بسیج حضور بابصیرت و آگاهانه مردم در تمام صحنه هاست

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج حضور سازمان یافته و آگاهانه و بابصیرت مردم در تمام صحنه ها و به گفته امام راحل (ره)، راهی برای تضمین انقلاب اسلامی در برابر حوادث و فتنه ها است.مطالب مرتبط

بسیج حضور بابصیرت و آگاهانه مردم در تمام صحنه هاست

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج حضور سازمان یافته و آگاهانه و بابصیرت مردم در تمام صحنه ها و به گفته امام راحل (ره)، راهی برای تضمین انقلاب اسلامی در برابر حوادث و فتنه ها است.

استاندار یزد حضور مردم در طرح بسیج کنترل فشارخون را خواستار شد

یزد - ایرنا - استاندار یزد با حضور در یکی از مراکز درمانی مجری طرح « بسیج ملی کنترل فشار خون بالا» از مردم برای توجه به پایش وضعیت سلامت خود و حضور در این طرح دعوت کرد.

حضور 7 گروه جهادی و یک گروهان بسیج در مناطق سیل‌زده مانه و سملقان

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان مانه و سملقان گفت: جهادگران بسیجی از بامداد امروز با حضور به موقع در صحنه، منازل آسیب دیده در سیل را لایروبی گردند.

نماینده مجلس: رضایت مردم تیر خلاص بر توطئه هاست

یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه اتکای مسئولان باید مردم باشند، تاکید کرد: رضایتمندی مردم تیر خلاص بر همه توطئه هاست.

صدای زنگ اراده ملتی بزرگ

آقای ترامپ! مردم سال‌هاست که زنگ‌های خود را زده اند؛ زنگ ایستادگی، زنگ مقاومت، زنگ همدلی و همه می‌دانند که تفکر و ذهن شما و همکارانتان سال‌هاست زنگ زده است.

آذربایجان شرقی| سپاه و بسیج پرچمدار خدمت به مردم هستند

فرمانده سپاه عاشورا بابیان اینکه شان مسئولیت در سپاه و بسیج خدمتگزاری، فداکاری و ایجاد امنیت برای مردم است، گفت: سپاه و بسیج پرچم‌دار خدمت به مردم و کشور هستند.

رئیس سازمان بسیج: حیات بسیج در خدمت به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حیات بسیج در خدمت به مردم است و یکی از بهترین عرصه‌ها، روی‌آوری و اقبال به گروه‌های جهادی است.

حضور ویلموتس در ایران گمانه زنی رسانه هاست

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال: این که گفته شده مارک ویلموتس سرمربی بعدی تیم ملی است فقط یک گمانه زنی از سوی رسانه هاست

وزیر ارتباطات: جنگ امروز، جنگ اراده‌هاست

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه ‏به لطف همدلی مردم و قدرت دفاعی کشور «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، گفت: جنگ، جنگ اراده‌هاست.

تاثیر انتخاب آگاهانه در موفقیت تحصیلی

اصفهان - رئیس دانشکده علوم‌تربیتی دانشگاه اصفهان گفت: مطالعه صحیح راه اصلی موفقیت تحصیلی نیست بلکه اصلی که بیش از مطالعه صحیح در رسیدن به موفقیت تحصیلی تأثیر دارد، انتخاب آگاهانه است.

آمادگی تمام نیروهای پرستاری برای شرکت در بسیج ملی کنترل فشار خون

معاون پرستاری وزارت بهداشت، ضمن اعلام آمادگی تمام نیروهای پرستاری شاغل در بیمارستان ها و دانشجویان سال آخر گروه های پرستاری جهت شرکت در بسیج ملی کنترل فشار خون تصریح کرد: پرستاران به عنوان یکی از کارآمدترین گروه های ارائه دهنده مراقبت، همواره آماده ارائه

نمایشی از ایران در جشنواره کانادایی به روی صحنه می‌رود

نمایش ایرانی «حضور غیاب» به کارگردانی رضا بصیرزاده به عنوان یکی از 15 نمایش‌ اصلی پذیرفته شده در جشنواره تئاتر «فرینج وینزور» کانادا به روی صحنه می‌رود.

کانون بسیج حقوقدانان افتتاح شد

کانون بسیج حقوقدانان در تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه افتتاح و رسما کار خود را آغاز کرد.

پرستاران برای بسیج ملی کنترل فشار خون آماده هستند

تهران- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تمام نیروهای پرستاری شاغل در بیمارستان‌ها و دانشجویان سال آخر گروه‌های پرستاری جهت شرکت در بسیج ملی کنترل فشار خون آمادگی کامل دارند.

فرمانده سپاه خوزستان:وظیفه بسیج دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه هاست

آبادان - ایرنا - فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: وظیفه اصلی بسیج ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه ها در عالم هستی است.

رضایت مردم از مسئولان تیر خلاص بر توطئه‌های مستکبران است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نقطه اتکای مسئولان باید مردم باشند، تاکید کرد: رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان تیر خلاص بر همه توطئه‌هاست.

گروه‌های جهادی واکنش سریع در همه شهر‌ها تشکیل می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در هر شهرستان اعلام شده است هر قشری گروه جهادی واکنش سریعش را اعلام کند. قرار است شبکه‌ای ایجاد شود که از تمام 22 قشر گروه‌هایی با این عنوان در آن حضور داشته باشند.

امین تارخ به صحنه‌ی تئاتر برمی‌گردد

امین تارخ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران قصد دارد بعد از گذشت 10 سال از آخرین تجربه حضور خود بر صحنه تئاتر، در نمایش «مارلون براندو» به نویسندگی و کارگردانی مهران رنجبر به ایفای نقش بپردازد.

«نفرین قحطی زده‌گان» اشکان خطیبی به صحنه می‌رود

نمایش «نفرین قحطی‌زده‌گان» به کارگردانی اشکان خطیبی و با حضور آناهیتا درگاهی، میرسعید مولویان و هامون سیدی روی صحنه می‌رود.

ماه سوم فصل بهار میزبانی صحنه از نمایش کم می شود

تهران- ایرنا- در پایان اردیبهشت ماه تعداد بسیاری از نمایش‌ها صحنه را ترک می کنند و تعداد کمتری از اجراها بر صحنه باقی می مانند.