ریشه مشکلات جامعه دوری از فرهنگ و اخلاق قرانی است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ریشه مشکلات موجود در جامعه را باید در دوری از فرهنگ و اخلاق قرانی و کم کاری در ترویج دستورات این کتاب ارزشمند الهی دانست.مطالب مرتبط

ترویج فرهنگ قرآنی منجر به حل مشکلات جامعه می‌شود

رفسنجان - رئیس تبلیغات اسلامی رفسنجان بر لزوم ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه تاکید کرد و گفت: این امر منجر به رفع مشکلات جامعه می‌شود.

آیت‌الله سبحانی: از محل زکات برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استفاده شود

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت تلاش در مسیر ریشه‌کنی فقر در جامعه اسلامی گفت: دولت اسلامی باید ریشه فقر در جامعه را بسوزاند.

ریشه مشکل روابط عمومی‌ها و خبرنگاران از کجاست؟

ریشه مشکلات مسئولان روابط عمومی سازمان‌های مختلف و خبرنگاران در جریان یک نشست مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهایی برای حل این مشکلات ارائه شد.

تخت روانچی: اطلاعات جعلی ریشه مشکلات در منطقه است

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، اطلاعات جعلی را ریشه مشکلات در خاورمیانه دانست و گفت: اگر آمریکایی ها اطلاعات موثقی در اختیار دارند چرا به افکار عمومی مردم خود و جهان ارائه نمی دهند.

ریشه دارشدن مشکلات اجتماعی با کتمان آنها

فرماندار هریس: مشکلات اجتماعی با پوشیده نگهداشتن و کتمان آنها ریشه دار می شود.

ریشه بسیاری از مشکلات کشور، ضعف قانون و مدیریت است

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت و نظارت در کشور، خوب نیست گفت: ریشه بسیاری از مشکلات ایران اسلامی، ضعف قانون است.

فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی ریشه‌های عمیق دارد

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی ریشه‌های عمیق دارد.

لزوم ریشه یابی فسادهای مالی در ادارات و جامعه

ری- تولیت آستان حضرت عبدالعظیم بر لزوم ریشه یابی فسادهای مالی در ادارات و جامعه تاکید کرد.

قیمت افسارگسیخته کاغذ و بحرانی که در راه فرهنگ است

دزفول - ایرنا - قیمت افسارگسیخته کاغذ در ماه های اخیر مشکلات فراوانی در زمینه چاپ، روزنامه و وضعیت فرهنگی جامعه ایجاد کرده است که اگر به این موضوع رسیدگی نشود به یک بحران در حوزه فرهنگ تبدیل خواهد شد.

اخلاق اجتماعی نیاز به طرح و برنامه دارد/درک تقوی؛ جوهر اخلاق دینی

محسن جوادی در برنامه «ضیافت» گفت: تصور عمومی از اخلاق این است که خود به خود شکل می گیرد اما این در حالی است که باید برنامه و طرحی برای موضوع اخلاق در نظر گرفته شود.

افزایش سن ازدواج عامل بسیاری از مشکلات در جامعه است

قم - عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه باید علت‌های کاهش ازدواج بررسی و موانع آن مرتفع شود، گفت: افزایش سن ازدواج مشکلات بسیاری در جامعه ایجاد می‌کند.

روحانی در دیدار اصحاب فرهنگ و هنر: در برابر زورگویی دشمن هیچگاه تسلیم نخواهیم شد

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

مشکلات جامعه ایثارگری قم با جدیت برطرف شود

در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران قم نسبت به حل مشکلات جامعه ایثارگری و اجرای کامل قانون خدمات ایثارگران تأکید شد.

روحانی: در برابر زورگویی دشمن تسلیم نمی‌شویم/ جامعه به امید نیاز دارد/ اهل منطق و مذاکره‌ایم

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می‌تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

معرفی ۱۰۰ بزرگ فرهنگ و عالم دین در ۱۰ سال/ لزوم تعریف جدید برای بازسازی اخلاقی

«ضرورت دادن جایزه‌ی اخلاق و نیایش برای بسنده نکردن به شرایط نامطلوب موجود است، ضرورتی که بر تاکید تهیه تعریف جدیدی برای بازسازی اخلاقی جامعه در شرایط نوین نیاز دارد.»

اخلاق حرفه‌ای و کاربردی رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران

کتاب «اخلاق حرفه‌ای و کاربردی رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران» نوشته حسن خجسته و ظهیر احمدی ازسوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.

مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

استاندار قزوین: فرهنگ ایثار در جامعه نهادینه شود

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت:باید گروهی از صاحبنظران و نخبگان دانشگاهی برنامه ای جهت رشد فرهنگ ایثار تدوین کرده و آن را در جامعه نهادینه کنند.

روابط عمومی ها در رفع مشکلات نهادها و جامعه نقش دارند

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباط بین مردم و مسئولان است، گفت: روابط عمومی ها باید جهت دهنده این پل باشند تا مشکلات یک موسسه، نهاد و جامعه برطرف شود.

نهادینه کردن فرهنگ اهدای عضو در جامعه ضروری است

بوشهر- ایرنا- رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هرچند تعداد اهدای عضو نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست اما با توجه به نیاز نهادینه کردن فرهنگ آن در جامعه ضروری است.