نیازمند تغییر در مدیریت صحنه اقتصادی کشور هستیم

تهران-ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:هر چند به معضلات دولت در دسترسی به ارز حاصل از صادرات واقف هستیم، اما اگر می خواهیم مردم مانند زمان جنگ همدل و حامی دولت باشند، نیازمند تغییر در مدیریت صحنه اقتصادی کشور و استفاده از نیروهای کارآمدتر و شایسته ترمطالب مرتبط

توسعه استان کردستان نیازمند تغییر نگرش مسئولان و مردم است

سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: متاسفانه در مقطعی در کشور توسعه بد تعریف شد ولی توسعه در کردستان نیازمند تغییر نگرش مردم و مسئولان است.

نیازمند بازخوانی شاهنامه‌ هستیم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نیازمند بازخوانی شاهنامه هستیم، زیرا نیازمند توجه مجدد به اخلاق حکیمانه و اخلاق قهرمانانه هستیم.

در دندانپزشکی نیازمند تحول بنیادین هستیم

وزیر بهداشت با بیان اینکه سلامت دهان در کشور غریب است، تاکید کرد که در دندانپزشکی نیازمند تحول بنیادین هستیم.

مدیریت کشور نیازمند جوان گرایی است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: در اجرای گام دوم انقلاب مدیریت کشور نیازمند جوان گرایی است.

نیازمند یک گفتمان اعتمادساز هستیم

متاسفانه بین دولت و بخش خصوصی اعتمادی وجود ندارد و نیازمند یک گفتمان اعتمادساز هستیم

مهندسی افکار نیازمند زیرساخت‌های پژوهشی است/ توجه به تولید محتوا

قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: برای اینکه به صورت جامع به مهندسی افکار و هدایت انگیزه‌های بشر بپردازیم نیازمند زیرساخت‌های پژوهشی هستیم و پایه تحقیقات باید نیاز سنجی و شناخت مشکل باشد.

فرماندار مراغه: توسعه اقتصادی شهرستان نیازمند هم افزایی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: توسعه اقتصادی شهرستان نیازمند هم افزایی و وحدت نهادهای اجرایی و بخش خصوصی است و گره گشایی از مشکلات فعالان اقتصادی در اولویت برنامه های دولت قرار دارد.

نیازمند همکاری فرمانداری اشکذر برای تکمیل مجتمع آبرسانی هستیم

یزد ـ‌ مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان یزد با اشاره به جمعیت قابل توجهی که در روستاهای اشکذر ساکن هستند، گفت: برای تکمیل مجتمع آبرسانی امام حسین (ع) نیازمند همکاری فرمانداری اشکذر هستیم.

نیازمند اهتمام همگان در احداث موزه دفاع مقدس گیلان هستیم

رشت - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان گفت: موزه دفاع مقدس 12 سال در رنج و محنت است؛ دنبال مقصر نیستیم ولی برای احداث این موزه نیازمند حمایت و اهتمام هستیم.

۶۰۰میلیون مترمکعب آب به دریاچه ارومیه هدایت می شود

ارومیه- مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت تخصصی مدیریت منابع آب ایران گفت:میزان ۶۰۰ میلیون متر مکعب آب را به دریاچه ارومیه منتقل کرد که در این زمینه نیازمند دستور رئیس جمهوری هستیم.

توانمند سازی بانوان در عرصه اقتصادی

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده: زنان برای حضور هدفمند در بازار کسب کار نیازمند مهارت و آموزش هستند تا بتوانند در عرصه اقتصادی بدرخشند.

رسیدن به موفقیت و پیشرفت نیازمند داشتن روحیه بسیجی و جهادی است

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات کشور و رسیدن به توسعه و پیشرفت نیازمند داشتن روحیه بسیجی و جهادی هستیم.

حل مشکلات اقتصادی کشورنیازمند مقاومت و صبر است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: حل مشکلات اقتصادی ایران اسلامی نیازمند مقاومت و صبر است زیرا با این 2 گزینه کشور همانند عرصه های نظامی در اوج قرار می گیرد.

امام جمعه شیراز: وضعیت معیشت

امام جمعه شیراز با بیان اینکه در مسائل اقتصادی هم به ضعف مدیریت مبتلا هستیم گفت: وضعیت معیشت مردم بیش از آن که طبیعی و ناشی از شرایط باشد به دلیل ضعف مدیریت است.

چالش تغییر اقلیم، واقعیتی که نیازمند برنامه ریزی است

اصفهان- ایرنا- تغییر اقلیم به عنوان مسأله‌ای بسیار مهم و واقعیتی انکارنشدنی است که تاکنون مشکلات فراوانی را برای بخش‌های مختلف ایجاد کرده که به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان، نظام برنامه ریزی کشور باید برای رفع آن تدابیر اصولی و متناسب منطقه‌ای بین

در تامین شکر دچار مشکل هستیم

کرمان - رئیس صمت شمال استان کرمان با اشاره به اینکه در تأمین شکر دچار مشکلاتی هستیم، گفت: بخشی از شکر تأمین شده باید به نیازمند واقعی برسد.

ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است

زنجان-استاندار زنجان با تاکید بر اینکه ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است، گفت: صنعت باید در زمینه توسعه ورزش در بخش همگانی و قهرمانی وارد صحنه شود و از تیم ها ورزشی حمایت کند.

تغییر ساعت کاری سازمان ها با هدف مدیریت مصرف برق

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکان توانیر گفت: امسال نیز با هدف کاهش بار شبکه برق در ساعت های اوج مصرف، تغییر ساعت کاری اداره ها و سازمان ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

استاندار اصفهان: تولید کنندگان نیازمند حمایت جدی هستند

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: کشور در شرایط سخت و جنگ اقتصادی قرار دارد و در این شرایط تولیدکنندگان نیازمند حمایت جدی هستند.

تکواندو ایران نیاز به کار تیمی دارد/ دیدگاهها باید تغییر کند

سرمربی ایرانی تیم ملی عمان گفت: تکواندو ایران برای رسیدن به موفقیت و بازگشت به جایگاه گذشته نیازمند کار تیمی و تغییر تفکر در راس مدیریتی و فنی است.