رویارویی زاکانی با قاضی مرتضوی در 'پنجره'

تهران- ایرنا- فرشاد مهدی پور سردبیر هفته نامه پنجره می گوید:علیرضا زاکانی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس پیگیر بود که ویژه نامه ای را برای ماجرای زندان کهریزک منتشر کنیم. اطلاعات خوبی هم داشت. پیگیری کردیم و «تلخنامه کهریزک» را در آوردیم که مورد استناد بسیاری ازمطالب مرتبط

زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی بررسی می‌شود

نشست بررسی زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی روزهای چهارشنبه این هفته و هفته آینده در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

هدف گیری برای کسب سهمیه

سه پنجره و یک سهمیه و حالا پنجره چهارم باز شده برای تیراندازان در جام جهانی مونیخ

مشایی، پنجره و شیطان

تهران- ایرنا- فرشاد مهدی پور، روزنامه نگار اصولگرا در بخش هشتم از گفت و گو با پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا از انتقاد شدید اسفندیار رحیم مشایی از نشریه پنجره سخن می گوید .

زاکانی: اساس بیانیه گام دوم تشکیل «جامعه الگو» است

نشست خبری زاکانی با موضوع «گام دوم و وظیفه رسانه‌های انقلاب» برگزار می‌شود

آمادگی مردم ایران برای رویارویی با دشمن

سردار رمضان شریف: امروز مردم ما از هر زمانی با انگیزه تر و مهیاتر برای رویارویی با دشمن هستند

قاضی اهل سنت در هرمزگان بکارگرفته شود

بندرعباس- ایرنا- امام جمعه اهل سنت بندرعباس از معاون اول قضاییه خواست تا قاضی اهل‌ سنت در هرمزگان برای رسیدگی به پرونده‌های خاص اهل ‌سنت در محاکم قضایی بکار گمارده شود.

گزارش تسنیم از دادگاه پدیده؛ قاضی منصوری: هدف دستگاه قضا بازگرداندن اموال و دارایی‌های مردم است

هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به پدیده در مشهد و به‌ریاست قاضی منصوری در حال برگزاری است.

تشدید سردرگمی آمریکا میان سیاست های بازدارندگی و رویارویی

تهران-ایرنا- نوسان دولتمردان آمریکا در میان طیفی از موضعگیری ها که یک سر آن رویارویی نظامی و فشار حداکثری و در سوی دیگر درخواست حداقلی مبتنی بر گفتگو است، به روشنی می تواند حاکی از نوعی سردرگمی و استیصال آنان باشد.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی آماده‌تر هستیم

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امروز از هر زمانی در طول دوران انقلاب باانگیزه‌تر، مهیاتر و آماده‌تر برای رویارویی با دشمن هستیم.

نگاهی به شعر و زندگی سلمان ساوجی/ داستان مجادله عبید زاکانی و سلمان ساوجی

آماده رویارویی با هرگونه ماجراجویی دشمن هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر آمادگی نیروی هوای برای مقابله با تهدیدات دشمنان، گفت: ما برای رویارویی با هرگونه ماجراجویی دشمن الگوهای عملی همانند شهید بابایی، شهید دوران داریم.

۳۰۰ قاضی به کادر قضایی استان اصفهان افزوده شد

اصفهان - رئیس کل سابق دادگستری اصفهان گفت: در طول سالهای گذشته با راه‌اندازی مرکز کارآموزان قضائی، ۳۰۰ قاضی به کادر قضائی قبلی افزوده شد و رسیدگی‌ها به پرونده‌ها روند سریع‌تری گرفت.

تشخیص عدم تمکن مالی اسیدپاش با قاضی پرونده است

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند که تشخیص عدم تمکن مالی فرد اسیدپاش بر عهده قاضی پرونده قرار گیرد.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم/ در ٣٧سال گذشته مردم و رهبرى ما به فکر آزادى فلسطین بودند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى گفت: باسربلندی و افتخار در پیشگاه ملت بزرگ ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می‌کنم امروز برای رویارویی با دشمن از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم ، اما آمریکای

قاضی مسعودی‌مقام: معاون بانک مرکزی را احضار می‌کنیم

قاضی محاکمه کننده سیدهادی رضوی ضمن اعتراض به عدم پایبندی بانک مرکزی به وظایف قانونی خود در رابطه با پاسخ استعلامات دادگاه گفت: معاون بانک مرکزی را در خصوص توضیح پاسخ سریع به استعلام متهم احضار خواهیم کرد.

قاضی: اقدام بانک مرکزی درباره استعلام‌ها خلاف قانون است/هادی رضوی: سفرهای خارجی من کاسبی بود

قاضی مسعودی‌مقام گفت: بانک مرکزی در خصوص پاسخ به استعلام‌های ما به وظایفش عمل نمی‌کند پاسخ به آنها ماه‌ها طول می‌کشد، اما پاسخ بعضی از متهمان را سریع می‌دهند. این اقدامات خلاف قانون و مقررات است

دسته‌جمعی به این حمام بروید

خیابان نادری در میانه‌های بافت تاریخی قزوین، بنا و آثار تاریخی کم ندارد؛ کوچه پس کوچه‌های تنگی که گاه به یکی از این بناهای تاریخی می‌رسد، مانند «حمام قجر» که نبش کوچه‌ی درگاهی‌اش در خیابان عبید زاکانی قرار گرفته.

این روزها پر از غزلِ نصفه‌نیمه‌ام

به نگاهی شکفت و پنجره شد باز دیوارِ چند لحظه‌ی پیش/ پر شد از نور کاسه‌ی چشمم، غرقِ دیدارِ چند لحظه‌ی پیش

رویارویی نظامی با ایران نفت را 250 دلاری می‌کند