چهار هزار کارت سلامت برای رانندگان ایلامی صادر شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: چهار هزار و 209 کارت سلامت سال 97 برای رانندگان ناوگان عمومی استان صادر شده است.مطالب مرتبط

چهار هزار کارت سلامت برای رانندگان ایلامی صادر شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: چهار هزار و 209 کارت سلامت سال 97 برای رانندگان ناوگان عمومی استان صادر شده است.

4700 تن سیر خشک امسال صادر شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و 700 تن سیر خشک به ارزش چهار میلیون و 731 هزار دلار به کشورهای هدف صادر شده است.

516 کارت قالی بافی در نقده صادر شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نقده گفت: 516 کارت قالی بافی تاکنون برای فعالان حوزه فرش در این شهرستان صادر شده است.

جلوگیری از فعالیت رانندگان سرویس بدون کارت صلاحیت در فارس

از فعالیت رانندگان سرویس مدارس که کارت صلاحیت نداشته باشند، جلوگیری می‌شود.

آموزش و پرورش فارس از فعالیت رانندگان سرویس بدون کارت صلاحیت جلوگیری می کند

شیراز- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: در سال تحصیلی جدید از فعالیت رانندگان سرویس مدارس که کارت صلاحیت نداشته باشند، به صورت جدی ممانعت می شود.

تاکسی داران کرمانشاهی صاحب کارت شناسایی شدند

کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه از اعطای چهار هزار و 500 کارت شناسایی به تاکسیداران کرمانشاهی به منظور نصب در شیشه جلوی خودرو خبر داد.

اعطای کارت الکترونیک نقدی - کالایی بجای نرخ ارز ترجیحی

مرکز پژوهش های مجلس شورای نوشت: کارت الکترونیک نقدی- کالایی به هفت دهک اول درآمدی و چهار بار در سال در فواصل زمانی نامشخص تعلق می گیرد به طوری که تا انتهای سال ۱۳۹۸ هر ایرانی در هفت دهک اول درآمدی، مجموعا در حدود ۴۳۲ هزار تومان در سال دریافت کند.]]>

کمک 2میلیارد ریالی خیرین ایلامی به خانواده زندانیان

جمعی از خیرین نیک اندیش ایلامی  در اقدامی خداپسندانه مبلغ دویست میلیون تومان برای خانواده زندانیان جمع آوری کردند.

بیش از 250 هزار مسلمان روهینگیا کارت هویت دریافت کردند

دهلی نو-ایرنا- کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهجویان اعلام کرد که بیش از 250 هزار مسلمان روهینگیا که در اردوگاه های مهاجران در بنگلادش حضور دارند برای نخستین بار کارت شناسایی دریافت کردند.

دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر رایگان صادر می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از انعقاد تفاهم‌نامه سازمان بیمه سلامت با کمیته امداد امام خیمنی (ره) خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر رایگان صادر می‌شود.

5 هزار داوطلب اهداء عضو در سیستان و بلوچستان + گزارش

پنج هزار کارت اهداء عضو در سیستان و بلوچستان صادر شده است.

چهار هزار بیمار صعب‌العلاج از بیمه تکمیلی کمیته امداد لرستان بهره‌مند هستند

خرم آباد -ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: بیش از چهار هزار بیمار سخت‌درمان و 65 بیمار خاص از خدمات درمانی و جانبی این نهاد بهره‌مند هستند.

بیش از ۲ هزار ایلامی در سال‌جاری باسواد می‌شوند

۹۰۰هزار نفر واجد شرایط در خراسان رضوی برای تعویض کارت ملی

۹۰۰ هزار نفر واجد شرایط ساکن در استان خراسان رضوی برای دریافت کارت ملی هوشمند هنوز اقدام نکرده اند.

موشن‌گرافی / سه راه آسان برای دریافت کارت اهدای عضو

کارت اهدای عضو، نشان‌دهنده رضایت قلبی هر شخص برای اهدای عضو است و صدور آن توسط نهادهای مختلفی انجام می‌شود، اما سه راه آسان برای آن وجود دارد؛ یکی از روش‌ها، مراجعه به سایت Ehda.center است. در این روش، می‌توانید در قسمت «کارت اهدای عضو» ثبت‌نام کنید. روش

سه تیرانداز ایلامی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ایلام- ایرنا - رئیس هیات تیراندازی ایلام گفت: سه تیرانداز ایلامی برای کسب سهمیه المپیک به دومین اردوی تیم ملی در سال جاری دعوت شدند.

ثبت نام بیش از ۳ میلیون نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی

در یک سال اخیر بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار متقاضی دریافت کارت هوشمند ملی در سامانه ثبت احوال ثبت نام کرده اند.

۱۲۶ هزار سیم کارت ارسال پیامک مزاحم قطع شد

در پی اجرای سیاست قطع خطوط موبایلی که اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌کنند، شمار سیم‌کارت‌های مسدود شده به ۱۲۶ هزار رسید اما همچنان کاربران از دریافت این پیامک‌های مزاحم، ناراضی‌اند.

۱۲۶ هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک مزاحم قطع شد

در پی اجرای سیاست قطع خطوط موبایلی که اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌کنند، شمار سیم‌کارت‌های مسدود شده به ۱۲۶ هزار رسید اما همچنان کاربران از دریافت این پیامک‌های مزاحم، ناراضی‌اند.

اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای تهیه سبد غذایی مددجویان ایلامی

ایلام - معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد ایلام از اختصاص بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تهیه سبد غذایی مددجویان این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.