عماد افروغ: اروپا تعهدات خود را در مقابل برجام عملیاتی کند

تهران-ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران می گوید: اروپا در چارچوب توافقنامه برجام نباید تنها به صدور بانیه اکتفا کند بلکه نیاز است تعهدات خود را عملیاتی کند ، همچنین شرایط را برای اقدامات آمریکا آماده نکند.مطالب مرتبط

عماد افروغ: اروپا تعهدات خود را در مقابل برجام عملیاتی کند

تهران-ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران می گوید: اروپا در چارچوب توافقنامه برجام نباید تنها به صدور بانیه اکتفا کند بلکه نیاز است تعهدات خود را عملیاتی کند ، همچنین شرایط را برای اقدامات آمریکا آماده نکند.

خرازی: تسریع در اجرای تعهدات اروپا، برجام را حفظ می کند

تهران- ایرنا- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تصمیم ایران برای تعلیق مرحله‌ای تعهدات خود و در نظر گرفتن فرصت 60 روزه برای طرف‌های مقابل در توافق هسته‌ای برجام گفت: فرصت خوبی برای اروپا است که با تسریع در اجرایی کردن اینستکس، کندی اقدام گذشته خو

دلیل رد ضرب‌الاجل ایران از سوی اتحادیه اروپا/ به تعهدات خود پایبند می‌مانیم‌/ خواهان دوام کامل برجام هستیم

سخنگوی اتحادیه اروپا با تاکید بر پایبندی اروپا به برجام خواستار تداوم آن شد و گفت: برجام یک منفعت جمعی برای حفظ امنیت ما و جهان محسوب می‌شود. ما باید از این دستاورد کلیدی محافظت کنیم. کماکان به تعهدات خود پایبند می‌مانیم‌ و از ایران هم می‌خواهیم در راست

کاهش تعهدات برجامی ایران اقدامی درست بود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با دفاع از اقدام ایران برای کاهش تعهدات خود در برجام گفت: ایران باید از حقوق خود در برجام دفاع می‌کرد؛ بنابراین در برابر طرف‌های مقابل برجام که به تعهدات خود عمل نمی‌کردند، تعهدات خود را کاهش داد.

اروپا بجای اجرای تعهداتش در برجام، فقط موضع‌گیری سیاسی کرده است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: با وجود اجرای تعهدات از سوی ایران در برجام، اروپا فقط به موضع‌گیری سیاسی بسنده و در عملی کردن تعهدات خود کوتاهی کرد.

اروپایی ها عملیاتی تر در اجرای تعهدات خود در برجام عمل کنند

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم اروپایی ها این دفعه در مساله برجام عملیاتی تر وارد عمل شوند و در حد حرف نباشند.

تکاپوی «مجدد» و «مجدانه» اروپا برای نجات برجام

تهران- ایرنا- آخرین تیرهای آمریکا بر پیکر توافق هسته ای در میان سکوت اروپا، بسترساز اقدام متقابل تهران شد تا از حجم تعهدات خود بکاهد و با کمرنگ شدن تعهدات فی مابین و افزایش تنش ها، سران بروکسل برای رهایی یافتن از پیامدهای نابودی برجام بار دیگر در پی نجات

روسیه و چین بر اجرای تعهدات اتحادیه اروپا در برجام تاکید کردند

مسکو - ایرنا - وزیران امور خارجه روسیه و چین بر لزوم اجرای تعهدات اتحادیه اروپا در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کردند.

اروپا تعهدات برجامی را در 2 ماه آینده انجام دهد

قشم - ایرنا - امام جمعه قشم گفت: ایران بر اساس بندهای 26 و 36 برجام فروش مازاد غنی سازی و آب سنگین را متوقف می کند تا اروپا تعهدات برجامی خود را انجام دهد.

کشورهای ۱+۴ توجه جدی تری به انجام وظایفشان در برجام داشته باشند

رئیس فراکسیون امید مجلس با اشاره به کاهش تعهدات ایران در برجام، گفت: امیدواریم کشورهای ۱+۴ و اتحادیه اروپا توجه جدی تری به انجام تعهدات و وظایفشان در برجام داشته باشند.

اجرای تعهدات اروپا برجام را حفظ می‌کند

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در حضور مسئولان اندیشکده‌های فرانسه دلایل تصمیم تعلیق برخی تعهدات برجامی را تشریح کرد.

هشدار خرازی به اروپا برای جلوگیری از مرگ برجام

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تصمیم ایران برای تعلیق مرحله‌ای تعهدات خود و در نظر گرفتن فرصت 60 روزه برای طرف‌های مقابل در توافق هسته‌ای برجام گفت: فرصت خوبی برای اروپاست که با تسریع در اجرایی کردن اینستکس، کندی اقدام گذشته خود را جبران و از

مهلت 60 روزه زمان مناسبی برای ارزیابی جدیت اروپا در اجرای برجام است

تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران کاهش تعهدات برجامی ایران را اقدامی به موقع برای یادآوری تعهدات اروپایی ها عنوان کرد و گفت: مهلت 60 روزه ارائه شده از سوی ایران زمان مناسبی برای راستی آزمایی اروپا در عمل به تعهدات برجامی و حفظ این توافق بین

نگرانی اروپایی‌ها از واکنش‌های ایران در قبال برجام

سیاستمداران و نمایندگان پارلمان اروپا با تقبیح اقدام امریکا در خروج از برجام و تشدید تحریم‌ها علیه ایران نگرانی خود را از اقدامات تلافی‌جویانه تهران و کاهش سطح تعهدات در برجام ابراز کردند.

عوامل دستیابی به صلح پایدار/ انسان گرایی به معنای نفی خدا نیست

عماد افروغ گفت: من با این دیدگاه که خدا و انسان قابل جمع نیستند، مقابله می‌کنم. چگونه با نفی ظرفیت های خدا بنیاد انسانی می توان از مسئولیت و شدن انسان سخن به میان آورد؟

ترامپ خواهان جنگ با ایران نیست/ اروپا منتظر بحران جدی باشد

«مهران کامروا» معتقد است که ایران به تعهدات خود در قبال برجام پایبند بوده و اگر اروپا همچنان برجام را نادیده بگیرد باید منتظر بحران جدی باشد.

لزوم اجرای تعهدات کشورهای باقی مانده در برجام

امام جمعه تبریز گفت : جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کرده است.

لزوم اجرای تعهدات کشورهای باقی مانده در برجام

امام جمعه تبریز گفت : جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کرده است.

تاکید بر توان دفاعی ایران /آغاز توقف برخی تعهدات برجام/موافقت دولت با استانی شدن انتخابات و...

جلسات روحانی با سیاسیون؛ مفید یا بی‌نتیجه؟، آغاز توقف برخی تعهدات برجامی بر اساس دستور شورای عالی امنیت ملی، پیام پمپئو به ایران از کانال عراق، آنچه لودریان بر زبان نیاورد، نجات برجام وابسته به جبران تعلل اروپا، بررسی ابهامات افزایش حقوق‌ها در نشست سه جان

مهمترین خبر‌های جهان (۷-۱۹)

خرازی: تسریع در اجرای تعهدات اروپا می تواند برجام را حفظ کند.