آغاز جمع آوری پل گیشا در چند روز آینده/ زیرگذر تا پایان سال بهره برداری می‌شود
مطالب مرتبط

خداحافظ "پل گیشا"

بیش از ۴۰ سال است که از عمر پل گیشا یا همان نصر می‌گذرد، با اینکه در این سال‌ها تلاش کردند که حفظش کنند، اما حالا در آزمایشات بهسازی لرزه‌ای رد شده و باید با پل گیشا خداحافظی کنیم.

بهره‌برداری از فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی در 100 روز آینده

معاون فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: اعتباری که برای مجموعه جلوخان آرامگاه فردوسی تا به امروز صرف شده نزدیک به 10 میلیارد تومان است و امیدواریم بتوانیم فاز بعدی این پروژه که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد را در زمان تعیین شده یعنی 100 روز به بهره‌برداری بر

امکان بهره‌برداری از "دانشکده سه‌گوش اهواز" تا یک سال آینده

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان با بیان اینکه اگر همه دستگاه‌ها وظایف خود را به موقع انجام دهند، در کمتر از یک سال آینده امکان بهره‌برداری از ساختمان دانشکده ادبیات سابق (سه‌گوش) وجود دارد، گفت: این ساختمان قرار است با کاربری موزه با اولویت ارائه

بهره برداری از تمامی واحدهای مسکن مهر تا پایان سال

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: تمامی واحدهای مسکن مهر تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از سیلوی ۱۰۰ هزارتنی گرمسار تا پایان خرداد

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت :  سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار تا پایان خرداد ماه امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد. 

طرح انتقال آب ارس به تبریز طی ۳ سال آینده به بهره برداری می‌رسد

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت ۳۰ درصدی طرح انتقال آب ارس به تبریز گفت: طرح انتقال آب ارس به تبریز طی ۳ سال آینده به صورت کامل به بهره برداری می‌رسد.

بیمارستان 530 تختخوابی بندرعباس پیش از پایان سال تکمیل شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر در جهت تسریع در بهره برداری از طرح های درمانی استان، گفت: یکی از این طرح ها ، بیمارستان 530 تختخوابی بندرعباس است که باید پیش از پایان سال تکمیل، تجهیز و با نیروی انسانی مشخص آماده بهره برداری

نیروگاه برق هزار مگاواتی پیشوا تا پایان سال بهره‌برداری می شود

تهران- ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

آغاز عملیات آبگیری و بهره‌برداری از سد مخزنی کرم آباد پلدشت با حضور روحانی

عملیات آبگیری و بهره‌برداری از سد مخرنی و شبکه آبیاری و زهکشی کرم آباد در شهرستان پلدشت به عنوان یکی از طرح‌های عظیم توسعه منابع آب و خاک وزارت نیرو در شمال غرب کشور با دستور رئیس جمهور آغاز شد.]]>

بهره‌برداری از فاز اول باز پیرائی جلو خان آرامگاه فردوسی

شهردار مشهد گفت: بهره‌برداری از فاز اول باز پیرائی جلو خان آرامگاه فردوسی نوید دهنده اقدامات دیگری است که در آینده انجام خواهد شد .]]>

بهره‌برداری از قطعات سه و چهار آزادراه کنارگذر جنوبی تهران

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قطعات چهار و سه پروژه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران، تا پایان پاییز سال جاری و قطعات یک و دو تا پایان سال، تکمیل و آماده بهره‌برداری می‌شوند.

تهران| فاز نخست نیروگاه برق 1000 مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق 1000 مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

برق رسانی سه روستای شهرستان بیجار به بهره برداری رسید

سنندج - ایرنا - بهره برداری طرح های برق رسانی به سه روستای شهرستان بیجار با هفت میلیارد و 43 هزار ریال سرمایه گذاری آغاز شد.

2 پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه پروژه ایمن‌سازی نقطه حادثه‌خیز پل قلعه‌چی در محور توره_بروجرد یک‌ماه آینده تمام می‌شود گفت: 2 پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداری از ۱۴ طرح در پایتخت

۱۴ طرح عمرانی، فرهنگی و ترافیکی در منطقه ۹ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسید

بهره‌برداری همزمان از 368 طرح کشاورزی‌‌ با دستور رئیس جمهور

عصر امروز با دستور رئیس جمهور بهره برداری همزمان از 368 پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی آذربایجان غربی آغاز شد.

بهره‌برداری از پروژه هشت بهشت تا ۱۸ ماه آینده/حل مشکل جایگاه‌های سوخت بروجرد

۱۱۸ پروژه مخابراتی در استان یزد بهره برداری می‌شود

یزد- سرپرست مخابرات استان یزد از بهره برداری ۱۱۸ پروژه در استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در هفته ارتباطات به بهره برداری می‌رسد.

بهره برداری از 13 طرح مخابراتی در مهریز

رئیس اداره مخابرات مهریز: برای اجرا و بهره برداری این طرح ها 21 میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

بهره برداری از 27 طرح در سفر روحانی به استان

در سفر رئیس جمهور به استان 27 طرح بزرگ با اعتبار 4 هزار و 465 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که مهمترین آنها افتتاح سدکرم آباد پلدشت است.