سامانه پایش سیاسی مهم‌ترین شاخص در ارزیابی مدیریت سیاسی در کشور است
مطالب مرتبط

ارتباط با رسانه ها در ارزیابی عملکرد مدیران لحاظ می شود

گناوه-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: بنا به تاکید و دستور استاندار بوشهر در ارزیابی عملکرد مدیران و مسئولان اجرایی این استان در کنار دیگر شاخصه ها ارتباط آنان با رسانه ها به عنوان یک شاخص مهم مدنظر قرار می گیرد.

افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب است

بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت : آگاهی بخشی در جامعه و افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب و تشکل های سیاسی می باشد و نیاز است با برنامه ریزی و تلاش دنبال گردد.

۴۱ هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفرهای رئیس جمهوری تخصیص یافت

قزوین- رئیس امور پایش ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: تاکنون ۴۱ هزار میلیارد تومان از اعتبارات مصوبات سفر رئیس جمهور به استانها تخصیص یافته است.

حزب برگزیت و تغییر در سپهر سیاسی بریتانیا

تقریباً تردیدی وجود ندارد که سپهر سیاسی بریتانیا در حال تغییر است و بازیگران جدیدی در حال ورود به بازی سیاسی هستند.

تولیدات ما در زمینه فلسفه سیاسی متوازن نبوده است

حجت الاسلام واعظی در نشست نقد کتاب «درآمدی بر فلسفه سیاسی اسلامی» گفت: پس از انقلاب اسلامی مطالعات سیاسی در جامعه ما اوج گرفت اما در زمینه فلسفه سیاسی تولیدات‌مان متوازن نبوده است.

410 هزار میلیارد ریال به طرح های سفر رییس جمهوری تخصیص یافت

قزوین – ایرنا - رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: رییس جمهوری در دولت یازدهم به 31 استان سفر کرده اند که تاکنون 410 هزار میلیارد ریال به طرح های مصوب و ابلاغ شده در سطح کشور تخصیص یافته است.

410 هزار میلیارد ریال به طرح های سفر رییس جمهوری تخصیص یافت

قزوین – ایرنا - رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: رییس جمهوری در دولت یازدهم به 31 استان سفر کرده اند که تاکنون 410 هزار میلیارد ریال به طرح های مصوب و ابلاغ شده در سطح کشور تخصیص یافته است.

احزاب اپوزسیون پاکستان در تدارک نبرد مشترک سیاسی علیه خان

اسلام آباد - ایرنا - احزاب مخالف سیاسی پاکستان که این روزها دولت «عمران خان» را به بی کفایتی برای مقابله با تورم، بهبود اوضاع معیشت کشور و همچنین وابستگی به وام خارجی متهم می کنند، قرار است به زودی جبهه مشترکی را برای نبرد سیاسی جدید علیه دولت تشکیل دهند.

مرکز پایش تصویری قم افتتاح شد

مدیرکل انتظامی استانداری قم از افتتاح مرکز پالایش تصویری کلانشهر قم خبر داد و گفت: خوشبختانه سیستم پایش تصویری که پیش‌ازاین در مرکز کنترل ترافیک ایجادشده بود، در حوزه معاونت سیاسی امنیتی، استانداری قم نیز ایجادشده و این مرکز امروز افتتاح شد.

کارگاه آشنایی با طرح پایش و سامانه پژوهشیار ویژه

شیراز- کارگاه آشنایی با طرح پایش و سامانه پژوهشیار ویژه معاونین پژوهشی، معاونین علمی و مدیران و کارشناسان مرتبط با امور پایان نامه‌های واحدها و مراکز فارس در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

زلزله سیاسی در اتریش ارکان کرسی صدراعظم جوان را هم به لرزه در می‌آورد

رسانه‌های آلمانی زبان از درخواست‌هایی از طرف احزاب و سیاستمدارن اتریشی برای کناره گیری صدر اعظم اتریش بعد از بحران سیاسی شکل گرفته در این کشور خبر می‌دهند.

تبیین جایگاه معاون سیاسی برای مردم آرامش سیاسی به دنبال دارد

آزادی های سیاسی در بحرین از بین رفته است

«علی الفایز» تاکید کرد که آزادی ها در بحرین به ویژه در زمینه آزادی های سیاسی مثل آزادی عقیده و بیان و تشکیل احزاب سیاسی به صورت تقریبا کامل از بین رفته است.

نامه رؤسای کنگره آمریکا به پمپئو درباره ارزیابی تهدیدهای ایران

رؤسای سه کمیته در مجلس نمایندگان ایالات متحده در نامه مشترکی به وزیر خارجه آمریکا خواستار توضیحات وی درباره احتمال سیاسی کاری در گزارش کنترل تسلیحاتی و ارزیابی آن از تهدیدهای ایران شدند.

کارشناس سیاسی: فشارهای آمریکا مانع اقتدار ایران نمی شود

شهرکرد - ایرنا -کارشناس مسائل سیاسی و استراتژیک گفت: ایران امروز به گونه ای اقتدار دارد که آمریکا نمی تواند با فشار سیاسی، روانی، اقتصادی و ضد فرهنگی این اقتدار را از ایران بگیرد.

فرماندار دیواندره: انتخابات مهمترین اتفاق سیاسی کشور است

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره از انتخابات به عنوان مهمترین اتفاق سیاسی کشور نام برد و گفت: حضور حداکثری مردم در این عرصه، پشتوانه خوبی برای نظام اسلامی است.

قرآن کریم مناسب‌ترین و نیرو بخش‌ترین غذای روح انسان است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش: قرآن کریم، برنامه رشد انسان است و مناسب‌ترین و نیروبخش‌ترین غذای روح انسان را دارد

ایجاد آرامش در حوزه سیاسی تنش ها و درگیری ها را می کاهد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدیرانی در حوزه اقتدار و قدرت سیاسی بتوانند آرامش و اطمینان خاطر را در مردم ایجاد کنند تضادهای منجر به درگیری سیاسی کاهش خواهد یافت.

عملکرد مدیران استان مرکزی در طرح «مفتاح‌الجنه» ارزیابی می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه داده‌های ثبت احوال درباره وقایع چهارگانه در دانشگاه‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند گفت: عملکرد مدیران استان مرکزی در طرح «مفتاح‌الجنه» ارزیابی می‌شود.

واکنش سیاسیون عراقی به انفجار در منطقه سبز

دفتر نخست‌وزیر عراق و برخی چهره‌های سیاسی در این کشور، به انفجار یک‌شنبه شب در منطقه سبز امنیتی بغداد، که با توجه به اوضاع کنونی منطقه مشکوک ارزیابی می‌شود، واکنش نشان دادند.