آماده بهره گیری از سربازان متخصص در تولیدات دریایی هستیم

رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: آماده هستیم نیروهای وظیفه‌ای که به این سازمان تخصیص داده می‌شود را با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند بکار گیریم.مطالب مرتبط

کشورهای اروپایی در حسرت نیروی کار ایرانی

یک کارشناس بازار کار معتقد است با تزریق پول به بازار شغل ایجاد نمی‌شود و در شرایطی که بسیاری از کشورها به شدت نیازمند نیروی انسانی هستند، باید شرایط بهره‌گیری و اعزام نیروهای کار ماهر و متخصص خود را فراهم کنیم.

برای دیدار با العین آماده هستیم/ خاطرات خوبی از این باشگاه دارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای بازی با العین در لیگ قهرمانان آسیا آماده هستیم.

رفع مشکلات داخلی بستگی به استفاده از ظرفیت ها دارد

یزد - ایرنا - معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در جامعه بستگی به حفظ و تداوم روحیه انقلابی، مدیریت جهادی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها، تکیه به جوانان مومن و متخصص و تلاش مضاعف مردم و مسئولان دارد.

رفع مشکلات داخلی بستگی به استفاده از ظرفیت ها دارد

یزد - ایرنا - معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در جامعه بستگی به حفظ و تداوم روحیه انقلابی، مدیریت جهادی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها، تکیه به جوانان مومن و متخصص و تلاش مضاعف مردم و مسئولان دارد.

بهره گیری از ظرفیت ماه رمضان برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد

استاندار خراسان جنوبی در دیدار اعضای ستاد دیه استان گفت: باید با بهره گیری ازظرفیت ماه رمضان و کار تبلیغی درست ، کمک به زندانیان جرائم غیرعمد را ترویج كرد.

توسعه مازندران نیازمند همدلی و بهره گیری از ظرفیت ها است

بابل - استاندار مازندران گفت: با همدلی، وحدت و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری، شیلات و کشاورزی برای توسعه استان تلاش کنیم.

تولید پویانمایی "هبوط" با بهره گیری از آیات قرآن در سمنان

پویانمایی "هبوط" با هدف ترویج مفاهیم قرآنی از طریق بهره گیری از زبان هنر در سمنان  تولید شد.

ادامه چالش‌های نیروی دریایی و کسبه بازار کوهک

به گفته سخنگوی کسبه بازار سنگ کوهک؛ به‌رغم توافقات پیشین با بنیاد مستضعفان و نیروی دریایی ارتش مبنی بر اینکه ابتدا زمینی در اختیار کسبه بازار کوهک قرار داده شود تا پس از تبدیل آن به محل کسب، بازار سنگ کوهک ترک شود، اما سربازان نداجا دوباره به اینجا آمدند

بهره گیری از ظرفیت های تالاب میقان برای توسعه گردشگری مدنظر است

اراک- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: بهره گیری از ظرفیت های اکولوژیکی زیستگاه طبیعی تالاب میقان برای توسعه گردشگری این منطقه در دستور کار قرار دارد.

ضرورت رفع سوء مدیریت ها و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر ضرورت رفع سوء مدیریت در امور و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود کشور تاکید کرد.

ملخ‌های صحرایی به مزارع کشاورزی کرمان خسارتی وارد نکرده‌اند/در تهیه سم با مشکل روبرو هستیم

ملخ دریایی که مضرترین انواع ملخ‌هاست اصولاً بومی ایران نبوده و در کشورهای دیگر به نام ملخ بیابانی نامیده می‌شود و چون معمولاً از روی خلیج فارس پرواز کرده و خود را به ایران می‌رساند بدین جهت در ایران به آن ملخ دریایی می‌گویند.

راه‌اندازی موزه با هدف بهره‌گیری از سنت و دستاوردهای گذشته

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه ثبت آثار نشان دهنده تجربه تاریخی است که آینده از مسیر گذشته می‌گذرد، هدف از راه‌اندازی موزه‌هایی که امسال ایجاد می‌شوند را برای بهره‌گیری از سنت و دستاوردهای گذشته عنوان کرد.

مستند «چشم‌ها و دست‌ها» آماده نمایش می‌شود

مستند «چشم‌ها و دست‌ها» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «پناه‌برخدا رضایی» در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است و به زودی آماده نمایش می‌شود.

6 اسکله شناور دریایی در قشم ساخته شد

قشم - ایرنا - مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 6 فروند اسکله شناور دریایی به ارزش 36 میلیارد ریال در مدت زمان هشت ماه در این جزیره ساخته شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای برگزاری باشکوه کنگره شهدا

بندرعباس - سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای برگزاری باشکوه کنگره شهدای هرمزگان تاکید کرد.

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز برای اردبیل هستیم

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم.

به تمرکز قدرت و تصمیم گیری نیازمندیم/ همه باید متحد و همنوا باشیم

روحانی با بیان اینکه در شرایط کنونی نیازمند تمرکز قدرت و تصمیم گیری هستیم، گفت: همه مسوولان درباره ایستادگی در برابر آمریکا و تحریم ها اتفاق نظر دارند.

بهره گیری از نخبگان در مسیر توسعه چهارمحال و بختیاری ضروری است

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: بهره گیری از نخبگان و جوانان با استعداد در مسیر توسعه چهارمحال و بختیاری ضروری است.

۸۵ درصد از جمعیت روستایی کشور از نعمت گاز بهره مند می شوند

ارومیه – معاون وزیر نفت گفت: در صدد هستیم تا پایان سال ۱۳۹۹ جمعیت روستاهای بهره مند از گاز را به ۸۵ درصد برسانیم.

حقوق سربازان بیشتر شد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از افزایش حقوق سربازان خبر داد.