه تکنولوژیک: میان علم و بشریت آگوست ۲۰۱۹ در دانشگاه نانجینگ- چین برگزار می‌شود.

توسعه نیازمند تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران، با بیان اینکه برای توسعه باید نیروی انسانی را به سرمایه انسانی تبدیل کنیم، گفت: فقدان اخلاق مبتنی بر فضیلت، ضعف نیروی انسانی، تبدیل نکردن نیروی انسانی به سرمایه انسانی و اختلال در اعتماد عمودی و افقی مانع توسعه است.

ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: موضوعات پلیسی از جمله موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم است و این امر یک فرصت استثنایی است که فقط باید هنر ارائه این قابلیت را داشته باشید.]]>

ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: موضوعات پلیسی از جمله موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم است و این امر یک فرصت استثنایی است که فقط باید هنر ارائه این قابلیت را داشته باشید.

ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: موضوعات پلیسی از جمله موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم است.

افتتاح اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران از راه‌اندازی مرکز سلامت روان در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان در آینده نزدیک خبر داد.