هشدار! ملخ ها به گلستان و اردبیل رسیدند

استان ها - ایرنا - بارندگی های مناسب چند ماه گذشته پس از سال ها خشکسالی ایران و برخی کشورهای همسایه هم با خود نعمت آورد و هم نغمت و سختی، سیل و هجوم ملخ های صحرایی از جمله پیامدهای منفی بارش ها در ایران بود که زیان های بسیاری بر جا گذاشت.مطالب مرتبط

هشدار! ملخ ها به گلستان و اردبیل رسیدند

استان ها - ایرنا - بارندگی های مناسب چند ماه گذشته پس از سال ها خشکسالی ایران و برخی کشورهای همسایه هم با خود نعمت آورد و هم نغمت و سختی، سیل و هجوم ملخ های صحرایی از جمله پیامدهای منفی بارش ها در ایران بود که زیان های بسیاری بر جا گذاشت.

شرکت های خصوصی سازی شده در استان اردبیل دارای مشکل است

اردبیل- ایرنا- رییس کل دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: هر سه شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل، کشت و صنعت مغان و سیلوی شهر اردبیل که در اجرای اصل 44 به بخش خصوصی واگذار شده، دارای مشکل هستند.

2 انبار کالای احتکاری در اردبیل کشف شد

اردبیل - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بازرسان این سازمان 2 انبار کالای اساسی احتکار شده در شهرستان های اردبیل و نمین را کشف کردند.

مجتمع کارگاهی و نمایشگاهی فرش دستبافت اردبیل راه‌اندازی می‌شود

اردبیل - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: با رفع مشکلات و موانع، مجتمع کارگاهی و نمایشگاه دائمی فرش دست بافت اردبیل توسط بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود.

نمایشگاه دایمی فرش دستبافت اردبیل راه اندازی می شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: نمایشگاه دایمی فرش دستبافت اردبیل توسط بخش خصوصی راه اندازی می شود.

۴ صهیونیست به هلاکت رسیدند

۴ صهیونیست در حادثه سقوط جرثقیل به هلاکت رسیدند.

چهار بانده شدن محورهای مواصلاتی اردبیل در اولویت است

اردبیل-ایرنا-رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: امسال با اختصاص اعتبارات پیش‌بینی شده چهار بانده کردن محورهای مواصلاتی اردبیل در اولویت قرار گرفته است.

اهدای خون در اردبیل بیشتر از میانگین کشوری است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان اردبیل گفت: میانگین اهدای خون در کشور 25.7 در هزار و در استان اردبیل 31.7 در هزار است.

شکر به نرخ دولتی در اردبیل به دست مردم می‌رسد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: شکر به نرخ دولتی یعنی با قیمت سه هزار و 400 تومان در اردبیل به دست مردم می‌رسد.

احتمال آبگرفتگی برخی معابر عمومی در گلستان

هواشناسی گلستان در اطلاعیه ای درباره احتمال آبگرفتگی برخی معابر عمومی در این استان هشدار داد.

دروازه عالی قاپو در ورودی بقعه شیخ صفی، نماد اردبیل می شود

اردبیل- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اعلام کرد که دروازه و سردرب اصلی عالی قاپو که در ورودی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی در حال احداث است، به نماد اردبیل تبدیل می شود.

عرضه بدون محدودیت شکر برای مصارف خانگی در اردبیل

اردبیل - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: عرضه شکر برای مصارف خانگی در استان اردبیل بدون محدودیت انجام می‌شود.

اردبیل|همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل برگزار می‌شود

فرماندار اردبیل گفت: همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این گرامیداشت انجام شده است.

فعالیت ۱۰ مرکز دیالیز در اردبیل/ایجاد بخش غربالگری سرطان در ۲ شهر

اردبیل - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۰ مرکز دیالیز با ۱۰۱ تخت در سطح این استان و تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اردبیل راه‌اندازی و فعالیت می‌کند.

توفان تندری در اردبیل مشکلاتی پدید آورد

اردبیل - ایرنا - وقوع توفان تندری بطور نسبی شدید سبب بروز مشکلاتی برای ساکنان اردبیل و بعضی نقاط دیگر در این استان شد.

ضوابط ساخت و ساز در میراث های جهانی اردبیل کارشناسی می شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل بر بررسی ضوابط ساخت و ساز مطابق با قوانین یونسکو در آثاری که ثبت جهانی شده و یا می شوند ، تاکید کرد.

18 هزار و 264 نفر پارسال در استان اردبیل شاغل شدند

اردبیل - ایرنا- مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل گفت که پارسال 18 هزار و 264 مورد اشتغال در مجوزهای صادره در حوزه های کشاورزی ، صنعت و گردشگری پیش بینی شده بود که نسبت به سال ماقبل 51 درصد رشد داشته است.

کتاب‌های آمریکایی «استبداد» و «فروپاشی» به چاپ چهارم رسیدند

ترجمه دو کتاب «استبداد» و «فروپاشی» توسط نشر نو به چاپ چهارم رسیدند.

کشف ۱۸ تن خرمای احتکار شده در اردبیل

اردبیل - ۱۸ تن خرمای احتکار شده به ارزش بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اردبیل کشف و ضبط شد.

اردبیل| 570 زندانی جرایم غیرعمد در استان اردبیل در انتظار آزادی هستند

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: در حال‌حاضر 570 زندانی جرایم غیرعمد در استان اردبیل در انتظار آزادی به سر می‌برند.