معاون اول قوه قضاییه: با شیطان بزرگ مذاکره نمی کنیم

اردبیل - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: آمریکا شیطان بزرگ است و نمی شود با شیطان بزرگ مذاکره کرد.مطالب مرتبط

معاون اول قوه قضاییه: با شیطان بزرگ مذاکره نمی کنیم

اردبیل- ایرنا - معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و نمی شود با شیطان بزرگ مذاکره کرد گفت : آمریکا در 40 سال گذشته بیشترین ظلم، خیانت و کینه توزی را نسبت به اسلام، مجاهدان راه حق و مردم ایران داشته و نمی شود با او بر سر میز مذاکره نش

معاون اول قوه قضاییه: با شیطان بزرگ مذاکره نمی کنیم

اردبیل - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: آمریکا شیطان بزرگ است و نمی شود با شیطان بزرگ مذاکره کرد.

مذاکره با آمریکا جزو حرف های شیطانی است/ تقویت شوراهای حل اختلاف

ساری - معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه مذاکره با آمریکا غلط و جزو حرف‌های شیطانی است گفت: دو سال ما را معطل برجام و وابسته به خارج برای حل مشکلات کردند.

اکرمی: دشمنان قسم خورده ما هرگز با احترام و ادب به راه نمی‌آیند

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:ما باید ابتدا با پرداختن به داخل با خودمان مذاکره کنیم تا ببینیم مثلاً چه اقداماتی می‌توانیم انجام دهیم که کاغذ و موبایل را در درون کشور تولید کنیم، بعد به خارج از مرزها و مذاکره کردن یا مذاکره نکردن بیاندیشیم.

محسنی اژه‌ای: مذاکره با آمریکا غلط و از حرف‌های شیطانی است

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه با بیان اینکه آمریکا جز به نابودی ما و اسلام ناب علوی راضی نیست، گفت: ما نمی‌توانیم با کسی که مخالف اسلام و مسلمین است به مذاکره بنشینیم.

قوه قضاییه نیاز به اصلاح جدی دارد

معاون راهبردی قوه قضاییه گفت: طرح تحول قوه قضاییه بدون همکاری مجلس قابل اجرا نیست.

قم| «دعا» سلاحی برای محفوظ ماندن در برابر شیطان است

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه به واسطه دعا قلب محفوظ می‌شود گفت: دعا سلاح است و انسان به وسیله دعا از شیطان حفظ می‌شود، باید از خدا بخواهیم اهل دعا و راز و نیاز باشیم تا درب رحمت الهی باز شود.

سالِ تصمیمِ بزرگ

«سال ۹۸ سال «تصمیم بزرگ» است؛ تصمیمی که هر چه باشد، الزاما همگان را راضی نخواهد کرد. چه این تصمیم بزرگ اصرار به مقاومت و پافشاری در خواسته‌های برحق هسته‌ای ایران باشد و چه راهیابی به مذاکره برای محدود شدن آن. آن چه در اینجا مهم است، خودِ تصمیم است... پس ا

غل و زنجیر شیطان را باز نکنیم

عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن گفت: انسان روزه دار، در هر درجه‌ای که روزه دار باشد، به همان میزان از شر وسوسه‌های شیاطین در امان بوده و به همان اندازه شیطان برای او در بند بوده و در غل و زنجیر است.

راهی برای خواباندن مچ ترامپ

قرار نیست با آمریکا مذاکره کنیم اما می‌توانیم با سران عربستان پشت یک میز بنشینیم و در مورد آینده با هم گفت‌وگو کنیم. ایران و عربستان دو قطب جهان اسلام و کشورهای خاورمیانه هستند.

آمریکایی‌ها احتیاج دارند به اینکه هارت و پورت کنند/ مذاکره با دولت کنونی آمریکا سم است/ بنا نیست جنگی انجام شود

رهبر انقلاب تاکید کردند: بعضی در داخل می‌گویند مذاکره چه عیبی دارد؟ مذاکره سم است، تا وقتی آمریکا این است که الان هست و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است. مذاکره یعنی معامله و داد و ستد اما آنچه در نظر آمریکاست، نقاط قوت ماست.]]>

انتقاد معاون ‌رئیس جمهور از اصرار خانواده‌ها برای‌ استخدام ‌فرزندانشان در ادارات دولتی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: یکی از بزرگ‌ترین خیانت‌هایی که ما به فرزندانمان می‌توانیم بکنیم این است که آنها را استخدامی کنیم چرا که این اقدام نوآوری و موفقیت را از آنها می‌گیرد.

ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره به دنبال فریب افکار عمومی است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره تلاش دارد یک چهره اهل صلح و مذاکره از خود نشان داده و افکار عمومی را فریب دهد.

واکنش سردار جوانی به پیشنهاد ترامپ: ملت ایران به مذاکره تحت فشار تن نخواهد داد

معاون سیاسی سپاه گفت: مذاکره‌ای با آمریکایی‌ها انجام نخواهد شد و آمریکایی‌ها هم جرأت اقدام نظامی علیه ما را نخواهند داشت.

محور سخنان ائمه جمعه ابرکوه، مهریز، بهاباد، میبد و ندوشن

یزد - ایرنا - ایران تسلیم شیطان نمی شود، بیانیه گام دوم نقشه راه قرار گیرد ، مقاومت گزینه قطعی ایران در مواجهه با دشمن است ، بی اعتمادی به آمریکا علت رد مذاکره است و ضرورت استفاده از برکات ماه رمضان از جمله محور سخنان امامان جمعه شهرهای ابرکوه ، مهریز، به

مواضع اروپا وعده سرخرمن است/نه مذاکره می کنیم و نه جنگی پیش خواهد آمد

 معرفی رئیس کل جدید دادگستری استان اردبیل

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه که به اردبیل سفر کرده است , با بیان اینکه  باوجود تلاش‌های زیاد در قوه قضاییه , تا رسیدن به نقطه مطلوب تر فاصله داریم بر  تلاش مضاعف برای رسیدن به شرایط ایده ال تاکید کرد.

حکیمی‌پور: دوراهی «جنگ -مذاکره» واقعیت ندارد/ نباید ایجاد التهاب کنیم

عرب: بعد از جام حذفی با برانکو مذاکره می کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:چون برانکو یکسال دیگر قرارداد دارد تا اینجا به صورت غیر رسمی تمایل خود را برای تمدید با ایشان نشان دادیم و بعد از جام حذفی، به صورت رسمی با او برای تمدید بلند مدت قرارداد وارد مذاکره می‌شویم

معارض سوری: تحریرالشام سلاح شیمیایی دارد

تهران - ایرنا - 'خالد المحامید' معاون سابق رئیس هیات مذاکره کننده مخالفان سوری گفت: امروز کسی نمی تواند وارد نبردی بزرگ در ادلب شود زیرا تحریرالشام (جبهه النصره) سلاح شیمیایی در اختیار دارد.