236 میلیون مشترک موبایلی تحت پوشش خدمات MTN
مطالب مرتبط

20 میلیون بشکه نفت از میدان مشترک آذر استخراج شد

تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از تولید تجمعی افزون بر 20 میلیون بشکه نفت خام از میدان مشترک آذر از ابتدای تولید تاکنون خبر داد.

آسیب تحریم‌ها به سلامت بیماران ایران

وزیر بهداشت گفت: ما متعهد به اطمینان از دسترسی همه افراد به بسته جامع با کیفیت و موثر خدمات سلامت بدون تحمل مشکلات مالی هستیم و گزارش مشترک وزارت بهداشت ایران و سازمان جهانی بهداشت در زمینه نقشه راه دستیابی به پوشش همگانی سلامت نیز منتشر شد.

گزارش موبایلی معصومی نژاد؛ میدان جنگ گلادیاتور‌ها در رم

آمفی تئاتر باستانی «کولوسئوم» جایی که گلادیاتور‌ها با یکدیگر و یا با حیوانات وحشی می‌جنگیدند هر سال میزبان نزدیک به ۸ میلیون گردشگر خارجی است

نرم افزار موبایلی « پارکینگ آنلاین » در شهرری رونمایی شد

شهرری- ایرنا- شهردارمنطقه 20 گفت: نرم افزار موبایلی پارکینگ آنلاین برای نخستین بار جهت رفاه حال زائران حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) در آستانه لیالی قدر رونمایی شد.

احتمال شناسایی 100 هزار مبتلا به فشار خون در منطقه بلوچستان وجود دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: حدود 400 هزار نفر در محدوه شهرستان‌های تحت پوشش این دانشگاه تحت پوشش طرح فشار خون قرار می‌گیرند که پیش‌بینی می‌شود از این تعداد حدود 100 هزار نفر مبتلا به فشار خون باشند.

بیش از ۲۰ هزار مددجوی کمیته امداد زیر پوشش خدمات بیمه سلامت قرار می‌گیرند

خیّران میاندوآبی 330 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند

مهاباد - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: خیران این شهرستان در جشن رمضان امسال 330 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش این نهاد کمک کردند.

سیل شیراز و امدادهای بهزیستی در این رخداد

شیراز- ایرنا- سازمان بهزیستی به عنوان یکی از دستگاه‌های دولتی خدمات ‌رسان به آسیب‌ دیدگان بحران‌های مختلف، نقش بهبود وضعیت روحی، روانی، جسمی و مالی افراد تحت پوشش و نیز مددخواهان دارد که در سیل فروردین شیراز و دیگر شهرستان‌های فارس خدمات گوناگونی ارائه

آزمون وسع امکان تحت پوشش بیمه سلامت را فراهم می کند

زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: اجرای آزمون وسع در کنار رفع همپوشانی امکان جذب و تحت پوشش افراد نیازمند را بیش از گذشته فراهم و امکان خدمات رسانی مطلوب فراهم می شود.

بیش از ۶۲ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی استان هستند

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: ۶۲ هزار و ۷۳۲ خانوار تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه هستند که خدمات لازم را از این سازمان دریافت می‌کنند.

بیمه‌ها عمل جراحی‌ مبتلایان اختلال هویت جنسیتی را «زیبایی» محسوب می‌کنند!

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن تشریح خدمات سازمان بهزیستی به افراد دارای اختلال هویت جنسیتی، بر لزوم پوشش بیمه‌ای خدمات پزشکی آنها تاکید کرد.

خرید گندم در خوزستان از 1.1 میلیون تن گذشت

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 112هزار تن رسید و در 2 روز آینده با ادامه برداشت ، به رقم گندم خریداری شده در سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار بود خواهیم رسید.

خرید گندم در خوزستان از 1.1 میلیون تن گذشت

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 112هزار تن رسید و در 2 روز آینده با ادامه برداشت ، به رقم گندم خریداری شده در سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار بود خواهیم رسید.

بیست و هفت هزار مددجوی کمیته امداد استان زیر پوشش بیمه سلامت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال ۲۷ هزار بیمه شده کمیته امداد امام خمینی (ره) زیر پوشش خدمات بیمه سلامت قرار گرفتند.

ضرورت پوشش کامل بیمه‌ای برای پیوند اعضا

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به ضرورت پوشش بیمه‌ای پیوند اعضا گفت: در دولت یازدهم تلاش‌های خوبی برای گسترش پیوند صورت گرفت، مراکز پیوند از لحاظ تجهیزات مجهزتر شدند و بخشی از پیوند اعضا نیز پوشش بیمه‌ای پیدا کرد، اما هنوز این پوشش کافی نیست

نوع پوشش در دانشگاه‌های مختلف جهان چگونه است؟

تجمع هفته گذشته در دانشگاه تهران در اعتراضی به نوع پوشش دانشجویان، بهانه‌ای شد تا پوشش‌ها در دانشگاه‌های معتبر و مختلف جهان بپردازیم.

۴۰ میلیون نفر تحت پوشش طرح «سنجش فشار خون» قرار می‌گیرند

وزیر بهداشت گفت: برای اولین بار بسیج ملی کنترل فشارخون به عنوان یک طرح مهم پیشگیرانه در سطح کشور از امروز اجرا می‌شود.

راز‌های مخفی زندگی ایرانی‌ها در اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی

2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر تحت پوشش طرح کاداستر قرار گرفت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح کاداستر در2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر گفت: تاکنون این طرح در 588 منطقه استان بوشهر اجراء شده است.

نشست مشترک ایران و عراق برای بررسی لایروبی مشترک اروند برگزار شد

تهران- ایرنا- نشست مشترک هماهنگی جمهوری اسلامی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزئیات فنی مربوط به لایروبی مشترک اروندرود امروز- یکشنبه- در بندر خرمشهر برگزار شد.