ورود 10 تروریست به اسلام‌آباد؛ اعلام وضعیت فوق‌العاده در پایتخت
مطالب مرتبط

ورود 10 تروریست به اسلام‌آباد؛ اعلام وضعیت فوق‌العاده در پایتخت

حمله تروریست ها به یک هتل در ایالت بلوچستان پاکستان

اسلام آباد - ایرنا- پلیس پاکستان روز شنبه اعلام کرد: سه مهاجم تروریست به هتل پنج ستاره 'پی سی' در شهر بندری «گوادر» واقع در ایالت بلوچستان حمله کردند.

یک هیات ایرانی برای بررسی طرح خط لوله گاز به اسلام آباد سفر می کند

اسلام آباد- ایرنا -مدیرعامل شرکت ملی گاز پاکستان اعلام کرد یک هیات کارشناسی از ایران قرار است برای رایزنی درباره طرح خط لوله گاز ماه جاری به «اسلام آباد» سفر کند.

اعلام وضعیت فوق‌العاده در وزارت خارجه بریتانیا به دلیل شرایط پر تنش در خاورمیانه

وزارت امور خارجه بریتانیا در راستای افزایش تنش‌ها در خاورمیانه وضعیت فوق‌العاده اعلام کرد.]]>

اسلام آباد حامی ماجراجویی نظامی علیه تهران نخواهد بود

اسلام آباد - ایرنا - شماری از اندیشمندان و سیاستمداران برجسته پاکستان با تاکید بر اهمیت روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران، اعلام کردند: اسلام آباد هرگز حامی هرگونه ماجراجویی نظامی در منطقه به ویژه تحرکات نظامی علیه تهران نخواهد بود.

اعلام وضع فوق العاده در پایتخت پاکستان

نظامیان پاکستان 9 تروریست را در ایالت بلوچستان کشتند

اسلام آباد - ایرنا -نیروهای امنیتی پاکستان در «ایالت بلوچستان» این کشور و در جریان عملیات نظامی 9 تروریست را کشتند.

همگرایی تهران-اسلام آباد کلید غلبه بر چالش های منطقه ای است

اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان همکاری و تعاملات نزدیک میان دو کشور را اجتناب ناپذیر دانست و تاکید کرد: همگرایی تهران و اسلام آباد عنصر کلیدی برای غلبه بر چالش های منطقه ای است.

ناسیونالیست‌ها ورود اسلام را حمله اعراب تعبیر می‌کنند

آیت‌الله سبحانی با اشاره به آثار حضور اسلام در ایران و با انتقاد از ناسیونالیست‌ها بیان کرد: ناسیونالیست‌ها ورود اسلام به ایران را حمله اعراب تعبیر می‌کنند، در حالی که اسلام مردم را از خواری نجات داد.

نفر دوم گروه جماعت الدعوه در پاکستان بازداشت شد

اسلام آباد - ایرنا - نفر دوم گروه «جماعت الدعوه» در پاکستان که فعالیت آن غیر قانونی اعلام شده است، به جرم تشویش اذهان عمومی و انتقاد به همکاری دولت اسلام آباد با گروه ویژه اقدام مالی (FATF)، بازداشت شد.

روزنامه پاکستانی: ایران بیشتر از آمریکا پشتیبان اسلام آباد است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی با توصیه به دولت اسلام آباد مبنی بر اینکه نباید نسبت به اقدامات آمریکا در منطقه سیاست بی طرف داشته باشد، نوشت: ایران در مقایسه با آمریکا همواره پشتیبان و حامی پاکستان بوده و ما نباید نسبت به اوضاع فعلی منطقه بی تفاوت

کارشناس هسته ای پاکستان: آمریکا مقصر وضعیت فعلی برجام است

اسلام آباد - ایرنا - کارشناس عدم اشاعه هسته ای و استادیار دانشگاه نیروی دریایی پاکستان با بیان اینکه رفتار آمریکایی ها توافق هسته ای ( برجام ) را در وضعیت شکننده ای قرار داد ، افزود: واشنگتن مقصر وضعیت فعلی برجام است.

رعد و برق جان جوان اسلام آبادی را گرفت

رئیس فوریت‌های پزشکی اسلام ابادغرب گفت: عصر امروز یک جوان اسلام آبادی در روستای حسن آباد بر اثر اصابت رعد و برق جان خود را از دست داد.

آیت‌الله سبحانی: «دین اسلام» انسان را از ذلت بت‌پرستی نجات داد

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دین اسلام انسان را از ذلت بت‌پرستی نجات داد گفت: در ایران افرادی به دیگر ادیان الهی اهمیت می‌دهند و زرتشت را ترویج می‌کنند و ورود اسلام به ایران را حمله عرب تعبیر می‌کنند در حالی اسلام مردم را از خواری نجات داد.

ترامپ حالت فوق‌العاده علیه دولت سوریه را تمدید کرد

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه اقدامات یکجانبه و ناقض قوانین بین‌المللی، وضعیت فوق‌العاده علیه سوریه را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

یک بام و دو هوای پاکستان در قبال طرح خط لوله گاز ایران

اسلام آباد - ایرنا - تنها چند روز پس از ابلاغ دستور العمل «عمران خان» نخست وزیر پاکستان به مقامات این کشور برای یافتن راهکار موثر جهت پیشبرد طرح خط لوله انتقال گاز از ایران، اکنون زمزمه هایی مبنی بر عقب نشینی مجدد اسلام آباد از این طرح بزرگ انرژی به بهانه

فرماندار اسلام‌آباد غرب تعیین شد

کرمانشاه_استاندار کرمانشاه از تعیین فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد.

تحلیلگر پاکستانی: اسلام‌آباد نمی‌تواند به طالبان دستور جنگ و یا پذیرش صلح بدهد

اگرچه گفته می‌شود اسلام‌آباد نفوذ نسبی بر طالبان دارد اما در واقع این کشور تاکنون موفق نشده از نشست صلح در خاک خود میزبانی کند و برخلاف باور عمومی در افغانستان و آمریکا، پاکستان نمی‌تواند به طالبان دستور جنگ و یا پذیرش صلح بدهد.

پاکستان تا مرداد باید تکلیف قرارداد واردات گاز ایران را تعیین کند

رئیس شرکت انرژی پاکستان با اشاره به توانایی ایران برای به دادگاه کشاندن اسلام آباد به خاطر نقض قرارداد واردات گاز گفت اسلام آباد تا ماه اوت(مرداد) فرصت دارد پاسخی قانونی به ایران بدهد و موضوع را از طریق مذاکره حل کند.

لغو توافق راه اندازی میدان تیر در سفارت آمریکا در اسلام آباد

پس از اعتراضات شدید اعضای مجلس و سنای پاکستان به راه اندازی میدان تیر در سفارت آمریکا در اسلام آباد، دولت پاکستان این توافق را لغو کرد.