کواکبیان: مردم ایران به هر گونه تجاوز بیگانگان پاسخ پشیمان کننده‌ای خواهند داد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به مثلث نابخرد ترامپ، پمپئو و بولتون تذکر می‌دهم که با ایجاد رعب و وحشت نمی‌توانید مردم مقاوم ایران را وادار به تسلیم کنید.مطالب مرتبط

کواکبیان: مردم ایران به هر گونه تجاوز بیگانگان پاسخ پشیمان کننده‌ای خواهند داد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به مثلث نابخرد ترامپ، پمپئو و بولتون تذکر می‌دهم که با ایجاد رعب و وحشت نمی‌توانید مردم مقاوم ایران را وادار به تسلیم کنید.

ملت ایران به تجاوز بیگانگان پاسخ پشیمان کننده‌ای خواهد داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ملت صلح دوست ایران هرگز به دنبال جنگ نیست اما به هر گونه تجاوز بیگانگان پاسخ پشیمان کننده‌ای خواهد داد.

کواکبیان: ملت ایران به هرگونه تجاوز بیگانگان پاسخ پشیمان‌کننده‌ای خواهد داد

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: پاسخ ایران به تحرکات دشمن پشیمان کننده است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به تحرکات و تهدیدات دشمن سخت و پشیمان کننده خواهد بود.

دشمن مرتکب خطایی شود، پاسخی پشیمان کننده می‌دهیم

فرمانده کل ارتش ارتقای هوشیاری و آمادگی یگانهای ارتش را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و گفت: چنانچه دشمن مرتکب خطای محاسباتی و راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده‌ای دریافت خواهد کرد.

صادقی: ملت ایران هر دشمنی که خیال خام تجاوز در سر بپروراند را پشیمان می‌سازد

اگر دشمن مرتکب خطای محاسباتی و راهبردی شود، پاسخ پشیمان‌کننده‌ای دریافت خواهد کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در قرارگاه راهبردی ذوالفقار گفت: در شرایط کنونی حفظ و ارتقاء هوشیاری و آمادگی یگان‌های ارتش ضرورتی اجتناب ناپذیر بوده و در مقابل تهدیدات دشمن بازدارنده است.]]>

کواکبیان: آمریکا نمی تواند مردم ایران را وادار به تسلیم کند

تهران-ایرنا-نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به مثلث نابخرد ترامپ، پمپئو و بولتون می گویم شما با ایجاد رعب و وحشت نمی توانید مردم مقاوم ایران را که در طول چهل سال آبدیده تر شده اند، وادار به تسلیم کنید.

جلوگیری از تجاوز به حریم رودخانه‌ها راهی برای مقابله با سیل

یک استاد دانشگاه گفت: تجاوز به حریم و بستر رودخانه‌ها در همه جای ایران دیده می‌شود؛ یکی از آثار این تجاوز بروز سیلاب است.

پاسخ کوبنده‌ ایران مقابل هر گونه تهدید آمریکا و غرب

تنش زایی در روابط با همسایگان نه خواسته مسئولان و نه ملت ایران است

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که هر گونه تنش زایی در روابط ایران و همسایگان نه خواسته مسئولان و نه خواسته ملت شریف ایران است؛ گفت: عده ای با ناامن جلوه دادن خلیج فارس و رفت و آمد کشتی های نفتی می خواهند زمینه را برا

عضو شورای شهر اهواز:پاسخ های شهردار اهواز قانع کننده نبود

اهواز - ایرنا - یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: سه سوال از شهردار اهواز پرسیده شد اما پاسخ های ارایه شده قانع کننده نبود و این سئوالات به درستی جواب داده نشدند.

تاریخ ایران قبل از انقلاب برای مردم تبیین شود

تبریز – نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به تاریخ ایران قبل از انقلاب و سرگذشت رژیم سلطنتی وابسته به بیگانگان، مستبد و فاسد که از طریق کودتا به روی کارآمد، تاکید کرد.

دشمنان می خواهند اعتقاد ملت ایران را خدشه دار کنند

قم ـ ایرنا ـ استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز دشمنان به دنبال خدشه دارکردن ایمان و اعتقاد ملت ایران هستند و تمام تلاش خود را برای مایوس ساختن مردم از نظام اسلامی به کار گرفته اند، اما این خیال خام را به گور خواهند برد.

دسترنج کشاورز در جیب واسطه

نوسانات قیمت پیاز به گونه‌ای است که گاهی مصرف کننده و گاهی تولید کننده ضرر می‌کند در این میان سود در جیب واسطه هاست

پاسخ وزیر بهداشت به گلایه‌های مردم در خصوص بیمارستان‌های آموزش‌محور

وزیر بهداشت با بیان اینکه بحث تحول نظام آموزش پزشکی را دنبال می‌کنیم، گفت: اگر این برنامه به سرانجام برسد هم گلایه مردم از نوع ارائه خدمت توسط دانش‌آموختگان ما حل خواهد شد، هم دانش‌آموختگان ما مهارت‌هایی را خواهند آموخت که مورد نیاز است و هم استادان ما با

نشریه آمریکایی:سیاست ترامپ درباره ایران،جمهوری خواها را هم ناامید کرد

تهران- تارنمای نشریه آمریکایی هیل نوشت که سناتورهای جمهوری خواه ازسیاست «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا درقبال ایران ناامید شده و از او می خواهند به ابهام های آنها پاسخ دهند.

سنگینی اضافه بار کامیون‌های معدن ، بر دوش روستائیان

این اقدام رانندگان کامیون تجاوز آشکار به حقوق مردم و به خطر انداختن جان مردم است.

تهیه‌کننده «هزار راه نرفته» به حاشیه‌ها پاسخ می‌دهد

ناهید سادات شریفی، تهیه‌کننده برنامه هزار راه نرفته با حضور در برنامه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه پیرامون حواشی ایجاد شده در قسمت پنجم این برنامه توضیح خواهد داد.

مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات پاسخ دشمنان را می دهند

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: مشکلاتی در جامعه وجود دارد ولی مردم ما ثابت کرده اند که به کشور و نظام شان علاقه مندند و با مشارکت بالا در انتخابات پاسخ دشمنان را می دهند.