تعلل پتروشیمی شازند در ساخت بیمارستان پذیرفتنی نیست

اراک - ایرنا - نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع پتروشیمی شازند در راستای مسئولیت اجتماعی متعهد به ساخت بیمارستان در شهرستان شازند شده است اما در انجام عملیات اجرایی آن تعلل می کند.مطالب مرتبط

تعلل پتروشیمی شازند در ساخت بیمارستان پذیرفتنی نیست

اراک - ایرنا - نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع پتروشیمی شازند در راستای مسئولیت اجتماعی متعهد به ساخت بیمارستان در شهرستان شازند شده است اما در انجام عملیات اجرایی آن تعلل می کند.

کارکنان بیمارستان پتروشیمی ماهشهر به خصوصی سازی معترض شدند

آبادان - ایرنا - کارکنان بیمارستان صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر صبح شنبه در اعتراض به خصوصی سازی این بیمارستان و افزایش تعرفه های درمان دست از کار کشیدند.

اعتصاب کارکنان بیمارستان پتروشیمی در شهر چمران ماهشهر/اعتراض به واگذاری بیمارستان به بخش خصوصی

در پی واگذاری بیمارستان پتروشیمی در شهر چمران شهرستان ماهشهر به بخش خصوصی، کارکنان این بیمارستان دست از کار کشیدند.]]>

شناسایی چالش‌های مسیر توسعه صنعت پتروشیمی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر لزوم شتاب در ساخت طرح‌های اولویت‌دار صنعت پتروشیمی تأکید کرد.

دولت در افزایش نرخ بنزین تعلل کرد/ پاسخ به تشدید تحریم‌های آمریکا

نائب رئیس مجلس ضعف، سستی و تأخیر در تصمیم گیری را از مشکلات دولت دانست و گفت: لازم بود نرخ بنزین چند سال پیش افزایش یابد اما دولت آنقدر تعلل کرد که در شرایط امروز صلاح نیست.

مجلس دست سوداگران مسکن را کوتاه کند/ تعلل دولت پذیرفته نیست

اتحادیه دانشجویان مستقل در نامه‌ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن انتقاد از تعلل دولت در ارائه لایحه مالیات برعایدی مسکن خواستار اقدام مجلس در جلوگیری از سوداگری در بازار مسکن شد.

آیا تحریم فروش پتروشیمی ایران توسط امریکا شدنی است؟

قائم مقام انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: تحریم صنعت پتروشیمی به سرعت امکان‌پذیر نیست و در طول زمان نیز دارای پیچیدگی‌های بسیاری است که تحقق این تحریم را با چالش‌های متعددی همراه می کند.

کواکبیان: آقای روحانی! از شما پذیرفتنی نیست که بگویید چندان اختیاری ندارم

درخواست کارکنان بیمارستان ماهشهر برای دولتی ماندن

کارکنان و کادر بیمارستان صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر در اعتراض به خصوصی‌سازی این مرکز درمانی دست از کار کشیدند.

آغاز ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بندرعباس تا یک ماه آینده

مؤسس بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی بندرعباس گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی جنرال بندرعباس با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تا یک ماه آینده در بلوار راه‌آهن بندرعباس آغاز می‌شود.

کاهش درآمد نفت ایران با صادرات مواد پتروشیمی پُر می‌شود

مدیر طرح‌های شرکت صنایع ملی پتروشیمی گفت: با توجه به پشتیبانی دولت و هلدینگ‌های قوی که تشکیل شده پتروشیمی می‌تواند تمام مواد نفتی را تبدیل به مواد پتروشیمی کرده و صادر کند.]]>

کشت کلزا در شازند

70 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان شازند زیر کشت کلزا است.

کشف مواد مخدر در شازند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از کشف 20 کیلوگرم تریاک در شهرستان شازند خبر داد.

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

دزفول - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول به عنوان یکی از مجهزترین بیمارستان های استان خوزستان با 95 درصد پیشرفت در حال ساخت است.

توقف پروژه 120 تختخوابی بیمارستان نیمه‌کاره الوند در صورت واگذاری رحیمیان به دانشگاه علوم پزشکی/ رایزنی عوامل بیمارستان سجادیه برای خرید زمین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: اگر بیمارستان رحیمیان به دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین واگذار شود بیمارستان شهر الوند را که نیمه‌کاره تحویل گرفتیم و در حال تغییر کاربری و ساخت است، ادامه نمی‌دهیم.]]>

قضات نسبت به اجرای احکام تعلل نکنند

معاون اول قوه فضائیه گفت: قضات دادگستری باید احکام صادر شده را به دقت مورد رصد قرار داده و نسبت به اجرایی شدن آنها تعلل نکنند.

تعلل بازیکن تیم شهرداری سیرجان مسبب آغاز درگیری بود

اصفهان-ایرنا- سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: اتفاقات و درگیری بین بازیکنان تیم فوتبال بانوان ذوب آهن و شهرداری سیرجان به دلیل تعلل و تاخیر بازیکن تیم میهمان هنگام تعویض بود.

پلمب 2 واحد صنفی متخلف در شازند

فرمانده انتظامی شازند از پلمپ 2 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبرداد.

هفت درصد از خوراک پالایشگاه شازند به نفت کوره تبدیل می شود

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند استان مرکزی گفت: هفت درصد از خوراک این واحد پالایشگاهی به نفت کوره تبدیل می شود.

هفت درصد از خوراک پالایشگاه شازند به نفت کوره تبدیل می شود

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند استان مرکزی گفت: هفت درصد از خوراک این واحد پالایشگاهی به نفت کوره تبدیل می شود.