۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت دارند

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج بودند.مطالب مرتبط

۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت دارند

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج بودند.

۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت دارند/اولین ماموریت بسیج دریایی در مناطق سیل‌زده

304 شناور نیروی دریایی سپاه به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 304 فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که 140 فروند از آنها متعلق به بسیج هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه: ۳۰۴ شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کرده‌اند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کرده اند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج هستند.

تولید ۱۰ فروند آلاچیق شناور در جزیره قشم

به همت متخصصان داخلی یک شرکت در جزیره قشم ۱۰ فروند آلاچیق شناور تولید شد.

6 اسکله شناور دریایی در قشم ساخته شد

قشم - ایرنا - مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 6 فروند اسکله شناور دریایی به ارزش 36 میلیارد ریال در مدت زمان هشت ماه در این جزیره ساخته شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شناور حادثه دیده در آبراه اروند نجات یافت

آبادان - ایرنا - مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر از نجات یک فروند شناور (بارج ) حادثه دیده در آبراه اروندرود خبر داد.

شناور باری از غرق شدن در بندر خرمشهر نجات یافت

آبادان - ایرنا - مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از نجات یک فروند شناور (دوبه) توسط گروه واکنش در شرایط اضطراری اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر از خطر غرق شدگی خبر داد.

16خانه قرآن در سبزوار فعالیت دارند

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار گفت: 16 خانه قرآنی شهری و روستایی این شهرستان در ایام مختلف سال به ویژه در ماه مبارک رمضان برای اشاعه فرهنگ قرآنی فعالیت دارند.

گروه های جهادی آذربایجان شرقی همچنان در مناطق سیل زده حضور دارند

تبریز- رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در مناطق سیل زده گفت: ۳۵۹ گروه جهادی آذربایجان شرقی به مناطق سیل زده اعزام شدند و مشغول خدمت رسانی هستند.

۱۶۰ دکۀ بدون مجوز در شهرهای استان فعالیت دارند

یاسوج- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۰ دکۀ بدون مجوز در شهرهای استان فعالیت دارند و باید این دکه ها در سطح استان جمع آوری شوند.

پرداخت 113میلیون دلار خسارت به صادرکنندگانی که در عراق فعالیت دارند

تهران- ایرنا- رئیس صندوق‌ ضمانت صادرات گفت: 113 میلیون دلار خسارت برای صادرکنندگانی که در عراق فعالیت دارند پرداخت شده است.

ساخت ۶ اسکله شناور دریایی در منطقه آزاد قشم

شش اسکله شناور دریایی در شرکت مکین دریا جزیره قشم ساخته و آب اندازی شده است

آتش سوزی در بندر رستمی تنگستان تلفات جانی نداشت

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: آتش سوزی شنبه شب 2 فروند شناور تجاری در بندر اسکله رستمی بخش دلوار از توابع این شهرستان تلفات جانی نداشت.

آتش سوزی در بندر رستمی تنگستان تلفات جانی نداشت

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: آتش سوزی شنبه شب 2 فروند شناور تجاری در بندر اسکله رستمی بخش دلوار از توابع این شهرستان تلفات جانی نداشت.

ساماندهی شناور‌ها و اسکله‌ها در بندر انزلی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی: ساماندهی شناور‌ها و اسکله‌ها در بندر انزلی با رویکرد رونق گردشگری صورت گرفته است

اولین گاوداری شناور جهان! +تصاویر

32 گاو در اولین گاوداری شناور جهان در روتردام زندگی می کنند! که هدف اصلی ارائه کنندگان این طرح اشاره به ظرفیت های ممکن در زندگی شلوغ شهری به منظور بهره مندی از مواد غذایی سالم بوده است.]]>

معضل اصلی گروه «هنر و تجربه» اکران شناور است

کارگردان مستند «باشگاه حیوانات» معتقد است معضل اصلی برنامه‌ریزی «هنر و تجربه»، اکران شناور است که یک روش غلط بوده و باعث می‌شود سانس‌های پراکنده این گروه در ازدحام نمایش فیلم‌ گم شود.

بیش از 30 هزار مداح در کشور فعالیت دارند

زاهدان - ایرنا- رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: بیش از 30 هزار مداح در کشور مشغول به فعالیت هستند که 60 درصد آنان را مردان تشکیل می دهند.

‌‌فعالیت 1500 گروه جهادی و 750 روحانی در مناطق سیل‌زده گلستان

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به حضور فعالیت 1500 گروه جهادی و 750 روحانی در مناطق سیل‌زده استان‌ گفت: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.