استاندار البرز: باید به گفتمان مشترک برای عمران رسید

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: باید این هنر را داشته باشیم که با وجود اختلاف نظرها به گفتمانی مشترک برای عمران و آبادانی این استان برسیم .مطالب مرتبط

درصدد توجه ویژه‌ به روستاهای البرز هستیم

استاندار البرز با بیان اینکه به نیابت از دولت تدبیر و امید نوکر مردم استان البرز هستم، گفت: از محل اعتبارات ارزش افزوده درصدد توجه ویژه در راستای عمران و آبادانی روستاهای این بخش هستم]]>

مبارزه با اعتیاد مستلزم آموزش‌های عمومی و مشارکت‌ مردمی است

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مبارزه با اعتیاد باید با عزم و تلاش جمعی به یک گفتمان عمومی تبدیل شود، گفت: مبارزه با اعتیاد، اولویت نخست در حوزه کارهای فرهنگی است و فضای عمومی جامعه باید برای حرکت در این مسیر آماده شود.

استاندار البرز با بانوی نقره‌ای تکواندوی جهان دیدار کرد

استاندار البرز در دیدار با مهلا مومن‌زاده دارنده عنوان دوم مسابقات جهانی تکواندو این افتخار بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور تبریک گفت.]]>

معاون استاندار گیلان: فعالان حوزه نماز به اصل وحدت توجه کنند

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان اجبار برای اقامه نماز را موجب دل زدگی از این فریضه مهم دانست و گفت: آنچه که امروز باید مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گیرد، اصل فروتنی و گفتمان سازی در خصوص نماز با تکیه بر اصل وحدت اس

گفتمان امروز کشور باید بر محور وحدت باشد

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: برای گذر از گردنه سختی که دشمنان علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرده اند،حفظ و تقویت وحدت و همدلی نیاز کنونی کشور است.

روابط عمومی ها و رسانه ها برای ترویج گفتمان تولید تلاش کنند

قزوین - ایرنا - رئیس شورای مرکزی روابط عمومی های استان گفت:روابط عمومی ها و رسانه ها باید با فرهنگ سازی در ترویج گفتمان تولید و سرمایه گذاری نقش آفرینی کنند.

ساماندهی، لایروبی و پاکسازی ۳ رودخانه مهم کردان، کرج و شاهرود/ افزایش حق‌آبه البرز از محل مخازن طالقان و امیرکبیر

معاون استانداری البرز از دیدار استاندار البرز با وزیر نیرو و طرح موضوعاتی همچون افزایش حق‌آبه البرز از محل مخازن طالقان و امیرکبیر، ساماندهی رودخانه های استان، اعمال تخصیص 187 میلیون متر مکعب پساب تهران به البرز و استقرار 2 پست 400 کیلوولت در البرز، خبر

وعده معاون استاندار برای تحقق سهم 30 درصدی بانوان در پست‌ها و مشاغل مدیریتی البرز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به وعده دولت در انتصاب 30 درصدی بانوان در پست‌ها و مشاغل مدیریتی گفت: باید ظرفیت‌های بانوان و پست‌های استان بررسی و استخراج شود تا برای تحقق وعده دولت گام برداریم.

نظام راهبری مدرسه محوری نیازمند گفتمان مشترک است/ ۹۷۰ نفر در استان متقاضی مدیریت ۱۶۳ مدرسه هستند

نگاه و بینش فرهنگی استاندار البرز قابل تحسین است

کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: نگاه و بینش فرهنگی استاندار البرز قابل تحسین است زیرا این نگاه در حوزه های سیاسی ، اقتصادی و عمرانی و از جمله به آموزش و پرورش زمینه رشد و ارتقای مجموعه تعلیم و تربیت استان را به همراه داشته است.

سردار ظفری: گفتمان دفاع مقدس باید در جامعه نهادینه شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: راز موفقیت ما در دفاع مقدس نگهداری اخلاق بود و باید اینها را برای نسل جدید بازگو کنیم چراکه می‌تواند نجات بخش جامعه امروز ما باشد.

تاکید وزیر نیرو برای بررسی و تحقق مطالبات حوزه آب البرز

کرج - ایرنا - وزیر نیرو موارد خواسته شده استاندار البرز را برای توسعه زیر ساخت های حوزه آب این استان بسیار حائز اهمیت دانست و به مسئولان مربوطه دستور رسیدگی موارد طرح شده را داد.

تأکید بر استفاده از علوم و فناوری روز در احیای موقوفات

نشست ستاد احیاء، عمران و آبادانی موقوفات استان البرز با حضور نماینده ولی‌فقیه و ریاست سازمان اوقاف و جمعی از مسئولان و کارشناسان یکشنبه ۲۹ اردیبهشت در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز برگزار شد.

معاون استاندار البرز:حقوق معلولان برای حضور دراجتماع تامین شود

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارالبرز با تاکید براینکه حقوق معلولان از چشم قانون گذارمغفول نمانده، گفت: با اجرای طرح های مناسب سازی معابر باید حقوق معلولان برای حضور در اجتماع تامین شود.

رونق تولید با جدیت در البرز دنبال می شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: برای تحقق اهداف شعار سال طبق منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت تدبیر و امید با جدیت رونق تولید را دنبال می کنیم.

آغاز فاز دوم گازرسانی به بخش آسارا با حضور استاندار البرز

فاز دوم گازرسانی به روستا‌های بخش آسارا، عصر امروز با حضور استاندار البرز و جمعی از مسئولان و مردم آغاز شد.

پروژه تعریض لاین‌جنوبی آزادراه تهران- کرج محدوده گرمدره به اتمام رسید

با دستور استاندار البرز، کمتر از 6 ماه، طرح تعریض آزادراه تهران کرج قزوین برای گره گشایی از ترافیک سنگین این محور ملی در 4 فاز آغاز شده و اکنون تعریض لاین جنوبی گرمدره به پایان رسیده است.]]>

98کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و کرمان کشف شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان، 98 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در یک عملیات مشترک با پلیس استان کرمان کشف شد.

دیدار استاندار البرز با دارنده مدال نقره مسابقات جهانی تکواندو

نماینده عالی دولت در استان البرز در دیدار با مهلا مومن زاده دارنده عنوان دوم مسابقات جهانی تکواندو این افتخار بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور تبریک گفت.

روابط عمومی باید اعتماد مردم را به عملکرد دستگاه جلب کند

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: روابط عمومی ها باید با ارائه اطلاعات درست، منطقی و به موقع در چارچوب منافع و مصالح ملی موجبات اعتماد و اطمینان مردم را به عملکرد سازمان، نهاد و دستگاه مربوطه جلب کنند و البته در بیان مطالب اغراق نکنند.