جمعیت علمای اهل سنت عراق: تهدیدات آمریکا محکوم است

بغداد - ایرنا - رئیس جمعیت علمای عراق، متشکل از علما و مراجع برجسته اهل سنت این کشور ضمن محکوم کردن تحریم ها و تهدیدهای غیرقانونی آمریکا علیه ایران، تاکید کرد: همواره در کنار جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.مطالب مرتبط

جمعیت علمای اهل سنت عراق: تهدیدات آمریکا محکوم است

بغداد - ایرنا - رئیس جمعیت علمای عراق، متشکل از علما و مراجع برجسته اهل سنت این کشور ضمن محکوم کردن تحریم ها و تهدیدهای غیرقانونی آمریکا علیه ایران، تاکید کرد: همواره در کنار جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

نجبا عراق و انصارالله یمن تهدیدات آمریکا را بررسی کردند

بغداد - ایرنا - نمایندگان جنبش نُجَبای عراق و انصارالله یمن در بغداد اوضاع منطقه و تهدیدات آمریکا علیه جبهه مقاومت را بررسی کردند.

۲۰۰ نفر از علمای اهل سنت جنایات عربستان را محکوم کردند

بیش از ۲۰۰ نفر از علمای شاخص اهل سنت کشور در پی کشتار ده ها تن از شهروندان بی گناه عربستانی توسط دولت این کشور، طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل، این اقدام را محکوم کردند.]]>

۲۰۰ تن از علمای اهل سنت جنایات عربستان را محکوم کردند

بیش از ۲۰۰ نفر از علمای شاخص اهل سنت کشور در پی کشتار ده ها تن از شهروندان بی گناه عربستانی توسط دولت این کشور، طی نامه ای به دبیرکل سازمان ملل، این اقدام را محکوم کردند.

جمعی از علمای اهل سنت جنایات عربستان را محکوم کردند

بیش از ۲۰۰ نفر از علمای شاخص اهل سنت کشور در پی کشتار ده ها تن از شهروندان بی گناه عربستانی توسط دولت این کشور، طی نامه ای به دبیرکل سازمان ملل، این اقدام را محکوم کردند.

مورالس سیاست های ضد ایرانی آمریکا را محکوم کرد

تهران - ایرنا - 'اوو مورالس' رئیس جمهوری بولیوی سیاست ها و تهدیدات آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

اذعان دوباره به بی اعتباری ادعاهای تنش زای آمریکا در عراق

بغداد - ایرنا - اذعان دوباره سخنگوی وزارت دفاع یک عضو ائتلاف مدعی مبارزه با داعش، درباره سطح تهدیدات امنیتی مورد ادعای آمریکا در عراق بار دیگر بی اعتباری جنجال امنیتی و جنگ روانی آمریکا در عراق و منطقه را نشان داد.

مورالس تهدیدات آمریکا علیه ایران را محکوم کرد

جمعیت الوفاق بحرین میزبانی از طرح ضد فلسطینی آمریکا را محکوم کرد

تهران- ایرنا- جمعیت الوفاق بزرگترین گروه مخالف بحرین میزبانی آل خلیفه برای رونمایی از بخش نخست طرح ضد فلسطینی آمریکا موسوم به «معامله قرن» را محکوم کرد و آن را فاجعه بار خواند.

رئیس نهاد اهل سنت عراق: آمریکا بداند ایران تنها نیست

بغداد – ایرنا – رئیس شورای علمایی 'پیوند محمدی' (ص) و از علمای برجسته اهل سنت عراق در واکنش به تهدیدها و اقدامات جنگ طلبانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی و مزدوران منطقه ای آنها بدانند که ایران تنها نیست.

هشدار تبلیغاتی آمریکا به اتباع خود در عراق

بغداد - ایرنا - سفارت آمریکا در بغداد بار دیگر در اقدامی تبلیغاتی و بدون هماهنگی با دولت عراق، به اتباع خود در خصوص تهدیدات احتمالی هشدار داد.

کتائب حزب الله عراق: تهدید علیه ایران نشانه حماقت آمریکاست

بغداد – ایرنا – فرمانده ارشد الحشد الشعبی و عضو دفتر سیاسی کتائب حزب الله عراق، تهدیدات و فشارهای اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را نشان دهنده حماقت های جدید آمریکا در منطقه دانست.

به مناسبت دهمین سال درگذشت سید عبدالعزیز؛ مرد روزهای سخت عراق

آزادی کنونی عراق از استبداد رژیم بعث و استعمار آمریکایی ناشی از مبارزه علمای بزرگی است که طی دهه‌های گذشته همه زندگی خود را وقف این مهم کردند و در سپهر سیاسی عراق نام آنها همواره درخشان خواهد ماند.

نیروهای آمریکایی در عراق به حالت آماده باش درآمدند

ارتش آمریکا اعلام کرد، نیروهای این کشور در قالب ائتلاف بین‌المللی مدعی مقابله با داعش در عراق با توجه به تهدیدات احتمالی از سوی گروه‌هایی در منطقه به حالت آماده باش درآمدند.

هیچ کشوری به اندازه ایران تهدیدات مرزی ندارد/ مردم حضور ناو جنگی آمریکا در منطقه را به استهزا گرفته اند/ خوزستان یکی از بهترین مرزهای کشور را دارد

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی با تهدیدات مرزی مواجه نیست، ولی علیرغم همه این تهدیدات امن ترین کشور است.]]>

بزرگنمایی خروج کارکنان غربی از عراق با هدف جنگ روانی

بغداد ـ ایرنا ـ همزمان با تاکید مقامات عراقی بر وجود امنیت مطلوب در عراق و اصرار مقامات آمریکا بر وجود تهدیدات در این کشور، اخبار ضد و نقیضی از خروج یا کاهش تعداد مستشاران برخی کشورهای غربی منتشر می شود که از نظر عراقی ها یک جنگ روانی است.

پاسخ عراق به آمریکا: وضعیت عراق بسیار ثبات است

دولت عراق در واکنش به درخواست وزارت خارجه آمریکا از کارمندان غیرضروری خود برای ترک عراق تاکید کرد: وضعیت امنیتی عراق بسیار باثبات است.

قزوین| آمریکا توانایی جنگیدن با نظام جمهوری اسلامی را ندارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: آمریکا امروز توانایی جنگیدن با نظام جمهوری اسلامی را ندارد و تنها شیوه تهدیدات پوچ را در پیش گرفته که ملت ایران هیچگاه در برابر این تهدیدات تسلیم نمی‌شود.

مقاومت فلسطین ادعای موشکی علاوی را محکوم کرد

تهران - ایرنا - گروه های مقاومت فلسطین ادعای ایاد علاوی نخست وزیر پیشین عراق مبنی بر استقرار موشک های بالستیک ایران در نوار غزه، لبنان، سوریه و عراق و هدف گیری آنها به سمت کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را محکوم کرد.

تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران جنگ روانی است

تهران-ایرنا- استاد دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران (دافوس) می گوید: تهدیدات اخیر آمریکاعلیه کشورمان جنگ روانی است تا بتواند از آن برای چانه زنی بیشتر در موضوعات سیاسی استفاده کند.