رسانه های آمریکایی؛ طبل هایی برای جنگ

نیویورک- ایرنا- اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و هیاهوی تندروهای کاخ سفید برای نسبت دادن آن به مساله ایران، موجی را در رسانه های مطرح ایالات متحده به راه انداخت که بدون ارائه ارزیابی های اطلاعاتی، تنها بر طبل جنگ می کوبند.مطالب مرتبط

رسانه های آمریکایی؛ طبل هایی برای جنگ

نیویورک- ایرنا- اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و هیاهوی تندروهای کاخ سفید برای نسبت دادن آن به مساله ایران، موجی را در رسانه های مطرح ایالات متحده به راه انداخت که بدون ارائه ارزیابی های اطلاعاتی، تنها بر طبل جنگ می کوبند.

ترامپ بازهم به رسانه های آمریکایی تاخت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی از رسانه های منتقد خود به دلیل نحوه پوشش اخبار انتقاد کرد و از این رسانه ها خواست دستاوردهای دولتش را به درستی به مردم منتقل کنند.

تارنمای آمریکایی: انعکاس ادعاهای بولتون علیه ایران شرم آور بود

تهران - ایرنا - تارنمای آمریکایی لوبلاگ ؛ اقدام رسانه های آمریکایی در پوشش دادن ادعاهای «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا درباره به اصطلاح تهدیدهای ایران را شرم آورخواند و نوشت: این اقدام رسانه های (عمدتا طرفدار دولت آمریکا) یادآور روزهای قبل از آغاز جن

ترامپ رسانه های آمریکایی را به مزخرف گویی متهم کرد

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گزارش برخی رسانه های آمریکایی در خصوص اختلاف نظر در درون کاخ سفید بخصوص درباره ایران را به تندی رد کرد و این گزارش ها را 'مزخرف گویی' خواند.

رسانه آمریکایی: ایران در شرایط باج‌خواهی یا زور مذاکره نمی‌کند

یک رسانه آمریکایی به نقل از کارشناسان بین‌المللی به این نتیجه رسیده است که ایران در شرایط باج‌خواهی یا زور مذاکره نمی‌کند.

«چالش هزاره ۲۰۰۲» و مرگ ۲۰ هزار آمریکایی در روز اول جنگ با ایران

این روزها که برخی از بوق‌های رسانه‌ای ایالات متحده، دم از جنگ می‌زنند، بد نیست نگاهی بیندازیم به آخرین رویارویی ارتش دو کشور که به مرگ ۲۰ هزار آمریکایی در یک روز انجامید!

مقام سابق آمریکایی: رسانه‌ها فریب نخورند و به ابزاری برای کوبیدن طبل جنگ با ایران تبدیل نشوند

افزایش حمایت آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ

بر اساس نتایج نظرسنجی اخیر، تعداد آمریکایی‌هایی که خواهان استیضاح دونالد ترامپ هستند به ۴۵ درصد رسیده است.

قبلا با کنگره گفتگو کرده ایم/ آمریکا اطلاعاتش را به اشتراک بگذارد

نماینده ایران در سازمان ملل در گفتگو با یک رسانه آمریکایی عنوان داشت که اگر آمریکایی‌ها اطلاعات موثقی در اختیار دارند چرا به افکار عمومی مردم خود و جهان ارائه نمی‌دهند.

گام‌دوم‌، گام رسانه‌هاست/خلاقیت،مرجعیت را به رسانه ها برمی گرداند

حاضران در نشست خبرگزاری‌ها و مطبوعات در گام دوم انقلاب، بر ضرورت داشتن نگاه خلاقانه در رسانه‌ها برای بازگرداندن مرجعیت به رسانه‌های داخلی تاکید کردند.

نشریه آمریکایی از انتشار اخبار دروغین علیه ایران خبر داد

تهران- ایرنا- یک مجله آمریکایی امروز سه شنبه نوشت، هر مطلب و سخنی که از طرف رسانه‌های آمریکا علیه ایران منتشر می‌شود باید در آن شک و تردید کرد زیرا این نوع از اخبارها از صحت واقعی برخوردار نیستند.

حمله به الفجیره و یک اظهار نظر مرموز؛ هدف از متهم کردن ایران

سخنان یک مقام آمریکایی ناشناس در خصوص حادثه روز یکشنبه بندر الفجیره موجب شده تا رسانه های آمریکایی و صهیونیستی برداشت های مورد نظر خود را استخراج و همگی ایران را مقصر اصلی آن معرفی کنند.

واکنش ظریف به تازه‌ترین ادعای ترامپ درباره ایران

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر سر در گم شدن ایران به دلیل شایعات رسانه‌های آمریکایی اعلام کرد تناقض در صحبت‌های آمریکایی‌ها به‌خوبی نشان می‌دهد که چه کسی نمی‌داند چه باید بکند.

ادعای «پولیتیکو» درباره گفتگوی تلفنی ظریف و سناتور آمریکایی

یک رسانه آمریکایی مدعی است بر روی صفحه موبایل یکی از سناتورهای بانفوذ حزب دموکرات، تصویر صفحه تماس وزیر خارجه ایران رؤیت شده که می‌تواند حاکی از گفتگوی تلفنی آنها باشد.

انتقاد شدید ترامپ از رسانه‌های آمریکایی به سبب دروغ‌پردازی درباره ایران

رئیس‌جمهور آمریکا از رسانه‌های این کشور به سبب دروغ‌پردازی و انتشار اخبار جعلی در مورد ایران انتقاد کرد.

رسانه آمریکایی خبر داد: ترس تل‌آویو از تبعات درگیری آمریکا و ایران

گزارش افشاگرانه رسانه آمریکایی از فساد جنسی در حاشیه جشنواره کن

«معامله قرن»... 3 سال افشاگری‌های ضد و نقیض برای نبض‌سنجی اعراب!

رسانه‌های آمریکایی و رژیم صهیونیستی همچنان بندهایی از طرح موسوم به «معامله قرن»، که واشنگتن آن را برای سازش میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی تدوین کرده است، منتشر می‌کنند.

مسئول سابق پرونده ایران در پنتاگون: رسانه‌ها از بزرگنمایی ادعای جنگ دست بردارند، خبری نیست

یک مقام پیشین وزارت دفاع آمریکا اذعان کرد که درباره دلیل استقرار ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس بزرگنمایی شده است و رسانه‌ها باید از بزرگ‌نمایی درباره احتمال جنگ با ایران دست بردارند.

لزوم ا­فزایش ساخت برنامه‌هایی با موضوع ایثار اجتماعی

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید: باید در زمینه ترویج ایثار اجتماعی و ازخودگذشتگی در زندگی روزمره کار‌های بیشتری صورت پذیرد و در این مسیر نقش رسانه‌ها با تولید برنامه‌هایی با این محور بسیار پررنگ است