سگ های ولگرد تهدیدی برای سلامت مردم جنوب خوزستان می باشند

آبادان - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد در سطح شهر را تهدیدی جدی برای سلامت مردم شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان بیان کرد.مطالب مرتبط

سگ های ولگرد تهدیدی برای سلامت مردم جنوب خوزستان می باشند

آبادان - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد در سطح شهر را تهدیدی جدی برای سلامت مردم شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان بیان کرد.

مردم از موازی کاری در بخش سلامت خوزستان آسیب دیده اند

اهواز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت: مردم خوزستان از موازی کاری در بخش سلامت آسیب دیده اند و این با عدالت در سلامت سازگار نیست.

مردم از موازی کاری در بخش سلامت خوزستان آسیب دیده اند

اهواز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت: مردم خوزستان از موازی کاری در بخش سلامت آسیب دیده اند و این با عدالت سلامت سازگار نیست.

پرسه سگ های ولگرد در شهر قزوین و افزایش نگرانی مردم

قزوین - ایرنا -پرسه سگ های ولگرد در سطح شهر قزوین به ویژه هنگام تاریکی هوا موجب افزایش نگرانی مردم از خطرات آنها شده است و باید مسئولان به شکلی جدی تر برای رفع تهدیدات این حیوانات اقدام کنند.

رژیم های اینترنتی تهدیدی برای سلامت افراد

قزوین - ایرنا - بعضی از مردم به ویژه زنان برای رسیدن به وزنی طبیعی از هر روشی حتی غیراصولی مانند دریافت مشاوره و دارو به صورت اینترنتی و همچنین غذا نخوردن، مصرف داروهای پرعارضه و غیرضروری استفاده می کنند که می تواند برای سلامتی آنها تهدیدات جدی به همراه د

مرمت پل قاجاری کن فراموش شد؟

آب همه چیز را جارو کرده، شاید هم مردم محلی کمک کوچکی به آن کرده باشند. اما حالا همه چیز مرتب است. راه باز شده و مردم برای رفت و آمد از شمال و جنوب روستا و برعکس آن، از پل قاجاری نیمه‌تخریب‌شده‌ «کن» استفاده می‌کنند.

مدیران استان بوشهر با جدیت در پی رفع مشکلات مردم باشند

بوشهر - استاندار بوشهر خواستار تلاش مضاعف برای رفع مشکلات مردم استان شد و گفت: باید کاری کنیم که مردم از ما راضی باشند.

شهرداری: سگ های ولگرد به 6 شهروند تهرانی حمله کردند

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در توئیتر خود نوشت: سال گذشته 6 شهروند دچار حمله‌ی شدید سگهای ولگرد شدند؛ یکی از آسیب دیدگان تا مرز جان باختن پیش رفت.

شهرداری: سگ های ولگرد به 6 شهروند تهرانی حمله کردند

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در توئیتر خود نوشت: سال گذشته 6 شهروند دچار حمله‌ی شدید سگهای ولگرد شدند؛ یکی از آسیب دیدگان تا مرز جان باختن پیش رفت.

پیگیری ساماندهی سگ‌های ولگرد در بوئین زهرا

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوئین زهرا گفت: موضوع ساماندهی سگ‌های ولگرد با همکاری دستگاه‌های مربوط با جدیت در این شهرستان پیگیری می‌شود.]]>

آیا پروانه‌های سطح شهر ‌برای سلامتی انسان ‌تهدید به شمار می‌روند؟

گروه استان‌ها ـ مدیرکل حفظ نباتات جهاد کشاورزی یزد با بیان اینکه شهروندان یزدی از حضور پروانه‌ها در سطح شهر نگرانی خاصی نداشته باشند گفت: پروانه‌های سطح شهر یزد نه برای کشاورزی و نه برای سلامتی انسان هیچ تهدیدی ندارند.

شهرداری آستارا سگ های ولگرد را زنده جمع آوری می کند

آستارا - ایرنا - شهردار آستارا گفت: ماموران شهرداری، سگ های ولگرد را از خیابان های شهر به صورت زنده جمع آوری می کنند و کشتن سگ ها توسط این نهاد صحت ندارد.

ترامپ: من کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شوم

رئیس‎جمهور آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز درباره آنچه که در منطقه خاورمیانه می‌گذرد گفت: من کسی نیستم که خواهان جنگ باشد اما نمی‌خواهم آنها تسلیحات هسته‎ای داشته باشند تا تهدیدی برای ما باشد.

سیلاب مسیرهای گردشگری روستایی جنوب خوزستان را کاملا تخریب کرد

سرپرست معاونت برنامه‎ریزی و سرمایه‎گذاری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: متأسفانه سیلاب‎های اخیر خوزستان مسیرهای گردشگری روستایی جنوب استان را صددرصد تخریب کرده است.

شرایط نامناسب خوزستان در تعداد افراد مبتلا به پرفشاری خون/عدم مشاهده موارد التور یا وبا در مناطق سیل زده 

معاون بهداشت دانشگاه جندی شاپور اهواز و رئیس مرکز بهداشت خوزستان، گفت: با توجه به جمعیت ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفری خوزستان انتظار میرود بیش از ۵۰۰ هزار نفر در استان مبتلا به پرفشاری خون باشند. این در حالی است که تنها ۵۱ درصد از مردم از شرایط فشار خون خود ا

درایت رهبر معظم انقلاب کشور را در برابر هر نوع تهدیدی بیمه کرده است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: درایت مقام معظم رهبری و ایمان مردم ایران، کشور ما را در برابر هر نوع تهدیدی بیمه کرده است.

فرمانداران خوزستان نسبت به «بازآفرینی شهری» متعهد باشند

اهواز - استاندار خوزستان گفت: فرمانداران این استان نسبت به برگزاری ماهانه ستاد بازآفرینی شهری در سطح شهرستان‌ها متعهد باشند و جدیت به خرج دهند.

راه اندازی سایت نگهداری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از آغازراه اندازی سایت نگهداری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد اهواز خبر داد.

لزوم نظارت جدی در استفاده و توزیع عادلانه سهمیه قیر رایگان در خوزستان

استاندار خوزستان گفت: اداره کل امور شهری، اداره کل راه و شهرسازی، فرمانداران و شهرداران نسبت به حسن استفاده و توزیع مناسب و عادلانه این قیر نظارت جدی داشته باشند که موجب رضایتمندی مردم شود.]]>

لاوروف: سامانه موشکی آمریکا در ژاپن تهدیدی برای روسیه است

وزیر خارجه روسیه در دیدار با همتای ژاپنی خود در مسکو اعلام کرد: سامانه موشکی آمریکا در ژاپن تهدیدی برای روسیه است.