حزب سبز خواستار سفر وزیر خارجه آلمان به تهران شد

حزب سبز آلمان با تاکید بر اینکه برلین باید تلاش‌های بیشتری برای حفظ برجام انجام دهد با توجه به تشدید مناقشات بین آمریکا و ایران بر سر این مسئله خواستار سفر وزیر خارجه کشورش به تهران شد.مطالب مرتبط

حزب سبز خواستار سفر وزیر خارجه آلمان به تهران شد

حزب سبز آلمان با تاکید بر اینکه برلین باید تلاش‌های بیشتری برای حفظ برجام انجام دهد با توجه به تشدید مناقشات بین آمریکا و ایران بر سر این مسئله خواستار سفر وزیر خارجه کشورش به تهران شد.

هایکو ماس به ایران سفر کند

سخنگوی سیاست خارجی فراکسیون سبزها در پارلمان آلمان خواستار سفر وزیر خارجه آلمان به ایران شد.

درخواست حزب سبز آلمان از وزیر خارجه این کشور برای سفر به ایران

تهران – ایرنا – سخنگوی حزب سبز آلمان با اشاره به ضرورت حفظ توافق هسته ای ایران از سوی برلین بر دیدار وزیر خارجه این کشور با مقامات ایرانی و سفر به تهران تاکید کرد.

وزیرخارجه آلمان:برلین از ایجاد تنش در منطقه خاورمیانه نگران است

تهران - ایرنا - «هایکو ماس» وزیر امور خارجه آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که از فرصت دیدار با «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا استفاده کرده است تا بر نگرانی برلین از بابت تشدید تنش در منطقه خاورمیانه تاکید کند.

وزیر خارجه آلمان: اروپا از اجرای برجام حمایت می‌کند

وزیر خارجه آلمان بر این باور است که کشورهای اروپایی در اعتقاد خود مبنی بر لزوم حفظ توافق هسته‌ای با ایران و اجرای کامل این توافقنامه متحد هستند.

وزیر خارجه آلمان: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران جواب نمی دهد

تهران – ایران – وزیر خارجه آلمان موضع سخت آمریکا در قبال ایران را نادرست خواند و خاطرنشان کرد، اتحادیه اروپا بر خلاف ترامپ بر این عقیده است که استراتژی فشار حداکثری راه به جایی نخواهد برد.

اتحادیه اروپا خواستار توقف درگیری ها در شمال غرب سوریه شد

تهران-ایرنا- وزیران خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان روز دوشنبه ضمن ابراز نگرانی از تشدید درگیری ها در شمال غرب سوریه، خواستار توقف حملات نظامی در این منطقه شدند.

انتقاد پسر نتانیاهو از سیاست های آلمان در قبال تل آویو

تهران - ایرنا - پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی توییتری سیاست های «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان در قبال این رژیم را به باد انتقاد گرفت.

درخواست آلمان برای لغو تحریم‌ها علیه روسیه در شورای اروپایی

وزیر امور خارجه آلمان با توجه به اینکه بعد از بحران اوکراین حق رای روسیه در مجمع پارلمانی شورای اروپایی لغو شده است خواستار لغو این تحریم علیه مسکو و بازگشت کامل روسیه به شورای اروپایی شد.

تغییر لحن آلمان

وزیر امور خارجه آلمان : ترامپ نتوانسته است اتحاد کشورهای اروپایی را خدشه دار کند.

وزیر خارجه آلمان: اروپا گفتگو با ایران را ترجیح می‌دهد

وزیر خارجه آلمان در گفتگویی با انتقاد از رویکرد سرسختانه ترامپ در قبال ایران اظهار داشت که اروپا در شرایط کنونی گفتگو با ایران را نسبت به هر شیوه دیگری ترجیح می‌دهد.

القدس العربی: وزیر خارجه قطر به تهران آمد

یک روزنامه فرامنطقه‌ای مدعی شده که وزیر خارجه قطر طی دو روز گذشته سفری غیرمنتظره به تهران صورت داده است و با مقام‌های این کشور از جمله وزیر خارجه آن دیدار کرده است.

برنامه‌ای برای سفر «هایکو ماس» به ایران اعلام نشده است

عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان گفت: برنامه‌ای برای سفر وزیر خارجه آلمان به تهران متعاقب درخواست حزب سبز برای انجام چنین سفری اعلام نشده است.

بی‌اعتنائی وزرای خارجه اروپا به پمپئو خبرساز شد

وزیر خارجه آمریکا در سفر به بروکسل به دنبال دیدار با وزرای خارجه ۳ کشور انگلیس، آلمان و فرانسه و رایزنی درباره ایران و برجام بود که با کم محلی آن ها مواجه شد.

وزیرخارجه آلمان:اتحادیه اروپا به توافق هسته ای با ایران نیازدارد

تهران - ایرنا - هایکو ماس وزیر خارجه آلمان روز شنبه در مصاحبه با نشریه بیلد ، گفت : اتحادیه اروپا نیازمند ادامه توافق هسته ای با جمهوری اسلامی ایران است.

هایکو ماس: در دیدار با پمپئو، پایبندی‌مان به توافق هسته‌ای را شفاف ساختم

وزیر امور خارجه آلمان گفت که در دیدارش با مایک پمپئو با ابراز نگرانی از تحولات و تنش‌های منطقه‌ای، بر پایبندی آلمان به برجام تاکید کرده است.

وزارت خارجه آلمان: سیاست ترامپ در قبال ایران غیرقانونی است

معاون وزارت امور خارجه آلمان با غیرقانونی دانستن سیاست ترامپ در قبال ایران تاکید کرد که ما شرکت‌های آلمانی را برای انجام مبادلات تجاری با تهران تشویق می‌کنیم.

عراقچی: اجرای تعهدات1+4 ضروری است

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار مدیر سیاسی وزارت خارجه انگلیس بر ضرورت اجرای تعهدات 1+4 که در چهار بیانیه کمیسیون مشترک برجام بعد از خروج آمریکا آمده است، تاکید کرد و خواستار اقدام عملی از سوی اروپا به ویژه در دو حوزه نفت و بانک طی 60

حزب‌ سبزها: وزیر خارجه آلمان برای حفظ برجام به ایران برود

حزب سبز آلمان از تاخیر در روند اجرای اینستکس انتقاد کرد

تهران – ایرنا - عضو ایرانی‌تبار حزب سبز آلمان از وزارت امور خارجه این کشور به دلیل عدم اقدام جدی در رابطه با راه ‌اندازی ساز و کار حمایت از مبادلات تجاری اروپا با ایران (اینستکس) انتقاد کرد.