رحیمی: آقای ترامپ منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید

تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس، مهلت دوماهه ایران برای محدود کردن اقدامات برجامی را هوشمندانه دانست و خطاب به ترامپ گفت: منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید، خودتان شماره چهار رقمی رییس جمهور روحانی را بگیرید تا از واقعیت ماجرا آگاه شوید.مطالب مرتبط

رحیمی: آقای ترامپ منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید

تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس، مهلت دوماهه ایران برای محدود کردن اقدامات برجامی را هوشمندانه دانست و خطاب به ترامپ گفت: منتظر تماس تلفنی از ایران نباشید، خودتان شماره چهار رقمی رییس جمهور روحانی را بگیرید تا از واقعیت ماجرا آگاه شوید.

یک مقام ارشد آمریکایی: آمریکا هنوز منتظر تماس ایران است

یکی از مقامات ارشد دولت ترامپ گفته که آمریکا هنوز منتظر تماس ایران است.

سی ان ان: ترامپ شماره تماس داد

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان به نقل از یک دیپلمات آمریکایی گزارش داد که ترامپ پس از پیشنهاد تماس به مقام های ایران، شماره تلفنی را به سوئیس داد تا در اختیار آنها بگذارد.

سی‌ان‌ان: کاخ سفید به ایران شماره داد!

شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش داد، پس از آن که به تازگی رئیس‌جمهوری آمریکا خواهان تماس ایران با او شد، کاخ سفید با سوئیس تماس گرفته و شماره تلفنی را در اختیار گذاشته تا مقامات ایرانی بتوانند با ترامپ تماس بگیرند.

واکنش ظریف به پیشنهاد ترامپ برای تماس تلفنی با ایران

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی خطاب به ترامپ با اشاره به طرح جان بولتون و همدستانش درباره ایران نوشت: تنها تفاوت آن طرح این بود که شماره تلفن در آن گنجانده نشده بود.

سی‌ان‌ان: کاخ سفید به امید تماس ایران، به سوئیس شماره تلفن داد!

یک رسانه غربی می‌گوید کاخ سفید شماره تلفنی را در اختیار سوئیس قرار داده تا ایران بتواند از طریق آن با ترامپ تماس بگیرد.

فرجی راد: اقدام اخیر ایران طرف‌های مذاکره را غافلگیر کرد

یک استاد ژئوپلیتیک دانشگاه با اعتقاد به این‌که ترامپ برای تعدیل کردن تنش‌های اخیر به وجود آمده پیشنهاد تماس تلفنی را مطرح کرده است، گفت: مشاورین او به ویژه بولتون راضی به انجام مذاکره ترامپ با ایران نیستند.

واکنش توییتری ظریف به پیشنهاد ترامپ برای تماس تلفنی با ایران

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در توییتی نقشه های تیم بی برای ایران را به ترامپ یادآورشد و گفت: در طرح بولتون و همدستانش برای ایران، یک نقشه مفصل برای اطلاعات جعلی، جنگ دائمی و حتی پیشنهادات توخالی برای مذاکره وجود داشت و تنها تفاوت این بودکه در آن، شماره

اگر روحانی با ترامپ تماس بگیرد، بولتون از طبقه سوم پایین می‌پرد تا تماس را قطع کند

طراح تحریم‌های ایران در یک پیام توییتری کنایه‌آمیز با توجه به اظهارات اخیر دونالد ترامپ مبنی بر اینکه امیدوار است روزی ایران با او تماس بگیرد، به تاثیر منفی سیاست‌های کارشکنانه جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا بر رخ دادن چنین اتفاقی اشاره کرد.

قدرت نمایی دیپلماسی فعال ایران

تهران - ایرنا - تماس تلفنی وزیر خارجه آمریکا با همتای چینی خود پس از سفر اخیر محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران به پکن ؛ نشانه هایی از آغاز یک روند تقابل دیپلماتیکی از سوی دولت ترامپ دارد که ناشی از شکست یکجانبه گرایی ترامپ در عرصه بین المللی و دیپلماسی هوش

کاخ سفید شماره تلفنی برای تماس ایران در اختیار سفارت سوئیس گذاشت

یک منبع خبری به شبکه خبری سی‌ان‌ان گفته کاخ سفید بعد از درخواست رئیس‌جمهور آمریکا برای تماس مقام‌های ایران با او شماره تلفنی را در اختیار سفارت سوئیس در تهران قرار داده است.

الأخبار:ترامپ با سیاست ابهام و فشار منتظر تماس ایران است

تهران-ایرنا-روزنامه لبنانی الأخبار نوشت:«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تلاش دارد تا سیاست «ابهام» و «فشار حداکثری» بر ایران را برای مجاب کردن تهران به مذاکره حفظ کند و رسانه های این کشور را به تنش افزایی و دادن اطلاعات غیر دقیق به ضرر منافع آمریکا مته

تماس تلفنی پامپئو با ولیعهد سعودی

وزیر خارجه آمریکا طی تماس تلفنی با ولیعهد عربستان سعودی، با او درباره تحولات منطقه گفت‌وگو کرده است.

تماس وانگ یی با پمپئو، جنگ تجاری و کاهش تنش ایران و آمریکا

پکن- ایرنا- تماس تلفنی 'وانگ یی' وزیر خارجه چین و 'مایک پمپئو' همتای آمریکایی وی، همزمان با سفر وزیر خارجه ایران به چین، این حدس را در میان کارشناسان ایجاد کرده است که این تماس نه تنها در مورد مساله جنگ تجاری پکن و واشنگتن بلکه با هدف کاهش تنش های ایران و

تماس ایرانی‌ها با ترامپ!

بالاخره تلفن ترامپ زنگ خورد و ایرانی‌ها با ترامپ تماس گرفتند، داغ‌های مجازی قرار است این مکالمات را برای نخستین بار منتشر کند!

سخنگوی کری: ادعای ترامپ درباره تماس کری با ایران صحت ندارد

تهران – ایرنا – سخنگوی وزیر امور خارجه دولت اوباما در گفت و گو با شبکه سی ان ان به ادعای روز گذشته ترامپ مبنی بر ادامه تماس های جان کری با مقامات ایران پس ازپایان دولت اوباما واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

مقام آمریکایی: منتظر تماس ایران، پای تلفن نشسته‌ایم

ادعای ترامپ: ایران هرگاه آماده باشد با ما تماس می‌گیرد

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد که مقامات ایران هرگاه آمادگی داشته باشند با وی تماس خواهند گرفت.

تماس تلفنی شیخ تمیم با هنیه/ تاکید بر ادامه حمایت قطر از مسئله فلسطین

امیر قطر در تماس تلفنی با رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد موضع حمایتی دوحه در قبال مسئله فلسطین و حمایت از حقوق ملت فلسطین ثابت و پایدار است.

تماس تلفنی نتانیاهو با پامپئو درباره ایران