ممنوعیت فعالیت سازمان‌های وابسته به «جیش محمد» در پاکستان
مطالب مرتبط

ممنوعیت فعالیت سازمان‌های وابسته به «جیش محمد» در پاکستان

پاکستان با تروریستی خواندن 11 تشکل، فعالیت آنها را ممنوع کرد

تهران - ایرنا - به دنبال تصویب قطعنامه اخیر سازمان ملل برای قرار دادن نام «مسعود اظهر» در فهرست تروریست‌ها، دولت پاکستان 11 موسسه و تشکل را تروریستی خواند و فعالیت های آنها را ممنوع اعلام کرد.

آینده کشور وابسته به فعالیت دستگاه قضا است

اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان اردبیل آینده و حیثیت کشور را وابسته به نحوه فعالیت دستگاه قضایی است و انتظار می‌رود این حوزه به بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات فعلی جامعه به صورت جدی ورود کند.

ممنوع شدن فعالیت 11 سازمان و گروه در پاکستان

آسمان پاکستان روی هواپیما‌های هندی مسدود ماند

پاکستان ممنوعیت پرواز هواپیماهای هندی در آسمان خود را تمدید کرد.]]>

تلاش پاکستان برای خروج از لیست خاکستری FATF و تشدید فشار بر جماعت الدعوه و جیش محمد

دولت پاکستان در ادامه تلاش‌ها برای خورج از لیست خاکستری اف‌ای‌تی‌اف تمام گروه‌ها و افرادی که از جماعت الدعوه و جیش محمد حمایت مالی می‌کنند را در لیست سیاه قرار داد.

کشته شدن 6 غیرنظامی توسط نیروهای وابسته به سازمان سیا در شرق افغانستان

منابع خبری اعلام کردند که نیروهای وابسته به سازمان سیای آمریکا در ولایت ننگرهار در شرق افغانستان در جریان عملیات شبانه 6 غیرنظمی را کشته و دو تن دیگر را زخمی کرده است.

داغ‌شدن بحث ممنوعیت روسری در مدارس آلمان

دو روز پس از ممنوعیت استفاده از روسری در دبستان‌های ابتدایی اتریش، در آلمان نیز بحث بر سر اقدام مشابهی داغ شده است. نماینده امور مهاجران دولت خواهان ممنوعیت است و برخی سیاستمداران با آن مخالف‌اند.

برخورد اروپایی با حیوانات خانگی/ ممنوعیت سگ‌گردانی چه شد؟

دستور ممنوعیت سگ گردانی چندماهی است که صادر شده و تاکنون نیز به درستی اجرا نشده است. به نظر میرسد با قبل از اعلام ممنوعیت یکباره؛ نیازمند بستر سازی و وضع قوانین برای نگهداری از حیوانات هستیم

ممنوعیت فعالیت بساط‌فروشان خیابان انقلاب آنها را نگران کرده است/ سرگردانی در پیاده‌روهایی که زمانی رونق داشتند

بساط‌فروشان بخش‌هایی از خیایان انقلاب، این روزها در پیاده‌روهای اطراف، سرگردان هستند. وضع ممنوعیت بر بساط کردن، آنها را بیش از پیش نگران آینده کرده است. ]]>

سازمان ملی هواپیمایی پاکستان به نیروی هوایی ارتش واگذار شد

دولت پاکستان با اعلام اینکه خسارت‌های سازمان هواپیمایی کشور طی سال‌های اخیر رو به افزایش بود، مدیریت این مجموعه را به نیروی هوایی ارتش سپرد.

تظاھرات ضد آمریکایی و اسرائیلی در پاکستان

سازمان دانشجویان امامیه پاکستان، با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور، نفرت و انزجار خود را از اقدامات استعمارگرایانه آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

3 نفر در رودخانه زاینده رود غرق‌ شدند؛ ممنوعیت فعالیت‌ رفتینگ‌ در شهرستان سامان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سامان گفت: تا اطلاع ثانوی فعالیت گروه رفتینگ‌ در رودخانه زاینده‌رود ممنوع است‌.

رد دلایل رئیس حزب نواز توسط سازمان بازرسی پاکستان و افزایش احتمال مجازات شهباز شریف

سازمان بازرسی پاکستان با رد دلایل اعلام شده توسط شهباز در یک پرونده فساد اقتصادی خواستار مجازات او شد.

شاه محمود قریشی: سازمان‌های اطلاعاتی بیگانه از تروریست‌ها در پاکستان حمایت می‌کنند

وزیر خارجه پاکستان با اشاره به حمله تروریستی به هتلی در گوادر گفت: سازمان‌های اطلاعاتی بیگانه از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

توقف فعالیت مرکز آموزش نظامی سفارت آمریکا در پاکستان

بازدید فرمانده کل ارتش پاکستان از خط مرزی افغانستان

سازمان روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد: ژنرال قمر جاوید باجوا فرمانده کل ارتش پاکستان از خط مرزی افغانستان بازدید کرد.

جولان چارتری‌ها در حمل‌ونقل هوایی/ دلیل عدم برخورد سازمان هواپیمایی مشخص نیست

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که مشخص نیست چرا سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت شرکت‌های چارتری را کاملا متوقف نمی کند، گفت:فعالیت دوباره چارتری‌ها واقعا عجیب است و مشخص نیست چه کسانی حامی تداوم فعالیت این شرکت‌ها هستند.

اهواز - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: دفتر برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل متحد، در هفته های آینده 10 هزار بسته غذایی میان سیل زدگان استان خوزستان توزیع می کند.

نفر دوم گروه جماعت الدعوه در پاکستان بازداشت شد

اسلام آباد - ایرنا - نفر دوم گروه «جماعت الدعوه» در پاکستان که فعالیت آن غیر قانونی اعلام شده است، به جرم تشویش اذهان عمومی و انتقاد به همکاری دولت اسلام آباد با گروه ویژه اقدام مالی (FATF)، بازداشت شد.