رفت و آمد آمریکایی ها در منطقه موضوع جدیدی نیست

تهران-ایرنا-سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رفت و آمد آمریکایی ها در منطقه موضوع جدیدی نیست و همیشه بوده است.مطالب مرتبط

رفت و آمد آمریکایی ها در منطقه موضوع جدیدی نیست

تهران-ایرنا-سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رفت و آمد آمریکایی ها در منطقه موضوع جدیدی نیست و همیشه بوده است.

رفت و آمد آمریکایی‌ها در منطقه موضوع جدیدی نیست/ سردار سلامی خواهان تعامل بیشتر میان مجلس و سپاه است

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رفت و آمد آمریکایی‌ها در منطقه موضوع جدیدی نیست و همیشه بوده است. ]]>

سخنگوی هیات رئیسه مجلس: رفت و آمد آمریکایی‌ها در منطقه موضوع جدیدی نیست

رفت و آمدهای آمریکا در منطقه موضوع جدیدی نیست

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رفت و آمدهای آمریکا در منطقه موضوع جدیدی نیست و همیشه بوده است.

گفت‌و‌گو|بروجردی: تحرکات آمریکا تنها جنبه روانی دارد/ می‌دانند که توان مواجهه با ایران را ندارند

رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آرایش جنگی آمریکایی‌ها در منطقه خلیج فارس را نشانه جنگ روانی دانست و گفت: حضور این ناوها پدیده جدیدی نیست.

ادعای واشنگتن درباره ایران موضوع طنزهای آمریکایی شد

نیویورک- ایرنا- ادعای اخیر مقامات کاخ سفید درباره تهدیدهایی که از ناحیه ایران متوجه نیروهای آمریکایی در منطقه است، دستمایه برنامه های طنز آمریکایی شد که در زمان جنگ عراق هم می گفتند اطلاعات موثق از تهدید بغداد داریم.

الوطن قطر: ترامپ، جنگ جدیدی را در منطقه نمی خواهیم

تهران – ایرنا – روزنامه الوطن قطر نوشت: منطقه خلیج فارس تحمل جنگ جدیدی که ثروت های آن را بر باد دهد و فرزندان آن را قربانی کند، ندارد.

۱۰ چالش ملی و منطقه‌ای موضوع پایان نامه دانشجویان می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد گفت: ۱۰ هزار موضوع پژوهشی پیرامون ۱۰ چالش ملی و منطقه‌ای از مهر ۹۸ موضوع پایان نامه دانشجویان می‌شود.

بروجردی: ترامپ قابل مذاکره نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «ترامپ در جایگاهی نیست که با ایران بتواند مذاکره کند»، تاکید کرد که ترامپ وارد بعد نظامی با ایران نمی‌شود، چون آمریکایی‌ها به شدت از تهدیدهای ایران در منطقه تاثیرپذیر هستند و مناف

تحلیلگر آمریکایی: اخراج بولتون از کاخ سفید بعید نیست

نیویورک - ایرنا - نویسنده و روزنامه نگار مستقل آمریکایی گفت: 'جان بولتون' به دلیل اشتباهات مکرر مورد خشم رییس جمهوری آمریکا قرار گرفته و بعید نیست 'دونالد تر امپ' این معمار تحریم های ضدایرانی را از کاخ سفید اخراج کند.

منظور از نابودی رژیم صهیونیستی حمله نظامی به آن نیست

تهران- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که منظور از نابودی رژیم صهیونیستی حمله نظامی به آن نیست، گفت: منطقه بدون اسراییل و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.

حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس بیشتر جنگ روانی است/ اکنون زمان مناسبی برای مذاکره نیست

نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس خاطر بیشتر جنبه جنگ روانی دارد و آمریکا مایل به جنگ نیست.]]>

صادرکنندگان فلزات اساسی از تحریم‌های آمریکا عبور می‌کنند

نائب رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان این که تحریم فلزات ایران موضوع جدیدی نیست گفت: صادرکنندگان فلزات اساسی و مواد معدنی طی سال های مختلف با این تحریم ها به اشکال مختلف مقابله کرده اند.

حضور آمریکایی‌ها در خلیج‌ فارس نمایشی و بی‌فایده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر این که حضور آمریکایی‌ها در خلیج‌ فارس یک حضور نمایشی و بی‌فایده است، خطاب به کشورهای حوزه خلیج‌ فارس عنوان کرد: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خلیج‌ فارس به پایان رسیده و باید منطقه را ترک کنند.

حضور بی فایده و نمایشی آمریکایی‌ها در خلیج فارس

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر این که حضور آمریکایی‌ها در خلیج فارس یک حضور نمایشی و بی‌فایده است، خطاب به کشور‌های حوزه خلیج فارس گفت: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خلیج فارس به پایان رسیده و باید منطقه را ترک کنند.

تحریم آمریکا بر ضد فلزات ایران تکراری است/ از این شرایط عبور می‌کنیم

عضو هیأت مدیره انجمن سنگ آهن ایران، با تکراری دانستن تحریم جدید اعلامی آمریکا بر ضد صنایع فلزی گفت: تحریم‌ صنایع فلزی ایران موضوع جدیدی نیست و از زمان خروج آمریکا از برجام نیز وجود داشته است.

«چالش هزاره ۲۰۰۲» و مرگ ۲۰ هزار آمریکایی در روز اول جنگ با ایران

این روزها که برخی از بوق‌های رسانه‌ای ایالات متحده، دم از جنگ می‌زنند، بد نیست نگاهی بیندازیم به آخرین رویارویی ارتش دو کشور که به مرگ ۲۰ هزار آمریکایی در یک روز انجامید!

آزادی‌خواه: آمریکایی‌ها دنبال مصادره توانمندی های ایران هستند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برابر تشریح اثرگذار، فنی و کارشناسانه رهبر معظم انقلاب خاستگاه آمریکایی در مذاکره، مذاکره نیست بلکه مصادره است.

تحریم محصولات فلزی اتفاق جدیدی نیست/ صادرات فلزات از طریق شرکای تجاری

خلبانان آمریکایی هشت نطامی افغان را هدف کشتند

کابل- ایرنا- نظامیان افغان هنگامی که برای کمک به همقطاران خود عازم منطقه نبرد در استان هلمند بودند، توسط جنگنده های آمریکایی هدف قرار گرفتند.